Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου φανηκε ενδιαφερον και ειπα να το ποσταρω.
    [/b]
    Αρχαίο...
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Παιζει να το χουμε ποσταρει 3-4 φορες αυτο (gp forum included).
      Rimdaips.

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=1nOC8...eature=related
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Μιας και το βιντεο σου λεει για Μαλτα και το θεμα εχει να κανει με γελιο κτλ θυμηθηκα μια ατακα που ακουσα το περασμενο σ/κ σε ενα τραπεζι:
          Κατι λεγαν για το μοιρασμα των κρατων απ τις μεγαλες δυναμεις μετα τον παγκοσμιο και πεταγεται καποια (να κανει την εξυπνη): ναι ναι, τοτε με τη συνθηκη της Μαλτας .

          Comment


          • Τωρα μου θυμισες εμενα που ημουν χτες σε μια παρεα και 3 συνομιλητες υποστηριζαν οτι η Γερμανια εχει πληθυσμο γυρω στα 20-30 εκατομμυρια.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Τωρα μου θυμισες εμενα που ημουν χτες σε μια παρεα και 3 συνομιλητες υποστηριζαν οτι η Γερμανια εχει πληθυσμο γυρω στα 20-30 εκατομμυρια.
              [/b]

              Ενω εσύ ήξερες πόσοι είναι ;;;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Λολ, πανω που πηγα να πω ποιος βλακας το πε αυτο .
                Ελα ρε τωρα, προς θεου, εδω εμεις ειμαστε πανω απο 10 μυρια και η Ιταλια σχεδον 60, τα θελετε και τα λετε;
                Η Γερμανια πρεπει να πλησιαζει τα 80 χαλαρα... 70+ σιγουρα.

                Comment


                • Ενω εσύ ήξερες πόσοι είναι ;;;
                  [/b]
                  Ειχα υποψιν μου οτι ηταν 70 αλλα λεω αμα τους πω τοσο θα φαω κραξιμο οποτε ειπα οτι ειναι τουλαχιστον 50.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Ειχα υποψιν μου οτι ηταν 70 αλλα λεω αμα τους πω τοσο θα φαω κραξιμο οποτε ειπα οτι ειναι τουλαχιστον 50.
                    [/b]
                    82 είναι. Α, ρε, αμόρφωτοι!
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Ναι Cursed έχεις δίκιο αλλά πρέπει να επισημάνω πως επειδή είναι μια απο τις χώρες με τα υψηλότερα ποσοστά υπογεννητικότητας (μόλις 1,39 παιδιά κάθε γυναίκα) υπολογίζω πως εώς το 2050 ο πληθυσμός θα έχει κατέβει τουλάχιστον 10 εκατομμύρια.

                      Comment


                      • Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Ναι Cursed έχεις δίκιο αλλά πρέπει να επισημάνω πως επειδή είναι μια απο τις χώρες με τα υψηλότερα ποσοστά υπογεννητικότητας (μόλις 1,39 παιδιά κάθε γυναίκα) υπολογίζω πως εώς το 2050 ο πληθυσμός θα έχει κατέβει τουλάχιστον 10 εκατομμύρια.
                          [/b]
                          Βασικά οι υπολογισμοί των ειδικών λένε ότι, αν συνεχιστεί αυτό το βιολί υπογεννητικότητας και εισροής μεταναστών, το 2050 ο πληθυσμός της Γερμανίας θα είναι 75 εκατομμύρια, αλλά ποιος τους ακούει; Λες κι έπεσαν ποτέ μέσα...
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Ποιοι είναι αυτοί οι ειδικοί τελοσπάντων; Η γιαγιά μου λέει κάτι τέτοια για ειδικούς και ψάρια όλη την ώρα αλλά δεν δίνω σημασία.


                            Comment


                            • http://www.youtube.com/user/Voukos17
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • Μια φορα στον Τριανταφυλλοπουλο. Ειχε ολους τους σταρ, Φουσεκη, Λεντη, Πατρινους...
                                [/b]
                                ναι, είχαν μαζευτεί όλοι μαζί, έτρωγαν πίτσες με φυστικοβούτυρο, έπαιρναν τηλέφωνο και έκαναν φάρσες. <_<

                                Ο τριανταφυλλόπουλος είχε απλά παίξει σε βίντεο την φάρσα του Φουσέκη, δεν τον είχε καλεσμένο. ΚΑι προφανώς δεν ξέρουμε αν πήγε φυλακή, εκτός από φήμες του στυλ "μου είπε ένας φίλος ότι του είπε ο ξάδερφος ότι... κλπ
                                gently hold our heads,
                                gently hold our heads on high

                                Comment

                                Working...
                                X