Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το ειδα και εγω χτες σε χαλια TS το batman αλλα δεν μπορουσα να κρατηθω.. Επος η ταινια για εμενα ευκολα στα ιδια επιπεδα με τα προηγουμενα. Δε λεω περισσοτερα γιατι θα ριξω spoilers παντως θα παιχτει και σινεμα ευκολα.. ;)

    Comment


    • Χαχα δεν άντεξες ε ;
      Να πω την αλήθεια αν και δύσκολα βλέπω ταινίες κάτω από 720p το κατέβασα και εγώ το RISES Θα το σβήσω όμως, 21 και σήμερα άλλωστε.

      Comment


      • Το είδα προχθές.
        Προσωπικά το βρήκα αρκετά καλύτερο του δευτέρου.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
          Χαχα δεν άντεξες ε ;
          Να πω την αλήθεια αν και δύσκολα βλέπω ταινίες κάτω από 720p το κατέβασα και εγώ το RISES Θα το σβήσω όμως, 21 και σήμερα άλλωστε.
          Το κατεβαζω και λεω θα δω λιγο στην αρχη μονο, προχωραει και εχω φτασει στη μεση εκει λεω θα το σταματησω και το υπολοιπο στο cinema αλλα τελικα με πηρε η μπαλα και το ειδα ολο.. Σιγουρα χανεις πολυ απο την εμπειρια οποτε μην το δοκιμασετε παντως..

          Comment


          • Σαν πολύ δεν αργεί να βγει στην Ελλάδα;
            Μέχρι και στην Ιαπωνία βγήκε την Παρασκευή που μας πέρασε ενώ το Avengers το περιμένουμε μέσα Αυγούστου...
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • Υποτίθεται λόγω καλοκαιριού και οτι θα είναι ο κόσμος διακοπές. Καλά μέχρι να βγει που θα έχει κυκλοφορήσει το R5 θα σου πω εγώ πόσο γαμάτη θα τους βγει αυτή η κίνηση
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Piranha 3DD:
                Το πρώτο το είχα λατρέψει (10/10) διότι ήταν σάτιρα των τότε αντίστοιχων ταινιών σπλάτερ και μοντέρνο ρημέηκ ταυτόχρονα όπως έπρεπε για τη σημερινή εποχή με μπόλικο σπλάτερ,μαύρο χιούμορ,σεξ κλπ.
                Το σήκουελ δεν είναι τόσο καλό.Το σπλάτερ είναι μέτριο,οι σκηνές είναι καθαρά διεκπαιρεωτικές,το σεξ ελάχιστο και γενικά ήταν πολύ βαρετό και κουραστικό.
                Το μαύρο χιούμορ ήταν γελοίο,όχι αστείο όπως στο πρώτο,με αποτέλεσμα να χάνει κι άλλους πόντους από κει.
                Κερδίζει πόντους όμως από μερικές ωραίες και καλογυρισμένες σκηνές καθώς και από την guest εμφάνιση του David Hasselhoff και μερικές απίστευτες ατάκες.
                Επιεικώς 6.5/10.
                Carpe diem

                Comment


                • Eida kai ta 2 Tron me thn seira.
                  Kanena apo ta 2 den einai tainiara alla diaskedasa kai me ta 2.

                  Poly gamato kommati paizei sta Arcades! (Ryu akouse to)

                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Είδα το TDKR δεν άντεξα, περίμενα απλά να βγει ένα μη-θολο TS, για να μπορώ να κινούμαι άφοβα στο Internet χωρίς φόβο για spoilers.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Gnwmh?
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Ωραία plot twists (beware of internet spoilers, σοβαρά), αλλά δεν είχε καθόλου Batmanikes στιγμές τύπου κρύβομαι-στις-σκιές και βγάζω-knockout-κόσμο-με-δεκάδες-gadget. Πχ στο youtube έχω λιώσει κλιπάκια από τις άλλες 2 ταινίες όπως "batman vs swat" "china extraction" "backup" "batman first appearence"... αυτή δεν νομίζω να βρώ λόγο να δω σκηνές της ξανά και ξανά.
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Kala eipa kai poio panw eimai immune sta spoilers, kserw hdh ta panta gia thn tainia.
                          H Catwoman pws sou fanhke?
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Αρκετά ενδιαφέρουσα, αλλά δεν έχω ασχοληθεί πολύ με τα κόμικ.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Kala ama paroume ta comic asto, katelhksa pws aftos einai o Batman tou Nolan kai mono...
                              Ksekinaei kala me to Begins kai xrhsimopoiei swstous xarakthres, alla siga siga to phre kai to apomakrine poly apo ta comics (John Blake gouxou gouxou)...
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X