Announcement

Collapse
No announcement yet.

GAMING SOUNDSCAPES: ΕΝΑ EVENT GAMING ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Eγω δεν θα ρθω τελικα οποτε ο Dj ειναι ελευθερος σημερα για οποιον θελει να τη ξαπλαρει.

    Με εχει πιασει τρελη βαρεμαρα και νουμπουσυνη συν ενα κρυωμα αυτες τις μερες και δε ψηνομαι με τιποτα για περα δωθε τωρα.Παρασκευη πρωι πρεπει να ειμαι Λαρισα να παμε πλαισιο για να παρει ενα PC ενας φιλος και αυπνια+δρομολογια=not my taste.


    Αλλη φορα.
    Ground_Zero:

    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

    Comment


    • #77
      Έλα ρε συ μην μας το χαλάς τώρα...
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #78
        Ελα μια χαρα θα περασετε και χωρις εμενα

        Καποια αλλη φορα,εξαλλου κοντα ειμαστε και εχω γνωστους να μεινω οποτε θελω.
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • #79
          Κανονιστε στο τελος να ειμαστε εγω, ο Παιχτης και ο Evans





          Comment


          • #80
            Egw eimai hdh Thessalonikh xaivania, stis 6 sto cofix...
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #81
              6.30 θα σκάσω μύτη.

              Comment


              • #82
                Ο Vuzzi δεν θα ρθεί τελικά λόγω ίωσης...

                Ο FiOth δεν ξέρω αν θα ρθεί...

                Οπότε αν θέλεις Ground_Zero κανονίζουμε από κοντά να τα πούμε !
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Egw eipa, stis 6 sto cofix!
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • #84
                    Τι 6 ρε, δεν εχω κοιμηθει καθολου....

                    Αλλα, για να μην ξεχνιομαστε:


                    ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • #85
                      Μπραβο, τωρα πουλα το και βγαλε εισητηρια για Ολλανδια.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #86
                        Εγώ κατά τις 6.30-6.45 θα είμαι στο coffix!!!

                        See ya there;)

                        Azrael έλα ρε μπορεί έτσι όπως κάνουμε βόλτα στην Ναβαρίνου μετά να βρεις την μεταλλού σου

                        Όποιοι πάνε να κρατάνε θέσεις γιατί θα γίνεται τις πόπης στο event!

                        Άντε καλά να περάσουμε


                        Comment


                        • #87
                          Πόσο μπροστά είμαστε σαν forum ρε γαμώτο, πάλι θα κεράσει ο Χατζαρόπουλος που πήρε πτυχίο. Συγχαρητήρια ρε αγαπητέ, είσαι τέλειος και σε αγαπάμε. Τον τελευταίο καιρό πίνω paulaner και la trappe, ξέρω και μαγαζί που έχει σχετικά καλές τιμές.

                          Comment


                          • #88
                            Θα σκάσω μύτη 7 παρά !
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Τι χάνουμε γμτ.

                              Comment


                              • #90
                                Το καλύτερο και ξεχώριστο πάρτυ γεμάτο videos με retro παιχνίδια που παίξαμε στην δεκαετία του 80 ! Αναμνήσεις ήρθαν στην μνήμη μου και πήγα να κλάψω από την συγκίνηση που έπαιξα τα παιχνίδια όταν ήμουν μικρός 8-10 χρονών είτε στο πρώτο PC είτε στα arcade centers !

                                Παιδιά έπρεπε να ρθείτε κι εσείς !!!

                                Αυτά ήταν τα καλά νέα...

                                Τα άσχημα νέα είναι ότι αναβλήθηκε το tournament Street Fighter 4 γιατί ο noob ο Σακάλης δεν είχε τηλεόραση για να φέρει την τηλεόραση στον προβολέα εκεί πέρα... και Έτσι είπε ο ίδιος θα γίνει το Tournament στο επόμενο πάρτυ μετά τις εκλογές...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X