Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλά υπάρχει και η Ισπανία...
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • η ισπανια θα εφτυνε το πιθανοτερο αιμα σημερα με μας ομως, τι τους δινουνε ρε γμτ εκει στη ρεαλ

      Comment


      • Μπράβο στην Εθνική πάντως,έχασε με το κεφάλι ψηλά και ας ήταν υψηλό το σκορ!

        Η Γερμανία είναι πολύ καλύτερη ομάδα από εμάς αλλά νομίζω και η καλύτερη στο εφετινό Euro


        Comment


        • για να μην φαω ξυλο απο την γερμανια του beckenbauer , να συμμαζεψω λιγο την πρηγουμενη δηλωση μου για την τελευταια 20ετια

          Comment


          • Η αλήθεια είναι πως ούτε κι εγώ δε θυμάμαι τόσο πλήρες roster σε εθνική ομάδα από το κέντρο και μπροστά όσο ζω.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • ναι, μα γι αυτο και το πρωτο σχολιο βλεποντας σε δραση οτι εχει απο την μεση και μπροστα και βαση του τι εχει δειξει σε συνολο στο ροστερ της σε αυτη την διωργανωση

              Comment


              • Στην αρχή παίξαμε καλά και οι άμυνες κρατήθηκαν όσο μπόρσαν, όμως από το τέλος του 1ου ημίχρονου η άμυνα έχει καταρρεύσει, όπως η άλωση της Κωνσταντινούπολης.

                Εκτότε έχει γίνει ένας χαμός με τα γκολ που μου θύμισαν αρκετά τον Χαλκία του ΠΑΟΚ. Δεν έχω ξαναδει ποτέ μου χειρότερη άμυνα σ' όλη μου την ζωή.
                sigpic

                Comment


                • Comment


                  • To ότι είναι καλύτερη ομάδα η Γερμανία το γνωρίζαμε, αλλά όπως και να το κάνουμε ήθελα να τους ζορίσουμε κάπως παραπάνω.
                    Δεν μπορώ να χωνέψω με τίποτα το ότι έπαιξε ο Μάκος σε ένα τέτοιο ματς, δεν βοήθησε καθόλου την ομάδα (δεν μπορεί άλλωστε), καλύτερα να ξεκίναγε από την αρχή ο Φωτάκις στην θέση του, ο Νίνης ήταν κακός και δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν είχε θέση στην ομάδα ο Φορτούνης και είχε ο Λύμπε και ο Γκέκας, ακόμα ο Σάντος δεν θεώρησε αναγκαίο να αγωνιστεί ούτε λεπτό ο Φετφατζίδης, οκ τι να πω η Γερμανία έχει παιχταράδες στον πάγκο και εμείς δεν βάζουμε καν τους καλύτερους παίχτες να παίξουν. Φάγαμε 4 και βάλαμε 2 με μια ευκαιρία, καλά είναι .

                    Comment


                    • Originally posted by Napster View Post
                      Τελειο!
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • ΟΜΑΔΑ Α
                        Τσεχία - Πορτογαλία

                        ΟΜΑΔΑ Β
                        Ελλάδα - Γερμανία

                        ΟΜΑΔΑ Γ
                        Ισπανία - Γαλλία

                        ΟΜΑΔΑ Δ
                        Ιταλία - Αγγλία

                        Άρα ...

                        Πορτογαλία-Ισπανία και Γερμανία-Ιταλία

                        Εγώ βάζω στοίχημα να νικήσει η Ιταλία για να εξαφανίσουμε τους Ναζί από το Ευρώ!
                        sigpic

                        Comment


                        • Εγώ βάζω στοίχημα να νικήσει η Ιταλία για να εξαφανίσουμε τους Ναζί από το Ευρώ!
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Πάμε βουρ για Ιταλία-Πορτογαλία στον μεγάλο τελικό. :troll:
                            Squadra azzura ftw. Κρίμα που δεν πέρασε η Ελλάδα να έχουμε και τους 4 PIGS στα ημιτελικά.

                            Comment


                            • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                              Πάμε βουρ για Ιταλία-Πορτογαλία στον μεγάλο τελικό. :troll:
                              Squadra azzura ftw. Κρίμα που δεν πέρασε η Ελλάδα να έχουμε και τους 4 PIGS στα ημιτελικά.
                              Πώς να νικήσει, αφού οι Ναζί αντί να βάλουν τους ίδιους τους Γερμανούς, έβαλαν μικτή κόσμου; :troll:
                              sigpic

                              Comment




                              • «Έσβησε» ο Ροκέ

                                Ο νεαρός ποδοσφαιριστής νικήθηκε από τον καρκίνο

                                Την τελευταία του πνοή σε ηλικία 23 ετών άφησε το βράδυ της Κυριακής, ο Μίκι Ροκέ. Ο εκλιπών, είχε διαγνωστεί πως πάσχει από καρκίνο, τον Μάρτιο του 2011 και «έσβησε» έπειτα από μάχη περίπου ενός χρόνου…
                                Ο Ροκέ είχε αγωνιστεί στη Λίβερπουλ από το 2005 έως και το 2009, ενώ είχε περάσει και από τις Όλνταμ, Χερέθ και Καρταχένα με τη μορφή δανεικού, μέχρι να αποκτηθεί από τη Μπέτις.
                                Σε αυτή αγωνίστηκε για περίπου δύο χρόνια, μέχρι τις αρχές του 2011, όταν και η διάγνωση πως πάσχει από καρκίνο, τον ανάγκασε να εγκαταλείψει το ποδόσφαιρο. Έδωσε τη μάχη του, όμως νικήθηκε από την επάρατη νόσο στις 24 Ιουνίου 2012…
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X