Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • το jojo 2012 δε θα μπορουσε να τελειωσει με λιγοτερο εντυπωσιακο τροπο απο αυτον.

     


    sigpic

    Comment


    • Δεν έχει ανέβει πουθενά το battle of gods για download ή για online streaming ακόμα??
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • το one piece ειναι original δουλεια

        sigpic

        Comment


        • Είναι γνωστό ότι όλοι οι χαρακτήρες του Oda είναι βασισμένοι σε υπαρκτά πρόσωπα, δεν είχα δει όμως κάποιο infographic, πολύ καλό.

          Κατά τα άλλα να πω ότι: το τελευταίο arc του Bleach είναι κάλο, το πάει πολύ καλά ως τώρα ο Kubo και το attack on titan μου αρέσει υπερβολικά.

          Στο Hunter X Hunter 2011 τώρα, αν και τελείωσα μόλις το πρώτο arc, ομολογώ ότι είναι κόλλημα. Στην αρχή βέβαια, 1ο-2ο επεισόδιο, λέω κλισέ κόνσεπτ και χαρακτήρες που το έχω δει 100 φορές, αλλά τελικά είναι πολύ καλό , με ωραίο και απλό αρχικά σενάριο αλλά με έξυπνη εξέλιξη και χαρακτήρες που είναι ο καθένας μοναδικός (δεν έχω αποφασίσει ακόμα ποιος είναι ο αγαπημένος μου) και με γαμάτα backstory (νταξει ο Leorio είναι το comic relief, αλλά ως τώρα δεν μου είναι αντιπαθής ) και δεν είναι απλά για να συμπληρώσει το καστ και τον πρωταγωνιστή. Και ο Gon δεν είναι απλά άλλος ένας χαζός πρωταγωνιστής που τα γαμάει όλα, τεράστιο + για εμένα.

          Comment


          • To arc pou tha deis twra tha se kanei na ksexaseis otidhpote shonen exeis dei pote sou.
            Milaw gia to Spider arc, afto me to Auction, oxi afto pou skarfalwnoun ton pyrgo, oute afto pou pane sto spiti tou Kilua.
            Best Arc in any shonen ever.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Και το Greed Island ήταν έπος.Αν και θα ήθελα περισσότερο Kurapika.
              Carpe diem

              Comment


              • απο τα καινουργια anime μου αρεσε πολυ και το gargantia.
                αν και τα anime με mecha δεν ειναι καθολου του γουστου μου (εκτος βεβαια απο το robotech ) αυτο ειχε πολυ ενδιαφερον concept και με τραβηξε αμεσως.
                sigpic

                Comment


                • Τέλος και το Greed Island. Την Χίμαιρα τώρα μάλλον θα περιμένω να ολοκληρωθεί και να τα δω μονοκοπανιά σε κάνα χρόνο. Ελπίζω μέχρι τότε να έχει φιλοτιμηθεί και να γράψει κάνα κεφάλαιο ο mangaka

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Παίζει να περιμένω κι εγώ,μιας και δεν ξέρω τι συνθήκες θα αντιμετωπίσω το καλοκαίρι.Κάνα καλό σάιτ για κατέβασμα υπάρχει;Γενικά για άνιμε λέω.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Tokyotosho.info για κατέβασμα επεισοδίων πρόσφατων anime / manga releases
                      bakabt.me για τις καλύτερες εκδόσεις ολοκληρωμένων σειρών anime / manga

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Exeis na dwseis kai kana link apo pou na katevasoume scans tou Don Rosa?
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Υπήρχε το disneycomics.free.fr που είχε ανεβασμένα για online διάβασμα τα άπαντα από Barks / Rosa και αρκετές ακόμα ιστορίες από άλλους, όμως δυστυχώς την έκλεισαν. Παρ' όλ' αυτά, ένα παλικάρι είχε κατεβάσει από εκεί όλες στις σκαναρισμένες ιστορίες του Rosa και τις ανέβασε στο PirateBay

                          h**p://thepiratebay.se/torrent/6462763/Don_Rosa

                          :whip:

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • To kserw ekeino to site kai to kserw oti to ekleisan.
                            Eftyxws gia ton typa pou ta apothikefse, efyge gia katevasma!
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Είδα και τα Zoldyck Family Arc, Heavens Arena Arc και είμαι στα μισά περίπου του Yorknew City Arc. Το καλύτερο shonen χαλαρά για τα δικά μου γούστα-κριτήρια, Το κάθε Arc είναι τελείως διαφορετικό, προχωράνε την ιστορία και αναπτύσσουν τους χαρακτήρες και το γενικότερο universe χωρίς να χασομεράει και να επαναλαμβάνεται σαν τα υπόλοιπα τους είδους.

                              Comment


                              • Akrivws mesa sto myalo mou eisai Solid.
                                Symfwnw, einai me diaforaaaaaaaaaaaaaaaaaa to kalytero Shonen.
                                To York new city Arc einai best arc ever se tetoiou eidous anime, proswpika lypithika pou teleiwse.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X