Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Και η φέτα δεν είναι ελληνική (δεν ξέρω αν παράγεται καν με αιγοπρόβειο γάλα).
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Ti einai h feta? Gallikh?
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Originally posted by Ground_zero View Post
        Ti einai h feta? Gallikh?
        Eννοεί μάλλον τη συγκεκριμένη φέτα.

        Πάντως ναι, λόγω ΠΟΠ φέτα είναι μόνο ότι παράγεται εδώ μέσα. Αλλιώς είναι white cheese.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Απλά έχω λιώσει άπειρα με τα παραπάνω.

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Παιδιά πάντως στην Αγγλία πληρώνουμε την feta cheese from Greece (δε θυμάμαι μάρκα τώρα ρε γμτ) 2.5 λίρες ενώ του Sainsbury's (ντόπια αλυσίδα super market) 1.85. Σήμερα κι όλας αγόρασα μάρκας Sainsbury's XD .

              Μην πετάτε πατάτες ρε, δεν πουλάνε την ελληνική όλα τα μαγαζιά .

              ΥΓ: Οι τιμές αναφέρονται σε μία φέτα feta cheese, όχι σε ολόκληρο τενεκεδάκι. Στο Λονδίνο τουλάχιστον ξέρω τούρκικο μαγαζί σε τούρκικη συνοικία που πουλάει τενεκέδες μινέρβα και φέτα. Γαμώ το Γιορκ μου @#$*(@#*.

              ΥΓ2: Τα είχα δει όλα με την yiayia καιρό πριν, υπάρχουν πολλά ακόμα που είναι κορυφαία. Σε κάποια μάλιστα είναι άλλη η yiayia, μεγαλύτερη και λιγότερο επική.

              Comment


              • Nai exei kai me thn yiayia pou epaize sthn komwdia me ton Giannh Bezo kai thn oikogeneia tou.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • LADIES PLEASE...



                   
                  ενας μεγαλος μαχητης
                  sigpic

                  Comment


                  • ΕΠΟΣ.-

                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Originally posted by Somari View Post
                      ΕΠΟΣ.-

                      Δεν ξέρω ποια είναι η Αλήθεια, αλλά είμαι της γνώμης πως όλοι δικαιούνται μια ευκαιρία να υπερασπιστούν τον εαυτό τους.

                      Το λοιπόν: http://www.xryshaygh.com/index.php/e...kan-oi-pseutes

                      ...Και πράγματι:
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • χαχαχα οκ
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Όντως δεν ξέρω τι ισχύει, έχω πολύ καιρό να συναναστραφώ με Χρυσαυγίτη και δεν έχω ιδέα τι παίζει με τα μπλουζάκια. Αλλά σε αυτά δεν αποκλείεται τίποτα. Εάν μάλιστα το πάρουμε με τη λογική Έλληνα αριστερού (προβοκάτσιες παντού και λοιπά), τότε είναι πιθανόν να πρόκειται περί... προβοκάτσιας της Χρυσής Αυγής για να θυματοποιήσει τον εαυτό της!
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Φαντάζεσαι;

                            Μπά εγώ πιστευω αναρχοτρολιά είναι
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Στη σελίδα της χρυσής αυγής, εκεί που δείχνει μια φώτο με δυο να φοράνε το μπλουζάκι, τι ακριβώς κάνουν;

                              Comment


                              • Originally posted by Raf View Post
                                Στη σελίδα της χρυσής αυγής, εκεί που δείχνει μια φώτο με δυο να φοράνε το μπλουζάκι, τι ακριβώς κάνουν;
                                Πιθανόν καίνε στέκι αναρχικών, κατάληψη, στέγη μεταναστών, τούρκικες σημαίες... Ποιος ξέρει;
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X