Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παλιο αλλα ειχα χρονια να το δω... πω ρε πρεπει να βγει καινουριο Phoenix Wright, καλο το Apollo και το Miles αλλα που που και που χρειαζεται μια επιστροφη στις ριζες, κριμα ειναι τεοιες καλτ μορφες να μη ξαναφανουν σε νεο game.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Haha kommatara
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment




      • Ετσι επειδη διαπιστωσα πως καποιοι εδω μεσα δεν το εχουν δει. Shame on you!

        Comment


        • Επειδη καποιοι, ακουσον ακουσον, δε ξερουν ποιος ειναι ο Δρυμουσης.


          Καποια στιγμη πρεπει να γινει ενα topic με ολες τις μεγαλες μορφες της ελληνικης τηλεορασης.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Παρακαλώ υπομονή μέχρι να τελειώσω τη θητεία μου. Δε θέλω να χάσω τέτοιες στιγμές.
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • Originally posted by Ramparter View Post
              Επειδη καποιοι, ακουσον ακουσον, δε ξερουν ποιος ειναι ο Δρυμουσης.
              Kl r c, eis pl kmns tlk.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Somari View Post
                Kl r c, eis pl kmns tlk.
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • Λοιπόν, 2 πραγματάκια που μου έστειλε ένας φίλος.

                  ΠΡΩΤΟΝ, παίξτε αυτό το παιχνίδι (μη ψαρώνετε, μικρό είναι)

                  Embark on a thrilling realtime Action-RPG adventure!


                  και ΜΕΤΑ, πηγαίντε εδώ

                  An animation of a voice track of a review of a game.


                  ΠΡΟΣΟΧΗ, κάντε τα με την παραπάνω σειρά, αλλιώς δε θα έχει νόημα.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment



                  • Οποιος φτάσει τα 100 μέτρα πρώτος θα του κάνω δώρο ένα λούτρινο αρκουδάκι.

                    Ίσως να έχει ξαναποσταριστεί αλλά δεν πειράζει.

                    Comment



                    • Δεν ξερω αν θα το εκτιμησουν ολοι, αλλα εγω λυθηκα στο γελιο γιατι οπως εχω δει και σε διαφορα μερη εξω ολοι περιμενουν απλα τη στιγμη που θα αρχισουν να φωναζουν και τραγουδανε σαν τον Peter καλη ωρα μονο σε αυτο το σημειο .

                      Comment


                      • Originally posted by Somari View Post
                        Λοιπόν, 2 πραγματάκια που μου έστειλε ένας φίλος.

                        ΠΡΩΤΟΝ, παίξτε αυτό το παιχνίδι (μη ψαρώνετε, μικρό είναι)

                        Embark on a thrilling realtime Action-RPG adventure!


                        και ΜΕΤΑ, πηγαίντε εδώ

                        An animation of a voice track of a review of a game.


                        ΠΡΟΣΟΧΗ, κάντε τα με την παραπάνω σειρά, αλλιώς δε θα έχει νόημα.
                        Το επος ειναι οτι ο δημιουργος του game εκανε update στη περιγραφη:
                        Update: Daily 3rd and Frontpage, thanks a bunch Newgrounds, you guys rule! After reading reviews I decided to make the game a bit easier since a lot of people were finding it too hard. If you're still stuck on the last boss, it's probably because you forgot to upgrade your HP. Don't go rushing in there with 25 HP, he'll just kill you in two hits.
                        LOL
                        Do a barrel roll!

                        Comment




                        • Comment


                          • ΧΑΧΑΑΑΑΧΑ!!

                            Και άλλο ένα σχετικό με games:

                            Στο 7:00 ο μικρός παίζει game gear χωρίς cartridge!! Κλασσική ταινία! Όσες ταινίες του Jack έχω δει, έχουν τρομερές χορογραφίες!

                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Stous angelous tou Charlie (thn prwth tainia) kati paidakia paizoun to Final Fantasy 8 "diplo"...
                              Asta na pane...
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Stous angelous tou Charlie (thn prwth tainia) kati paidakia paizoun to Final Fantasy 8 "diplo"...
                                Asta na pane...
                                Αυτό το θυμάμαι αν και δε θυμάμαι σε ποια ταινία ήταν. Θυμάμαι πάντως πως ήταν στο Balamb Garden αφού έδειχνε κάτι Ochu. Στο FF9 πάντως μπορείς να παίξεις και διπλό.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X