Announcement

Collapse
No announcement yet.

Teh Solid Birthday Party

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εγω μονο που θα ξαναδω το βιντεο με το Sonic αρκει για να πεσω ημιλιπόθυμος κατω απο τα γελια...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • Ετσι οπως τα λετε χαιρομαι κι εγω και ας μην ημουν εκει. Αν ειχα το χρονο θα ερχομουν, αλλα προφανως δε μπορουσα.
      Μιλησα και κατ' ιδιαν με Solid και Evans σημερα και χθες.

      Κατα τ' αλλα αν παρω μεταθεση Μακεδονια/Θρακη και οχι στα νησια τοτε θα προστεθω κι εγω μετα χαρας στο north division του GO .
      Aν οχι θα troll-αρω τον Altair που θα ναι προς Χιο μερια και τοτε .

      Comment


      • Originally posted by Xeno View Post
        Aν οχι θα troll-αρω τον Altair που θα ναι προς Χιο μερια και τοτε .
        Αν έχεις τα κατάλληλα conne τότε έλα, αλλιώς σώπασε μέχρις να έρθουμε όλοι Αθήνα και γίνει μία από τα ίδια !

        Αν τρολλάρεις τον Αντωνάκο μου, θα σε τρολλάρω κι εγώ...
        sigpic

        Comment


        • Μου φαίνεται ο ΜπιγκΜποςς έριξε κατάρα στο φόρουμ να μην γίνονται resize οι εικόνες.
          Ανυπομονώ για τα βίντεα. Λίγο ο φωτισμός με χάλασε στο τρέηλερ αλλά και πάλι I am hyped.
          Νόμιζα πως είδα τον Nathan Drakes στους πίνακες στον τοίχο.
          Originally posted by Squall Leonhart
          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
          Originally posted by 丹野
          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
          Originally posted by Ryu_gr
          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

          Comment


          • Eixame provlima me ton fotismo, kathos kai me thn lhpsh ths kameras, alla afto pou metraei einai o hxos PPP
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • To meros:
              O xwros pou egine to party, opws tha deite eimastan kalhmenoi me ola ta aparaithta.


              Paides sorry pou argw, alla eimai xalia me pyrreto...
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • -Έτσι όπως είπες το μέρος νόμιζα πως ήταν βίντεο της τουαλέτας...
                -Τελικά τι λέει ο παίχτης στο τρέηλερ;
                -Αν μου πετούσες δικό μου παιχνίδι έτσι θα έτρωγες ακούσια αντανακλαστική μπουνιά.
                -Τα γραφικά του PS3 στο update είναι φοβερά!
                -Σχόλια στο τρέηλερ: Ο Λινκ είναι σαν Ιάπωνας και ο Νάρκισσος μοιάζει με το Χατζηγιάννη.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Ε ρε γαμω, ειναι πολυ χαλια ο φωτισμος! ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΡΕ EVANS, ΑΝΟΙΞΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • Κιάλλο κιάλλο...!!!!(Περαστικά G0 )
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • -Αν μου πετούσες δικό μου παιχνίδι έτσι θα έτρωγες ακούσια αντανακλαστική μπουνιά.
                      Kala ola ginontai mesa se ena klima humor, den to petaksa kai katw, panw sthn polithrona phge, alla akoumphse ta alla koutia sto dromo kai akousthke
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Άπειρο γέλιο...Πωπω πέρασα τέλεια!Δεν μπόρεσα πάντως να δείξω το score μου στο mario kart με το nikolara.Ήθελε Ιnternet.Κατά τα άλλα όλα ήταν super!Ήθελα κι άλλο four swords adventures.Δεν προλάβαμε να βγάλαμε ούτε ένα επίπεδο!Ελπίζω στο μέλλον να καταφέρουμε να το τερματίσουμε.Evans μας είχες ριμάξει με τις φωτιές που μας πετούσες!!!Xαχαχαχα!!!
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Θελω το βιντεο του Sonic ΤΩΡΑ ΛΕΜΕ!!!!!!
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Χαχαχα, συνεχιστε παιδια να στελνετε υλικο!!! Ηταν τελεια απλα.





                            Comment


                            • Τέλειο το video με τη παρουσίαση του cast, θύμισε κάτι από αγαπημένη σαπουνόπερα. Έπρεπε να είστε στο πλάι και να γυρνάτε με στυλ προς τη κάμερα, κοιτάζοντας με στόμφο το φακό.

                              Σοβαρά τώρα, ειδικά το κλικ της φωτογραφικής στο τέλος ήταν γαμάτο.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • Originally posted by Ground_zero View Post
                                To meros:
                                O xwros pou egine to party, opws tha deite eimastan kalhmenoi me ola ta aparaithta.


                                Paides sorry pou argw, alla eimai xalia me pyrreto...
                                Πω-πω παιδια, ευχαριστω για την αφιερωση. Συγκινηθηκα!!

                                Eν τω μεταξυ εχω λιωσει στα γελια με τα σχολια. Κορυφαιο αυτο με το ICO & Shadow. Tα φεραμε για την καμερα & τους κουλτουριαρηδες μας.

                                Χαχα. παιδια επος, ζηλευω.

                                ΥΣ_Περαστικα!-GO
                                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                                Authenticity sir, authenticity. "

                                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                                Comment

                                Working...
                                X