Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι κι αν ειμαι με την Arsenal πιστευω πως και η United παιζει πολυ καλα και εχει και αρκετα ενδιαφερον roster σε αντιθεση με καποιες αλλες ομαδες που σκορπανε εδω και χρονια εκατομμυρια και ενα σταθερο κορμο ακομα δεν εχουν καταφερει να αποκτησουν.

    Οσο για την Inter εχει πλακα γιατι εχει αλλαξει ελαχιστα απο περυσι και παρολαυτα εχει πεσει πολλες σκαλες. Τι σου κανει ενας προπονητης..
    Βεβαια οκ και η Bayern δεν ηταν ανταξια των προσδοκιων. Με τετοιους παικτες μπορουσαν να πανε πολυ μπροστα, αλλα αφου χασαν τoσες ευκαιριες δικαιωματικα μειναν απ' εξω.

    Για να δουμε τι θα γινει και στα αποψινα ματσακια... Αντε να κανει κανα θαυμα η OL να τρελαθουμε.

    Comment


    • Originally posted by Xeno View Post
      Τι κι αν ειμαι με την Arsenal πιστευω πως και η United παιζει πολυ καλα και εχει και αρκετα ενδιαφερον roster σε αντιθεση με καποιες αλλες ομαδες που σκορπανε εδω και χρονια εκατομμυρια και ενα σταθερο κορμο ακομα δεν εχουν καταφερει να αποκτησουν.

      Για να δουμε τι θα γινει και στα αποψινα ματσακια... Αντε να κανει κανα θαυμα η OL να τρελαθουμε.
      Όχι και παίζει καλά φέτος η United.Τουλάχιστον στην Ευρώπη σέρνεται απίστευτα.9 γκολ σε 8 αγώνες?Αδιανόητο για ομάδα τέτοιου βεληνηκούς.

      Η μόνη ομάδα που μπορώ να σκεφτώ για κάτι τέτοιο είναι η Real.Όλες οι άλλες μεγάλες ομάδες έχουν έναν σταθερό κορμό...

      Σημέρα ελπίζω η ΟL να κάνει το θαύμα και να προκριθεί για να αρχίσει να κλαίει και ο Ronaldo.Αν και πολύ δύσκολο κυρίως λόγω Μουρίνιο...


      Comment


      • Real και Inter είμαι και όλοι είναι εναντίων μου, τσκ τσκ.
        Πάμε ρε Realara πέτα 4 μπαλάκια στην Λυόν να γουστάρουμε!

        Comment


        • Με το ποσό των 45 εκατομμυρίων λιρών (51.5 εκατ. ευρώ) κοστολογεί τον Σεσκ Φάμπρεγκας η Άρσεναλ, σύμφωνα με δημοσίευμα της “Daily Star Sunday”. Ο αρχηγός των «κανονιέρηδων» ήθελε από πέρσι να μεταγραφεί στην Μπαρτσελόνα, αλλά η ομάδα του είχε απορρίψει προτάσεις 29 και 33 εκατομμυρίων λιρών (33.2 και 37.8 εκατ. ευρώ αντίστοιχα).


          ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Κι εγώ που είμαι Manchester United, τι να πω? Η ομαδάρα αυτή είναι ακόμα στην κορυφή!
            sigpic

            Comment




            • Δειτε το, απλα απο τα καλυτερα φιναλε σε παιχνιδι μπασκετ.

              Comment


              • Θα πει κανεις τιποτα για τα χτεσινα ή δεν εχει καν νοημα;

                Comment


                • Τι να πούμε?

                  Η Πανάθα έδειξε για άλλη μία φορά πόσο ΤΕΡΑΣΤΙΑ ομάδα είναι και με τέτοιο roster κατάφερε να κερδίσει τους αστέρες τις Μπαρτσελόνα...

                  Για εμένα πάντως η επιτυχία είναι 100% Ομπράντοβιτς...


                  Comment


                  • Ετσι, ο,τι και να πεις γι αυτη την ομαδα ειναι λιγο.
                    Αντε και με την κουπα στη Βαρκελωνη λοιπον, το 6ο να το αφιερωσετε στον Kill Bill.

                    Comment


                    • Το Ευρωπαικό μπάσκετ δεν είναι πλέον καθόλου ανταγωνιστικό , αν και Παναθηναικός χάρηκα που πέρασε η ομάδα μου αλλά εντάξει θα προτιμούσα κάτι αντίστοιχο στο ποδόσφαιρο

                      Comment


                      • Τι εγινε ρε, κερδισε η Barca στημενο game και ειστε ολοι στη μουγκα; Δε σας χαλασε ε; Η δουλεια να γινεται δηλαδη; Οπως και το 2008 με τη Chelsie. Τεσπα κρυφτειτε καλα τωρα και οταν κερδισετε καθαρα καμια ευκολη ομαδουλα μπορειτε να βγειτε εξω απο τις σπηλιες σας να πανιγυρισετε...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Το 2008 με την ποια;

                          Comment


                          • Εχμ εννοουσα 08/09, τον ημιτελικο.

                            ΥΓ: Ακομη και τωρα το βλεπω και αρρωσταινω.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Ποια ομαδα ομως;

                              Comment


                              • Ελα μωρε εκει κολησες τωρα, εχω πει και χειροτερα...
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X