Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Τα είχα δει πιο παλιά στο youtube.
      Δεν μου άρεσε καθόλου η φωνή του Ισοβίτη <_<
      Ο Μπατσινίλας/μάγειρας οκ είνια Θεός

      Η απόλυτη σκηνή είναι με τον Παπά
      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

      Comment


      • The Dark Knight- Joker Interrogation Scene Spoof


        Ας κανει καποιος τον κοπο να μου πει τι κωδικα πρεπει να γραψω για να εμφανιζεται το βιντεο εδω.Αν αντιγραψω το embed απο το youtube,δεν το δειχνει.

        Edit:Ευχαριστω,boy.

        Comment


        • Code:
          &#91;youtube&#93;*&#91;/youtube&#93;
          κι όπου *, ο κωδικός του βίντεο, δλδ. τα ψηφία μετά το = σε κάθε youtube video url, π.χ. το w2yv8aT0UFc στο βίντεο που παρέθεσες
          NDS themes

          Comment



          • Μπαίνει ένας τύπος σε μια αντιπροσωπεία αυτοκινήτων και λέει στον πωλητή:
            -?Φίλε, θέλω δυο πατάκια για ένα YUGO?.

            Ο πωλητής το σκέφτεται λίγο και απαντάει:
            -?OK, είναι καλή ανταλλαγή?.

            ================================================== =


            Γιατί δν υπάρχουν πια σατανιστές?
            Γιατί δν υπάρχουν πια παρθένες....

            ============================

            Ήταν 2 computerάδες, λέει ο 1ος
            -Μου δανείζεις 500??"

            Και απαντάει ο άλλος
            -Να τα κάνουμε 512? να τα στρογγυλέψουμε?"

            ================================

            Και ένα "μαύρο"...

            -τι κάνει ένα παλαιστινάκι στην τραμπάλα;
            -τσαντίζει τον sniper

            =============================


            Δεν ξέρω αν είχα γράωει κάποια από αυτά και πιο παλιά αλλά τα θυμήθηκα τώρα.
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • YUGO jokes ftw&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;11
              My blog:Doppel&#39;s Den

              Comment


              • Πάρτε μερικές φωτό να έχετε....
                2o Post




                Έχω καμιά 10αριά ακόμα, αν σας άρεσαν αυτές θα ανεβάσω και τις λοιπές
                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • βάλε και τις άλλες Σίθαρε.
                  Carpe diem

                  Comment



                  • [/b]
                    LooooooooooooooL κορυφαίο μπλουζάκι.


                    Comment


                    • Σημερα διαβαζα ενα παλιο Ποπαυ και ειδα κατι που ειχα ξεχασει.Σε ενα καρε,ο Ποπαυ πανω στον ενθουσιασμο του κανει αποκαλυψεις&#33;



                      Comment


                      • προφανως προκειται για λαθος στη μεταφραση ή στο τυπογραφειο.

                        Comment


                        • Ax καλε τζασλη Ολιβ,δεν πήρες το αντιηλιακό με έξτρα UV προστασία...
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Σημερα διαβαζα ενα παλιο Ποπαυ και ειδα κατι που ειχα ξεχασει.Σε ενα καρε,ο Ποπαυ πανω στον ενθουσιασμο του κανει αποκαλυψεις&#33;




                            [/b]
                            Τρομερή η φωτο. Αυτη και η "ελα στην αγκαλια μου" εχουν γινει οι αγαπημένες μου
                            My blog:Doppel&#39;s Den

                            Comment




                            • "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

                              by Fyge 114 Amaliada edition

                              "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω&#33; "

                              by Chaoscrow

                              Comment


                              • ΕΔΙΤ:Το έφτιαξες.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X