Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Πωπω, μιλάμε για τρομερή νοημοσύνη ο τύπος e? Ούτε humor επιπεδου γυμνασίου. Μη το ανοίξω τώρα, με το μαλακισμένο, και τις δηλώσεις του που για αυτόν όσοι δε συμφωνούν μαζί του είναι ξαφνικά αδερφές αλβανοί και "πουτανακια" "πουστρακια" και ότι άλλο θες. Όξω οι μπράβοι από τ βουλή ρε... Εύχομαι κάποια στιγμή LMS να βρεθεί κάτι που δε τους αρέσει και σε εσένα και να την φας καλά και εσύ...
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • troll level: παναγιωταρος.
        u mad τσατσοπουλε? :troll:
        sigpic

        Comment


        • Δυστυχώς με την πολλή κακή -και ΚΛΑΣΣΙΚΗ- έννοια του τρόλ.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Δεν είναι καν trollάρισμα, είναι χημική αντίδραση: Σούργελο + σούργελο + προβολή από τα ΜΜΕ = ΜΠΟΥΜ.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Πρέπει κάποια στιγμή στην Ελλάδα να κάνουμε copyright την μαλακιά, που λογικά εμείς θα την ανακαλύψαμε/εφηύραμε, μετά να την εξάγουμε και ξεχρεώσαμε σε χρόνο dt .

              Πόσο πιο για το πέος είμαστε εμείς αν μας κυβερνούν αυτοί ρε.

              Comment


              • Μας φαίνεται αστείο που έχουν μπει τα καθυστερημένα στη βουλή...
                Μάλιστα...
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Originally posted by sub_zero View Post
                  Είναι εκείνη η στιγμή που η εξεταστική είναι στα τελειώματα και εσύ δεν την παλεύεις άλλο. Κάθεσαι το βράδυ στο Pc και αντί να διαβάζεις χαζολογάς στο νετ. Μόλις έχεις εντοπίσει ένα καμένο blog που έχει τη δυνατότητα να στείλεις ότι μαλακία ερώτηση σου κατέβει με τον ιδιοκτήτη να απαντάει σε ανάλογο ύφος Κι εκεί που όλο το βράδυ φαινότανε για σκάρτο () ξαφνικά σου έρχεται η απόλυτη φλασία...



                  Ακόμα και αυτός που έχει διαβάσει τόσα έπαθε την πλάκα του. Περιττό να πω ότι ενώ κανονικά μαζεύει ερωτήσεις και τις απαντάει όλες μαζί, αυτή την απάντησε μόνη της και άμεσα. Έγραψε και κατεβατό που από ότι είδα δεν συνηθίζει. Κάπου εκεί χάρηκα και συνέχισα την ιστορία όπως όλοι την ξέρουμε.


                  (το νουμερο 3)

                  Από τις 4 παραγράφους πέσαμε στις 2 γραμμές... ξενέρα... Λογικό βέβαια όταν πας να ανταγωνιστείς ένα τέτοιο τρολλαρισμα, ο ραμπο έθεσε ψηλά τον πήχη. Τουλάχιστον έπεισα κάποιον να παίξει braid, ακούς Evans;
                  Το επόμενο βήμα είναι να γράψει κάποιος αν δοκίμασε γλυ*****νοι αλλά εγώ βαρέθηκα
                  Τώρα το είδα, είσαι απλά θεός .

                  Comment


                  • Το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν πάρα πολλοί εκεί έξω που επικροτούν τέτοια σκηνικά.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Αντίστοιχου επιπέδου προφανώς.
                      I'm back bitches... Version 2.0

                      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                      Comment


                      • Σόρρυ παίδες,ξέρω ότι το ποστ μου θα σας φανεί εκτός κλίματος όμως όσο καιρό έλειπα έβλεπα και άκουγα διάφορα σκηνικά.Τώρα που ήρθα εδώ βλέπω κι άλλα τα οποία μου φαίνονται τόσο τραγικά που νιώθω λες και είμαι εξωγήινος.
                        Ρε,πάμε καλά;Αντί για ΕΡΤ,ΝΕΤ έχω το Deutche Welle;Από που κι ως που;Δεν είμαι στη γαμημένη τη Γερμανία που να πάρει ο διάολος.Έλεος δηλαδή.Για να μη μιλήσω για τα πάλαι ποτέ ελληνικά κανάλια που έχουν γεμίσει τούρκικα σήριαλ.Από την άλλη,μέσα στο ελληνικό κοινοβούλιο έχει ναζί και σατανιστές που το παίζουν χριστιανοί και υπέρ της πατρίδας.Έλεος ρε πούστη μου,2 μέρες έχω γυρίσει,και με το που ανοίγει η τηλεόραση νιώθω απίστευτα σκατά.Τόσο καιρό λες και βρισκόμουν σε άλλο πλανήτη.Ευτυχώς που δεν πιάνει κανένα κανάλι η τιβί που έχω στο δωμάτιό μου και δε βλέπω συνέχεια τα χάλια μας.Πάω να παίξω τίποτα,να ηρεμήσω.
                        Ξέρω ότι δε σας ενδιαφέρουν αυτά που γράφω,αλλά κάπου έπρεπε να τα πω κι εγώ γιατί θα σκάσω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Τι εννοείς αντί για ΕΡΤ και ΝΕΤ; Δεν εχεις ΕΡΤ και ΝΕΤ;
                          Ξένα κανάλια είχαμε πάντα, και το θεωρώ υγιές (BBC,Eurosport) Δηλαδή όταν έπιανες BBC ήσουν στη γαμημένη Βρετανία;. Μην ξεχνάμε πως οι γονείς και παππούδες μας από την ραδιοφωνική DeutcheWelle ακούγαν αντικειμενικά νέα για την Ελλάδα την περίοδο της χούντας που τα ελληνικά κανάλια περνάγαν λογοκρισία (όπως τώρα που νομίζω ότι η Guardian σε ελληνικά θεματα είναι πιο αντικειμενική από όλες τις ελληνικές εφημερίδες)
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Γερμανική κατοχή,εμένα αυτό μου θυμίζει όλο αυτό.Και δεν έχω πρόβλημα με τα κανάλια που είχαμε τόσο καιρό,έχω πρόβλημα με τα γερμανικά που ξεπετάχτηκαν ξαφνικά.Από που κι ως που;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Egw pantos germanika kanalia den pianw.
                              Otan hmoun 10 xrono pianame RTL.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Originally posted by Altair View Post
                                Γερμανική κατοχή,εμένα αυτό μου θυμίζει όλο αυτό.Και δεν έχω πρόβλημα με τα κανάλια που είχαμε τόσο καιρό,έχω πρόβλημα με τα γερμανικά που ξεπετάχτηκαν ξαφνικά.Από που κι ως που;
                                Όπως προείπα, DW ραδιοφωνική πιάνουμε τουλάχιστον 45 χρόνια. Το τηλεοπτικό ίσως έπαιζε πάλι αρκετά χρόνια, αλλά μόνο σε ψηφιακά. Σίγουρα πάντως έπαιζε στο πακέτο της Νόβα. Επίσης δεν είναι το νορμαλ πρόγραμμά της, είναι το ιντερνάσιοναλ. Τέτοιο έχει και η ΕΡΤ που παίζει αντίστοιχα στην υπόλοιπη Ευρώπη οπότε μπορεί και όταν οι Γερμανοί να το γύρισαν στα ψηφιακά (και συγκεκριμένα καλωδιακή που έχουν εκεί) να είδαν ξαφνικά ελληνικό κανάλι,αλλά δε σημαίνει κάτι αυτό περί ελληνικής κατοχής στη Γερμανία,όπως και εδώ, δεν μπήκαν τα τανκς (ακόμα) στην πρωτεύουσα...
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X