Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πόσο (ΔΕΝ) μας τιμάει σαν χώρα, το γεγονός πως σε όλα τα φόρα το τόπικ "αθλητισμός" μιλάει για το θέαμα, και όχι το νορμάλ (που θα ήταν "με τι αθλητισμό ασχολείστε και πόσο")

    (σόρυ, μου 'ρθε)
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Originally posted by Somari View Post
      Πόσο (ΔΕΝ) μας τιμάει σαν χώρα, το γεγονός πως σε όλα τα φόρα το τόπικ "αθλητισμός" μιλάει για το θέαμα, και όχι το νορμάλ (που θα ήταν "με τι αθλητισμό ασχολείστε και πόσο")

      (σόρυ, μου 'ρθε)
      Ε, LOL όμως. Λες και σε όλο το ξενόφωνο internet δεν ασχολούνται με τον αθλητισμό - θέαμα ή λες κι εδώ μέσα δεν αθλείται κανένας...
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Τι περιμενες, να λεμε πως χθες επαιξα μπασκετ και σε λιγο παω για συγχρονισμενη κολυμβηση;
        Ποση κουβεντα σηκωνει το θεμα;
        Μιας και εγινε λογος παντως, σε μιση ωρα παω οντως για μπασκετ. Ευκαιρια να δω και τα κλειστα γηπεδα του πανεπιστημιου, αλλα και τι λενε οι ξενοι του τμηματος στο αθλημα. Ως τωρα ολοι μονο για ποδοσφαιρο καναν λογο, αλλα καταφεραμε να βρουμε και μερικους μπασκετικους.
        Θα χουμε κι εναν Λιθουανο στην παρεα, ελπιζω να μην πεταει ακομα κι αυτος 3ποντα με το κιλο.

        Comment


        • Το ίδιο θέμα είχα θίξει κι εγώ πριν 2-3 χρόνια,αλλά κανείς δεν έδωσε σημασία.
          Προχτές πήγα για τρέξιμο και μετά μπασκετάκι.Χάσαμε 18-30.Δεν έμπαινε τίποτα όμως.Πραγματικά τίποτα.Και δεν λέω για μένα που ούτως ή άλλως είμαι σκράπας (50% ευστοχία είχα),αλλά και για τους άλλους που τους έχω δει σε άλλα ματσάκια και δε χάνουν τίποτα.Ρίχνανε το ένα τρίποντο μετά το άλλο.Προχτές με το ζόρι ένα τρίποντο ή και κάνα lay up.Και από την αντίπαλη ομάδα ήταν 2 παλικάρια.Ένας ψηλός που μόλις τον είδαμε,λέμε την βάψαμε.Τελικά πέρα από κάνα rebound δεν έκανε τίποτα αξιοσημείωτο.Ο άλλος όμως τι να πω;Κοντός,χοντρός,με ένα τσιγάρο στο στόμα συνέχεια και μας τάραξε στα τρίποντα.Απ'όπου και να έρχινε το έβαζε.Από τη σέντρα έριξε το τελευταίο και το έβαλε,δηλαδή έλεος.
          Πολλά νεύρα όλοι στην ομάδα μας γιατί τους κοντράραμε στα ίσια ρε γμτ.Αυτοί είχαν έναν άσχετο κι εμείς είχαμε δύο (εμένα κι έναν ακόμα ).Κι όμως αν δεν είχαμε τόσο μεγάλο ποσοστό αποτυχίας,ή θα χάναμε με 1-2 πόντους διαφορά ή θα κερδίζαμε.
          Μέσα στη βδομάδα πάμε για ρεβάνς.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Somari View Post
            Πόσο (ΔΕΝ) μας τιμάει σαν χώρα, το γεγονός πως σε όλα τα φόρα το τόπικ "αθλητισμός" μιλάει για το θέαμα, και όχι το νορμάλ (που θα ήταν "με τι αθλητισμό ασχολείστε και πόσο")

            (σόρυ, μου 'ρθε)

            Comment


            • Όχι το πήρατε στραβά, δεν το πα για να την "πω" σε κανέναν, απλά αν το σκεφτείτε χωράει κουβέντα... ανταλλαγή απόψεων κουβέντα κλπ
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Originally posted by Altair
                Το ίδιο θέμα είχα θίξει κι εγώ πριν 2-3 χρόνια,αλλά κανείς δεν έδωσε σημασία.




                Originally posted by Somari View Post
                Όχι το πήρατε στραβά, δεν το πα για να την "πω" σε κανέναν, απλά αν το σκεφτείτε χωράει κουβέντα... ανταλλαγή απόψεων κουβέντα κλπ
                Καλά, δε νομίζω ότι το σκέφτηκε κανείς ότι είχες τέτοιον σκοπό. Απλώς η συζήτηση γύρω από το τι κάνει ο καθένας δεν είναι εξίσου ενδιαφέρουσα, αυτό λέμε.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Comment


                  • 1 - 2 την Tottenham. LOL! :xp:
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Πολύ πάθος ο ΠΑΟΚ. Respect.

                      Comment


                      • Πωπω, τα Μπαόγκια πρέπει να έχουν μουρλαθεί τώρα.

                        Μπράβο τους πάντως, πολύ μεγάλη μαγκιά και τους εύχομαι καλή τύχη στους 32. Άντε μπας και γίνει το θαύμα και βγάλουμε κάποτε πάλι δύο ομάδες απευθείας στο Τσάμπιονς Λιγκ
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Σιγά μωρέ μονότερμα τους παιζαν, τους τρέλαναν και δυστυχώς άντεξαν τα μπαόκια
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Αρης;
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Oxι πως ασχολούμε αλλά παλαιότερα ήμουν Άρης στο μπάσκετ (εποχές Γκάλη, Γιαννάκη κτλ) γενικά ποτέ δεν συμπάθησα τον Μπάοκ (και ΟΦΣΠ) και τους κωλόγυφτους

                              Μπάοκ Μπάοκ Μπάοκ ειλικρινά είναι για γέλια, γενικώς, όσοι φανατίζονται με ομάδες.
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • ΜΠΑΟΚια, ξεΜΠΑΟΚια, είναι η μοναδική ομάδα που εκπροσωπεί αξιοπρεπώς τη χώρα στην Ευρώπη τα τελευταία χρόνια στο ποδόσφαιρο...
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X