Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox 360,Sega Saturn,DS and GBA games.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Ramparter View Post
    Ή εργασιακη συμβαση.
    Οι καθηγήτριες μου μου είπαν ότι υπάρχει και 6μηνη και 1ετής υποτροφία εκεί... Γιαυτό λέω μου μυρίζεται υποτροφία...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Yparxei kai erotas megalos ;)

      Comment


      • #18
        Originally posted by leonidas-iordanis128 View Post
        Yparxei kai erotas megalos ;)
        ooops... Τώρα βρήκες και Ιαπωνέζα και τα έχετε ? Τυχερέ... Εδώ Θεσσαλονίκη τώρα πια όλες μεγάλες σε ηλικία από μένα είναι... Δεν υπάρχει καμία μικρότερη...
        sigpic

        Comment


        • #19
          gia ti ilikies milame?^^

          Comment


          • #20
            Τι λες ρε Tannosuke; WTF δηλαδή, σε χάνω. Τι άλλο θα ακούσω; :xp:

            Comment


            • #21
              Originally posted by Evans View Post
              Τι λες ρε Tannosuke; WTF δηλαδή, σε χάνω. Τι άλλο θα ακούσω; :xp:
              Λέω ότι αυτό το παιδί ανέφερε περί έρωτες... ! Υπέθεσα ότι βρήκε καμία πιπίνα Γιαπωνέζα !

              Επίσης εδώ Θεσσαλονίκη υπάρχουν πάνω των 27 χρονών, ενώ στην Αθήνα υπάρχουν πάντος ηλικίας από 14 και πάνω ! Γιαυτό λέω δεν υπάρχει καμία της ηλικίας μου...

              Αν δεν βρω καμία, δεν θα πάω Ιαπωνία για να πραγματοποιήσω το όνειρο μου...

              Γιαυτό λέω τυχερός ο Λεωνίδας !!!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Για να καταλαβω:

                Εχεις δει ολες τις Ιαπωνεζες στην Θεσσαλονικη, και ΟΛΕΣ ειναι 27+...
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • #23
                  Για Ιαπωνέζες μιλάμε τόση ώρα; BTW εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ηλικία, γνωρίστε μου κι εμένα τις 27χρονες Ιαπωνέζες.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Evans View Post
                    Για Ιαπωνέζες μιλάμε τόση ώρα; BTW εγώ δεν έχω πρόβλημα με την ηλικία, γνωρίστε μου κι εμένα τις 27χρονες Ιαπωνέζες.
                    lol... Τόσο μεγάλος είσαι ? Ούτε κι εγώ έχω πρόβλημα, αλλά οι κοπέλες δεν ξέρω...
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Αν δεν βρω καμία, δεν θα πάω Ιαπωνία για να πραγματοποιήσω το όνειρο μου...
                      Δηλαδή για να πας Ιαπωνία χρειάζεσαι γιαπωνέζα; Παραπληροφόρηση. Ούτε βίζα δε χρειάζεσαι.
                      Και ποιο είναι το όνειρό σου που απαιτεί να πας Ιαπωνία;
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by DjSolid View Post
                        Για να καταλαβω:

                        Εχεις δει ολες τις Ιαπωνεζες στην Θεσσαλονικη, και ΟΛΕΣ ειναι 27+...
                        Ναι τις έχω δει ... Πολλές Ασιάτισσες είναι Κινέζες εδώ, αλλά πάρα πολύ λίγες Γιαπωνέζες... Μία από αυτές έκανε rasta τα μαλλιά μ...

                        Originally posted by straier
                        Δηλαδή για να πας Ιαπωνία χρειάζεσαι γιαπωνέζα; Παραπληροφόρηση. Ούτε βίζα δε χρειάζεσαι.
                        Και ποιο είναι το όνειρό σου που απαιτεί να πας Ιαπωνία;
                        Λάθος... Βίζα χρειάζεσαι για να πας για να μπορείς να αλλάξεις τα ευρώ σε yen. Κανονικά το όνειρο μου ήταν να ανοίξω δικό μου beach bar εδώ Ελλάδα, αλλά επειδή οι πολιτικοί το γάμησαν με την κρίση, δεν έχω να κάνω τίποτα άλλο πια εδώ Ελλάδα και έτσι άλλαξα όνειρο...

                        Τώρα όνειρο μου είναι να παντρευτώ Γιαπωνέζα και να ζήσω εκεί Ιαπωνία(όπου κάτσει, ΕΚΤΟΣ Tokyo).
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Tanno πρόσεχε τι λες αγόρι μου. Ο Straier Ιαπωνία είναι τώρα, μάλλον θα έχει το λόγο του που λέει ό,τι λεει. Πέραν τούτου, wtf με την οικονομική κρίση και τους πολιτικους.

                          Comment


                          • #28
                            Θες κονε με τον Kojima??Θα σου γνωρισει αυτος κανα Ναμουνακι Γιαγαμησι.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • #29
                              Τώρα πως και δεν μας το είπε ο straier... Τι λέει τυχερέ straier στην ιαπωνία ? Εδώ η ελλάδα χάλασε... Θέλει 1,000,000 επιδιορθώσεις...
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Tannosuke
                                Λάθος... Βίζα χρειάζεσαι για να πας για να μπορείς να αλλάξεις τα ευρώ σε yen. Κανονικά το όνειρο μου ήταν να ανοίξω δικό μου beach bar εδώ Ελλάδα, αλλά επειδή οι πολιτικοί το γάμησαν με την κρίση, δεν έχω να κάνω τίποτα άλλο πια εδώ Ελλάδα και έτσι άλλαξα όνειρο...
                                Originally posted by Tannosuke
                                Λάθος... Βίζα χρειάζεσαι για να πας για να μπορείς να αλλάξεις τα ευρώ σε yen. Κανονικά το όνειρο μου ήταν να ανοίξω δικό μου beach bar εδώ Ελλάδα
                                Originally posted by Tannosuke
                                Βίζα χρειάζεσαι για να πας για να μπορείς να αλλάξεις τα ευρώ σε yen.

                                Comment

                                Working...
                                X