Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ground Zero πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να δεις το παλιό "Shaft", όχι αυτό με το Σάμιουελ Τζάκσον μα το πρωτότυπο, να σου έρθει το blaxploitation στη μάπα.
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • To exw dei to Shaft re
      Aplws epatha ligo trabakoulo em to Black dynamite giati den htan akrivws afto pou perimena.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Originally posted by Ground_zero View Post
        Wraia des to Black dynamite kai pes mou thn gnwmh sou
        Κάθε πράγμα στον καιρό του. ;) Will do...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • TheCursed you are cursed to keep failing in your life for all eternity.
          Πραγματικά δεν έπιασες το νόημα της ταινίας και η οπτική σου suckάρει απίστευτα.Λυπάμαι.
          Carpe diem

          Comment


          • Originally posted by Ezio View Post
            TheCursed Πραγματικά δεν έπιασες το νόημα της ταινίας
            Γκουχ, γκουχ...

            Πάντως, πραγματικά, συγνώμη που δε μπορώ να βρω αστείο, γαμάτο ή εκπληκτικό κάτι το οποίο βλέπω για εκατοστή πρώτη φορά κι έχω προηγουμένως μαντέψει ότι πρόκειται να (ξανα)δω. Συγνώμη.

            Αυτός, όμως, που πρέπει να ζητήσει συγνώμη για το ότι η ταινία είναι γεμάτη με τέτοιες σκηνές, ε δυστυχώς δεν είμαι εγώ.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Μόνο που βλέπεις την σκατόφατσα του Danny Trejo να ξεκοιλιάζει, έπρεπε να πέφτεις στα γόνατα και να κάνεις τεμενάδες.Γι'αυτό σου λέω,άστο.Λυπάμαι για την πάρτη σου.
              Carpe diem

              Comment


              • Ούτε εμένα μ'άρεσε πάντως. Αλλά δεν είπα τίποτα για να μην σας πληγώσω.

                Comment


                • Γιατί,εσύ υποτίθεται πως έχεις γούστο;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Γαμάτος είμαι ρε, άιντε τους πούλους σου και έξω.

                    Άντε δείτε κανα Fight Club!!!!!

                    Comment


                    • Ποσες ακομα φορες να το δουμε;

                      Το χω και σε Blu-Ray απο δωρο (thx sain't) και αυτη την εκδοση δεν την εχω δει ακομα. Ευκαιρια ψαχνει το Fight Club να το δω για μια ακομα φορα.

                      Comment


                      • /Respect

                        Το χω δεί σε Blu-Ray και είναι απο τις ταινίες που η πολύ καλύτερη ανάλυση προσθέτει πολύ στην ατμόσφαιρα... Έχει μερικές πολύ καλές εικόνες...



                        Τώρα που το θυμήθηκα: Όσοι έχετε Full-HD τηλεοράσεις νοικιάστε (κατεβάστε ) και δείτε το Planet Earth. Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ε Σ εικόνες...

                        Comment


                        • Μιλάς εσύ,που θεωρείς το Fight Club μέσα στις 3 καλύτερες ταινίες που έχεις δει ποτέ,ενώ το έχεις δει ΜΟΝΟ 3 φορές;Εγώ το έχω δει 7 φορές και ακόμα το θεωρώ μια αρκετά καλή ταινία,αλλά ως εκεί.
                          Τις αγαπημένες μου ταινίες τις έχω δει καμιά 20αριά φορές έκαστη.Μπορεί και παραπάνω.
                          Βλέπε την Εξαλογία Star Wars (ναι ρε ολόκληρη),Βraveheart,F.F. C. Dracula
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Pantws kai egw tha pw pws to fight club einai koryfh tainia.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Meta apo 11 xronia eida kai egw to "Lola rennt", efxaristw ston Burai pou mou to thymise me to post tou kapoies selides poio prin, to eixa axti na to dw apo thn prwth fora pou eida to trailer, alla pote den eixe katsei.
                              Poly wraia tainia kai foverh mousikh.
                              Osoi den to exete dei kai goustarete evrwpaiko Cinema h tainia einai gia esas.
                              Psaxnw na vrw gif me thn Lola na trexei alla den vriskw kanena kalo, olo kati moufes exei
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Ταινιάρα όντως.Το έχω σε βιντεοκασέτα από το περιοδικό ΣΙΝΕΜΑ και όταν το πρωτοείδα σκέφτηκα τι μούφα είναι αυτή,αλλά μόλις ξεκίνησε η ταινία γούσταρα τρελα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X