Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χαχαχαχαχαχα, εχω σκάσει στα γέλια!!! Ο Σούπερ Μάριο τσαντισμένος!!!

    Ντάξει, ο τύπος είναι θεός.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Αχαχαχαχαχα... Ο τύπος φωνάζει λες και είναι καραστημένο το ματς εκεί. Δεν είδα καθαρά στην τηλεόραση τι έγινε εκεί, αλλά φάνηκε να έπεσαν πολλά φάουλ και λίγα γκολ.

      Ο γέρος εκεί λίγο έλειψε να σκεφτεί να πετάξει την τηλεόραση από το μπαλκόνι.
      sigpic

      Comment


      • La puta que te pario!
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • news, fun, gossip, sexy, tragiko, trag1ko, news, igia, enhmerwsh, tragic


          Ένας τύπος σταματάει ένα ταξί, μπαίνει βιαστικά μέσα και λέει στον ταξιτζή:


          - Μεγάλε, γρήγορα στην οδό ......τάδε... νούμερο τάδε....

          Μόλις με...


          πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι η γυναίκα μου με απατάει με κάποιον άλλο...

          Πράγματι, ο ταξιτζής πατάει γκάζι και ...

          σε λίγο φθάνουν στο σπίτι του.

          Οπότε ο τύπος λέει στον ταξιτζή:

          - Ρε μεγάλε, δεν ανεβαίνεις κι εσύ μαζί μου να σ' έχω για μάρτυρα;

          Και ανεβαίνουν και οι δυο στο διαμέρισμα του τύπου................

          Ο τύπος ανοίγει την πόρτα, πηγαίνει στο υπνοδωμάτιο και...

          πραγματικά κάτω από τα σεντόνια είναι η γυναίκα του με κάποιον άντρα.

          Τραβάει τα σεντόνια και φωνάζει:

          - Εσύ ποιος είσαι, ρε;;;

          Και ο εραστής:

          - ΕΓΏ ποιος είμαι;;;...

          Εγώ είμαι αυτός που πριν από λίγες μέρες έδωσα στη γυναίκα σου 3.000 ευρώ για να εξοφλήσεις το δάνειο του αυτοκινήτου σου.

          Εγώ είμαι αυτός που κάθε μήνα δίνει στην γυναίκα σου 700 ευρώ για το νοίκι.

          Εγώ είμαι αυτός που κάθε βδομάδα δίνω λεφτά στην γυναίκα σου για το supermarket και τη λαϊκή.

          Εγώ είμαι αυτός που κάθε βδομάδα δίνω λεφτά στην γυναίκα σου για τα φροντιστήρια των παιδιών σου...

          Οπότε ο ταξιτζής πλησιάζει τον απατημένο σύζυγο και του λέει ψιθυριστά:

          - Ρε αφεντικό, δεν τον σκεπάζουμε τον άνθρωπο, μη μας κρυώσει;;;
          Μιλάμε, έλιωσα... αχαχαχαχχαχαχαχα

          news, fun, gossip, sexy, tragiko, trag1ko, news, igia, enhmerwsh, tragic


          AXAXAXAXAXAXA... Μιλάμε σατύρισαν τον Μπάτσοκο!
          sigpic

          Comment


          • Do a barrel roll!

            Comment


            • hahahahahahahahahahahahhah pedobear
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • θα δακρυσω Τ_Τ pedobearblowjob

                Comment


                • looooooooool ρεεεεεεεεε!!!! Και αν το προσέξατε... pedogaybearblowjob!
                  sigpic

                  Comment


                  • Διαβάστε αυτά τα tweets από έναν fake λογαριασμό που υποτίθεται ότι ήταν ο Molyneux. Άπλετο γέλιο.

                    Comment


                    • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • Για ποιο λογο να μεταφρασει καποιος το 9.000 σε "οχτω χιλιαδες" ειναι κατι που δε θα μαθουμε ποτε...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Έτσι ήταν στην original ιαπωνική.

                          In the original manga and even the Japanese version of the anime, Vegeta actually says "It's over 8000!". However, even in the Remastered Uncut FUNimation Dub, Vegeta still says "It's over 9000!", now performed by Christopher Sabat. This change was made due to inconsistancies with the dubbing process, where 9000 fit the mouth flaps of the animation better.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Ποοού έχει φτάσει η δύναμή του τώρα για λέγεεε;;;
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Kαι καλά γιατί να το μεταφράσουν απο την Ιαπωνική;

                              Comment


                              • Kai kala giati einai h original...
                                Oi Ellhnes metafrazoun to Galliko Dragonball (oi Ellhnes metafrazoun ola ta Anime apeftheias apo thn Gallikh h thn Italikh ekdosh)

                                Kai kati extra gia na to ksereis, to Dragonball einai prosfato sthn Amerikh, otan se emas edeixne to Dragonball Z sthn Amerikh akomh den eixan deiksei to Dragonball.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X