Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Σωστή κινητοποίηση και είμαι και εγώ μέσα αλλά υπάρχει και άλλος τρόπος όπως εθελοντές πυροσβέστες ακόμα και πεζές περιπολίες σε δασώδεις περιοχές από κατοίκους της περιοχής.

    Οργανωθείτε.

    Comment


    • Πάντως οι οργανωμένες προσπάθειες γίνονται (όταν γίνονται ) περίου τον Οκτώβριο,δηλαδη όταν δεν υπάρχει κίνδυνος νεας πυρκαγιας και έχουν καθαρίσει οι περισσότερες στάχτες.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Ρε παιδια εσεις που γυρνατε στις αναδασωσεις μπας και χει παρει το ματι σας κανα καλο οικοπεδακι για καφετερεια? ενοειτε να ειναι κοντα σε κατοικημενη περιοχη και με θεα, προτιμω κατι σε αποχαραχτηρησμενο για να μη πληρωσουμε, βασικα ο θειος μου ειναι εργολαβος και ενα παλικαρι που εχει ειδη δυο Καφε του ζητησε κανα καλο μερος για να φτιαξει και τριτο.

        Οποιος εχει δει κατι καλο να μου στηλει πμ ενοειτε οτι δε θα βοηθησει αφιλοκερδος ειμαστε οκ σε αυτα.

        Comment


        • χαχαχα, ο εμπορας!

          Comment


          • Σωστή κινητοποίηση και είμαι και εγώ μέσα αλλά υπάρχει και άλλος τρόπος όπως εθελοντές πυροσβέστες ακόμα και πεζές περιπολίες σε δασώδεις περιοχές από κατοίκους της περιοχής.

            Οργανωθείτε.
            [/b]

            Oρίστε.Όσοι τραγουδάτε "εγω ενδιαφέρομαι αλλα γιατι να φυτέψω δεντρα αφου θα τα κάψουν κλπ" αν γουσταρετε πραξεις και όχι λόγια να η ευκαιρία.

            ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Aντα να αναψουν τα αιαματα, ωραιο το νεο μου αβαταρ?

              Comment


              • Aντα να αναψουν τα αιαματα, ωραιο το νεο μου αβαταρ?
                [/b]
                γαμάτο.

                αντί για Monkey D. Dragon, κάντο Monkey D. Onia
                gently hold our heads,
                gently hold our heads on high

                Comment


                • Somari mipos mporeis na mou dikseis kana site h tpt gia na organotho .. ?

                  Comment


                  • ρε σεις τώρα το έμαθα πως καίγεται η Ρόδος.αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι η αιτία της πυρκαγιάς που φαίνεται να είναι ένας γέρος που πήγε να κάψει κάτι κλαδιά και ξέφυγε από τον έλεγχο του.
                    αν και κάτι μου λέει πως κάποιοι τον πλήρωσαν για να τις βάλει και αυτό είναι απλά το άλλοθί του.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • μα καθε χρονο απο γερους ξεκιναν οι πυρκαγιες ? κι αυτοι οι κωλογεροι, αφου βλεπουν πως εχει ζεστη και πιανει ευκολα φωτια, και σε αλλα χωρια καιγονται ηδη, τοτε τους ερχεται μανια να αναψουν ???? καθε καλοκαιρι τις ιδιες δικαιολογιες χρησιμοποιουν, τις μαθαμε απεξω πια!

                      Comment


                      • πιασαν λεει τον δολοφωνο του Σεργιανοπουλου, ενας Ρουμανος δημετρος κλπ κλπ

                        Comment


                        • Βασικά Γεωργιανός ήταν.μικροκαμωμένος αλλά γυμνασμένος πρήν παλαιστής στη χώρα του.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • ποσα χρονια εφαγε ? μην τον λιντσαρουν κι ολας ?

                            Comment


                            • Παλι καλα που το πιασανε γαιτι ειχαν ακουστει διαφορα, μεχρι και το κακομοιρο το Ρηγα υποψιαζονταν.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • <div class='quotetop'>(Ramparter &#064; Jul 26 2008, 10&#58;06 PM) [snapback]34012[/snapback]</div>
                                Παλι καλα που το πιασανε γαιτι ειχαν ακουστει διαφορα, μεχρι και το κακομοιρο το Ρηγα υποψιαζονταν.
                                [/b]

                                όλοι γίνανε ουδέτερα;

                                πάντως shadow δε θα φάει και λίγα.πέρα από δολοφονία του χρεώσαν κι άλλα που δε θυμάμαι όπως ληστεία,χρήση ναρκωτικών,παράνομη είσοδο στη χώρα μας κλπ.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X