Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....
    puttin' some flame..

    Περαστικα σου kagouropanathinaike ή μηπως kagouroofh τσ@τσε του Βαρδινογιαννη ...Καλυτερα φτωχος συγγενης , παρα να το παιζω εξυγιαντης (γκουχου mig ltd γκουχου) του ελληνικου ποδοσφαιρου και να ειμαι χειροτερος (γκουχου βγενοπουλος , γκουχου διαιτησια και με ξενα @@ μαγκας sexy βαζελα)... ;)

    Βγηκες champions league με πουστ***ικα κολπα φετος εκμεταλευομενος την εφευρεση των play off και την απογοητευση της ομαδας απο το χαμενο χαρτινο πρωταθλημα παιζοντας χαλια στα play off (φαγαμε τα ιδια γκολ και απο τον αρη και καναμε αποκαρδιωτικη εμφανιση και με πανιωνιο)και μιλας???Τρια-τεσσερα χρονια που πηγαινατε απατοι στο uefa εισασταν μουγκα και ξαφνικα βγαλατε γλωσσα...Τεσπα μεγαλη κουβεντα με πολλα που πρεπει να ειπωθουν και βαριεμαι να ανοιγω αντιπαραθεση με βαζελακι . -
    [/b]
    σε ψαχνει ο Παμποριδης φιλε μου...ξερεις εσυ
    το παραξενο με την περιπτωση σου ειναι οτι τσιτωνεσαι κ παρεξηγεισαι ενω κανεις μας δεν ασχοληθηκε με την ομαδα σου...θεος να την κανει ομαδα αλλα λεμε τωρα.
    μαλλον καποιο κομπλεξ σε βασανιζει κ δεν μπορω να στο λυσω...κομπλεξ 14 ετων απαιτει μεγαλη υπομονη κ εγω δεν την εχω.
    btw ποσο χρονων εισαι?
    ειμαι πολυ περιεργος φιλε μου κ θα ηθελα μια απαντηση
    κατι τελευταιο...οι απαντησεις σου ειναι δυσνοητες κ ειλικρινα πολλα απο αυτα που λες δεν τα καταλαβαινω.
    το βραδακι περιμενω να ξαναποσταρεις κ να μας κανεις κριτικη για την ομαδαρα σου.

    Comment


    • σε ψαχνει ο Παμποριδης φιλε μου...ξερεις εσυ
      το παραξενο με την περιπτωση σου ειναι οτι τσιτωνεσαι κ παρεξηγεισαι ενω κανεις μας δεν ασχοληθηκε με την ομαδα σου...θεος να την κανει ομαδα αλλα λεμε τωρα.
      μαλλον καποιο κομπλεξ σε βασανιζει κ δεν μπορω να στο λυσω...κομπλεξ 14 ετων απαιτει μεγαλη υπομονη κ εγω δεν την εχω.
      btw ποσο χρονων εισαι?
      ειμαι πολυ περιεργος φιλε μου κ θα ηθελα μια απαντηση
      κατι τελευταιο...οι απαντησεις σου ειναι δυσνοητες κ ειλικρινα πολλα απο αυτα που λες δεν τα καταλαβαινω.
      το βραδακι περιμενω να ξαναποσταρεις κ να μας κανεις κριτικη για την ομαδαρα σου.
      [/b]
      Μην περιμενεις ουτε ποσταρισμα το βραδι ουτε τιποτα.Δεν εχω ορεξη να μιλαω με φιλαθλους πολυεθνικων που εχουν 2 ομαδες στην Α' εθνικη και να το παιζουν ιδεολογοι... Επισης το ποσταρισμα μου δεν βασιζεται στα αποτελεσματα της ομαδας μου και των αλλων ομαδων , αλλα σε παγιες αποψεις που δεν ειναι καιροσκοπικες , αναλογως αποτελεσματος και δεν αλλαζουν!!!Οποιος καταλαβε , καταλαβε .Αν αυτα που σου λεω ειναι δυσνοητα τρεχα στο μπαμπινιωτη.Τελειωνω εδω την κουβεντα με τα βαζελοφακια (για αθλητικα παντα) και δεν θα απαντησω σε οποιοδηποτε αλλο ποστ ή προκληση . -
      Deus Misereatur...
      Gloria filiorum patres i.e.m.e
      Viva los Vatos Locos

      ---------------------
      UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

      Comment


      • Οποιος καταλαβε , καταλαβε .
        [/b]
        κανεις δηλαδη.
        παντως στην ερωτηση της ηλικιας που σου εκανα δεν μου απαντησες...
        κοιτα δεν θα σου ξαναπω κατι για 2 σοβαρους λογους.
        πρωτον σε οσα σου λεω δεν εχεις απαντησει ουτε σε ενα κ λες κατι γενικοτητες κ βγαζεις απωθημενα
        που σε εκθετουν...με λιγα λογια ανικανος για διαλογο.
        δευτερον εισαι στο πονο σου αυτη την στιγμη κ φανταζομαι την διαθεση σου να ασχοληθεις με το αεκακι ειτε σημερα το βραδυ ειτε οποιοδηποτε αλλο βραδυ.
        μακαρι να περασεις σημερα...μακαρι
        τα υπολοιπα την Κυριακη

        Comment


        • Ηρεμηστε γιατι θα σας παρω τη μπαλα μου φαινεται.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Oντως εδω τελειωνει το πανηγυρι, sorry αλλα πηγε πολυ περα η βαλιτσα.

            Comment


            • Δηλώνω τον εντονότατο προβληματισμό μου για την ομάδα του Παναθηναικού σαν οπαδός όχι λόγω της άτυχης στιγμής με την ΑΕΚ , θα μπορούσε να συμβεί με οποιαδήποτε ομάδα με τον συγκεκριμένο τρόπο παιξίματος...Φένεται πως πήραν τα μυαλά των παιχτών αέρα με την πρόκληση στο Champions League

              Ο προβληματισμός μου αφορά τον προπονητή ο οποίος είχε δείξει αρκετά καλά σιμάδια στα παιχνίδια για την πρόκριση στο Champions League. Στο συγκεκεριμένο match άρχισε με έναν παίχτη ο οποίος δεν είχε παίξει ούτε καν στα φιλικά τον Μουν και δεν έκρινε σωστό να μην βάλει τον Ιβαντσιτς...

              Στο δεύτερο ημίχρονο ενώ έβλεπε πως χάνει βγάζει τον Σλπιγγίδη ! για να περάσει ο Πετρόπουλος... Ενώ κατά την άποψή μου θα έπρεπε να αφήσει μέσα Σαλπιγγίδη και να βάλει μέσα τον Ιβαντσιτς και τον Νίνη...

              Τέλοσπάντων , στο αγωνιστικό μερος είχαμε μία μέτρια ΑΕΚ και έναν κακό Παναθηναικό σε όλον τον αγώνα , με τον διαιτητή να συμπληρώνει την μετριότητα του αγώνα..Από τον Παναθηναικό ζήτημα είναι να παίξανε τρεις παίχτες για να γυρίσουν το match (Σιμάο ,Καραγκούνης,Ζιλμπέρτο Σίλβα)...
              Μας πρόδωσε και η άμυνα από τα τραγικά λάθη του Βύντρα...


              Θέλπω να πιστεύω πως θα μάθει από τα λάθη της η ομάδα και δεν θα ξαναδούμε τέτοια άσχημη εμφάνιση..

              Comment


              • Μπράβο στην ΑΕΚάρα, μπήκε με το δεξί, χωρίς όμως να παίξει την τεράστια μπαλάρα. Ωραίο το πρώτο γκολ, μούφα πέναλντι δυστυχώς και έτσι θα έχουμε και πάλι γκρίνιες. Έτσι είναι όμως η μπάλα, ούτε η πρώτη φορά είναι που συμβαίνει και σίγουρα δεν θα είναι ούτε η τελευταία. Θα συμφωνήσω με Bart. Οι ομάδες ήταν μέτριες με την ΑΕΚ να ξεχωρίζει λίγο στο β' ημίχρονο με σουτ του Μπλάνκο και σουτ δοκάρι από Σκόκο.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • ΒΟΜΒ!!!!!

                  O Alvaro Recoba στην πλατεία...
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Να πα να πνιγεί η κωλο-Ίντερ...

                    Ούτε που φάνηκε στο β ημίχρονο πέταξε ένα γκολ από το πουθενά(το α δεν το είδα δυστυχώς)...Γερός ο Παναθηναικός δίχως ιδιαίτερα μεγάλες φάσεις με τεράστια όμως κατοχή μπάλας και μεγάλη πίεση,πολύ άδικο που δεν μπήκε ένα γκολ,ειδικά το σουτάκι του Κλέυτον ήταν πολύ καλό

                    Δεν χάνουμε τις ελπίδες μας...ΓΕΡΑ ΡΕ ΠΑΝΑΘΑ!!!!

                    ΥΓ: Καλό το αποτέλεσμα της Ανόρθωσης,0-0 με Βέρντερ.Να η ευκαιρία να βγούμε δεύτεροι!


                    Comment


                    • Είμαι αισιόδοξος για δεύτερη θέση , αρκεί να νικήσουμε την Ανόρθωση στη Κύπρο

                      Το match το παρακολούθησα από το ΟΑΚΑ , δεν με ενδιαφέρει η ήττα στο συγκεκριμένο παιχνίδι αλλά η απόδοση της ομάδας η οποία ήταν εξαιρετική , δυστιχώς όμως χωρίς την ποιότητα και την εμπειρία τα χάνεις αυτά τα παιχνίδια ακόμα και αν προσπαθείς.

                      Άνετα θα μπορούσε να μπει ένα γκολάκι , δεν πειράζει...

                      Ανόρθωση και Βέντερ θα φάνε καλά

                      Comment


                      • 4-0 η Barca την Bayern στο ημιχρονο.... Ε ρε γλεντια...
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Ελα ρε Solid. Σιγα την εκπληξη. Η Bayern Τα τελευταια χρονια εχει γινει ομαδα της πλακας. Απο τοτε που εγκατελειψε το 3-5-2 κι αρχισε να παιζει πιο επιθετικα, εγινε τι να πω... Κριμα αυτη η καταντια αλλα λογικο επακολουθο.

                          Η εκπληξη ως τωρα ειναι το 1-3 της Τσελσι!!
                          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                          Authenticity sir, authenticity. "

                          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                          Comment


                          • Πολύ ωραίοι αγώνες και πολύ δίκαια τα αποτελέσματα των αγώνων.
                            Η Barca φέτος είναι ασταμάτητη, πιστεύω πως η συνεργασία των Henry - Messi - Eto δεν έχει ξαναυπάρξει.
                            Η Chelsea με τον Hiddink στον πάγκο δείχνει, επίσης, ασταμάτητη. Μεσέα γραμμή πολλών αστέρων.
                            Και φαντάζομαι όλοι θέλουν ημιτελικό Chelsea - Barcelona εφάμιλο με εκείνο τον επικό που είχε γίνει πριν ~4 χρόνια.

                            Comment


                            • Barchelona
                              Liverpool :kill:
                              Όσο χάρηκα στο goal τόσο ξενέρωσα μετά

                              Comment


                              • Πράγματι έκπληξη η τριάρα που έριξε η Chelsea, αν και η τεσσάρα της Barcelona ήταν επίσης μάλλον περισσότερο από το αναμενόμενο.

                                Σπουδαίο goal αυτό του Adebayor στην Villareal, δεν τα βλέπουμε συχνά κάτι τέτοια. Πάμε μωρή αρρώστια Arsenal!
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X