Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filler list όχι μόνο από Naruto,γενικά έχει διάφορα μέσα.
    Carpe diem

    Comment


    • Ε ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΩΩ!! το 'χετε δει? ειναι ενα τελειο δειγμα της ανωμαλιας των γιαπονεζων, μου το στειλε ενας φιλος xD προκειται για 2 αδερφια που τη βρισκουν (ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ)
      πλενοντας τα δοντια , ειναι πολυ γελοιο , σημειωτεον: του φιλου μου του σηκωθηκε :Ρ


      Comment


      • Periergo mou fenetai pws svhsthke to post mou, anyway katse na to ksanakanw.
        Proswpikh mou gnwmh einai pws to story sto naruto exei ginei athlio entelws twra ston polemo.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Eίδα μερικά επεισόδια και δεν διαφωνώ και τόσο με Ground. Ξεκινά ωραία με το τρόπο που συμμαχούν και οδεύουν στη μάχη οι clans αλλά ρε παιδάκι μου.... το ψιλοχέζουν με το Edo Tensei - έτσι δε λέγεται; Δηλαδή, άστα μερικά πράγματα να ψοφήσουν ως έχουν και μην τα ψυρίζεις μετά θανατο.... Και όλοι αυτοί οι χαρακτήρες, όλες αυτές οι τεχνικές της τελευταίας στιγμής. Ειδικά τα τελευταία δύο που είδα με τα αδέρφια που βρέθηκαν στο στομάχι γνώστης και μη εξαιρετέας αλεπούς. Over the top ακόμα και για τα δεδομένα του Naruto.
          sigpic

          Comment


          • Kai pou na deis ti ginetai me thn apokalipsh tou tobi, akomh mia xara einai ekei pou eise.....
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Originally posted by Ground_zero View Post
              Kai pou na deis ti ginetai me thn apokalipsh tou tobi, akomh mia xara einai ekei pou eise.....
              +1000000000

              Comment


              • Εγώ πιστεύω θα γουστάρω πιο πολύ εκεί.Θα'χει γρήγορο ξετύλιγμα της ιστορίας απ' ότι φαίνεται.Τα κενά δεν με απασχολούν και πολύ.Αφού τα περισσότερα απαντώνται ή θα απαντηθούν μετά ως συνήθως...
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Ο Tobi γνωρίζουμε ποιος είναι...Ή μήπως όχι τελικά; Χμμμ μου κίνησες το ενδιαφέρον τώρα, θα τα επισπεύσω μου φαίνεται.
                  sigpic

                  Comment


                  • Δεν μιλάμε δεν μιλάμε..
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Yep oso megaliterh einai h periergia toso skato tha fas.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      •  
                        Είμαι στο σημείο που ο Itachi βγάζει(?)τα μάτια του Sasuke.O Tobi είμαι σίγουρος ότι είναι ο Obito γι'αυτό κι έχει μόνο μια τρύπα στη μάσκα ώστε να βλέπει από κείνο το μάτι που δεν έδωσε στον Κακάσι.Και ο υπόλοιπος λογικά είναι παραμορφωμένος εξού και η μάσκα.Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι σε κάποιο σημείο ο Pain τον αναφέρει ως Madara εκτός κι αν κάτι έχασα σε εκείνο το σημείο και δεν το διάβασα καλά.

                        Μην μου πείτε τι γίνεται,απλά αν έχω δίκιο,πείτε το από τώρα,αν όχι,σωπάστε για πάντα.
                         
                        Πάω να δω αν τελικά του τα έβαλε τα μάτια.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Ποιος να του έβαλε??Τι εννοείς στο δεύτερο spoiler...Το πρώτο δεν πρέπει να το μάθεις.Καλό είναι να ακολουθήσεις την πορεία του anime παρά να φας τα spoilers από τώρα.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Μα δεν είναι σπόιλερ αν απλά υπέθεσα σωστά.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Γίνονται άλλα πράγματα μετά και σε βάζει σε άλλο mood οπότε είναι spoiler αν μάθεις κάτι τέτοιο τώρα...
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              •  
                                Λέει ότι είναι ο Madara,αλλά και πάλι δε μου κολλάει.Είμαι σίγουρος ότι είναι ο Obito.Aκόμα και το όνομα είναι αναγραμματισμός και αφαιρεί και ένα γράμμα.Όλα ταιριάζουν στο σκεπτικό μου.
                                Τεσπά,μην πεις τίποτα θα δείξει.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X