Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by _Lloyd View Post
    Απλά ΠΡΕΠΕΙ να δείτε το παρακάτω βίντεο όπως και όλα τ'άλλα αυτού του τύπου.





    Υ.Γ: Κι επειδή είμαι σίγουρος ότι θα κάνετε αυτό που λέω, here: http://www.youtube.com/user/gradualreport
    Θα το έχω υπ'όψιν μου όταν, τελικά, χωρίσω.

    Comment


    • Insert Coin

      Comment


      • LOL επικα και τα 3.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Γιατί οι άνδρες δεν δίνουν συμβουλές στις στήλες των περιοδικών!

          Η αναγνώστρια γράφει:

          Αγαπητέ Χρήστο,
          Ελπίζω να μπορείς να με βοηθήσεις! Τις προάλλες, έφυγα για τη δουλειά μου αφήνοντας τον σύζυγό μου στο σπίτι να βλέπει τηλεόραση όπως συνήθως. Δεν είχα απομακρυνθεί πάνω από 500 μέτρα όταν το αυτοκίνητο άρχισε να κάνει διακοπές και έσβησε. Το πάρκαρα στην άκρη και πήγα με τα πόδια πίσω στο σπίτι για να ζητήσω βοήθεια από τον σύζυγό μου.

          Όταν μπήκα στο σπίτι δεν πίστευα στα μάτια μου! Τον βρήκα στην κρεβατοκάμαρά μας με την κόρη των γειτόνων μας. Εγώ είμαι 52, ο σύζυγός μου 54 και η κόρη των γειτόνων μας 22. Είμαστε χρόνια παντρεμένοι. Όταν άρχισα να τον ρωτάω, μου αποκάλυψε ότι έχει σχέση μαζί της τους τελευταίους 6 μήνες. Του είπα να διακόψει αλλιώς θα έφευγα. Είναι άνεργος τους τελευταίους 6 μήνες και νιώθει άχρηστος και θλιμμένος. Τον αγαπώ πάρα πολύ, αλλά από τη μέρα που του έθεσα το τελεσίγραφο γίνεται όλο και πιο απόμακρος. Δε θέλει να πάει σε σύμβουλο γάμου και φοβάμαι ότι δεν αντέχω άλλο αυτή τη κατάσταση.

          Μπορείς να με βοηθήσεις;
          Μαρία

          και ο άντρας συμβουλάτορας απαντάει:

          Αγαπητή Μαρία,
          Όταν ένα αυτοκίνητο κάνει διακοπές και σβήνει μετά από τόσο μικρή απόσταση, αυτό μπορεί να οφείλεται σε διάφορους λόγους. Ξεκίνα ελέγχοντας αν υπάρχουν σκουπίδια στο σωληνάκι του καυσίμου. Αν είναι καθαρό, έλεγξε την πολλαπλή εισαγωγής και επίσης τα καλώδια της γείωσης. Αν τίποτε από αυτά δε σου λύνει το πρόβλημα, τότε μπορεί να είναι ελαττωματική η αντλία βενζίνης, δημιουργώντας χαμηλή παροχή πίεσης στα μπεκ ψεκασμού.

          Ελπίζω να σε βοήθησα,
          Χρήστος
          Insert Coin

          Comment


          • Originally posted by Jedah View Post
            Γιατί οι άνδρες δεν δίνουν συμβουλές στις στήλες των περιοδικών!

            Η αναγνώστρια γράφει:

            Αγαπητέ Χρήστο,
            Ελπίζω να μπορείς να με βοηθήσεις! Τις προάλλες, έφυγα για τη δουλειά μου αφήνοντας τον σύζυγό μου στο σπίτι να βλέπει τηλεόραση όπως συνήθως. Δεν είχα απομακρυνθεί πάνω από 500 μέτρα όταν το αυτοκίνητο άρχισε να κάνει διακοπές και έσβησε. Το πάρκαρα στην άκρη και πήγα με τα πόδια πίσω στο σπίτι για να ζητήσω βοήθεια από τον σύζυγό μου.

            Όταν μπήκα στο σπίτι δεν πίστευα στα μάτια μου! Τον βρήκα στην κρεβατοκάμαρά μας με την κόρη των γειτόνων μας. Εγώ είμαι 52, ο σύζυγός μου 54 και η κόρη των γειτόνων μας 22. Είμαστε χρόνια παντρεμένοι. Όταν άρχισα να τον ρωτάω, μου αποκάλυψε ότι έχει σχέση μαζί της τους τελευταίους 6 μήνες. Του είπα να διακόψει αλλιώς θα έφευγα. Είναι άνεργος τους τελευταίους 6 μήνες και νιώθει άχρηστος και θλιμμένος. Τον αγαπώ πάρα πολύ, αλλά από τη μέρα που του έθεσα το τελεσίγραφο γίνεται όλο και πιο απόμακρος. Δε θέλει να πάει σε σύμβουλο γάμου και φοβάμαι ότι δεν αντέχω άλλο αυτή τη κατάσταση.

            Μπορείς να με βοηθήσεις;
            Μαρία

            και ο άντρας συμβουλάτορας απαντάει:

            Αγαπητή Μαρία,
            Όταν ένα αυτοκίνητο κάνει διακοπές και σβήνει μετά από τόσο μικρή απόσταση, αυτό μπορεί να οφείλεται σε διάφορους λόγους. Ξεκίνα ελέγχοντας αν υπάρχουν σκουπίδια στο σωληνάκι του καυσίμου. Αν είναι καθαρό, έλεγξε την πολλαπλή εισαγωγής και επίσης τα καλώδια της γείωσης. Αν τίποτε από αυτά δε σου λύνει το πρόβλημα, τότε μπορεί να είναι ελαττωματική η αντλία βενζίνης, δημιουργώντας χαμηλή παροχή πίεσης στα μπεκ ψεκασμού.

            Ελπίζω να σε βοήθησα,
            Χρήστος
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Έποςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς ςςςςςςςςςςςςς

              Comment


              • Και ανεργος, και του χαλασε το αμαξι η γυναικα... πολυ γκαντεμια.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                  Comment


                  • Αν και περίμενα τι θα ερχόταν στο τέλος,η παύση ήταν απλά τ-έ-λ-ε-ι-α!!!
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Top 10 Ways You Know You’re a Geek! Who Doesn’t Have a Furry Geek in Them?

                      by Pervy on March 17, 2009 Email This Post

                      Alright, we all know there’s a little geek in us. Denying it would just reinforce our geekness. You guys are probably thinking, “But, what is a geek?”. Well, in this day and age, there’s lots of diffrent geeks out there, so putting it into a nutshell is no easy task. Though, I know this is quite an important subject, so instead I made a list of diffrent geek qualities instead!
                      10.
                      If you call this your 80 gigs of hardness.
                      9.
                      If you hate this movie by just looking at it. Congratulations, your inner geek hates nerds!
                      8.
                      If your inner most fantasies just came true.
                      7.
                      If the best response you have for this is “That’s what she said.”.
                      6.
                      If your thinking, “That’s so Photoshoped.”.. Or have the sudden urge for butter.
                      5.
                      If you actually want this shirt for your kid.. Or yourself..
                      4.
                      If you’re thinking “She looks hotter with her whip.”.
                      3.
                      If you’re this guy.
                      2.
                      If the first thing you think of is “That’s one big lollypop.”.
                      1.
                      If you’re thinking “Man, Superman ain’t got chance.”.
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Να παρει... τα πηγαινα μια χαρα μεχρι το τελευταιο. Damn you, my inner geek side.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Eimai 3/10 geek apoti fenetai... anaferomai sta 1-4-6
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Ramparter View Post
                              Μα αν είναι δυνατόν... Πόσο πιο καμένο, δηλαδή;
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Egw den to katalava, ti sxesh exei to mario party sto telos?
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X