Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma to thema einai oti mporw na milaw wres gia kati pou maresei asxetws an mou dinei to idio yliko h oxi.
    Afto thelw na pw.
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Κατανοητό. Εγώ σε άλλη βάση το έθεσα και αυτά τα οποία λέμε δεν είναι αλληλοαποκλειόμενα.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Originally posted by Enpsty View Post
        Σαν το Battleship ας πούμε;




        ruy την
         
        shawarma
        λες; Την είχα δει και στο σινεμά.
        Cool man
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Originally posted by Ryu_gr View Post
          Έγινε θα κοιτάξω να δω το The Raid το υπόσχομαι!
          ryu περνα ΤΩΡΑ εξω και μπες παλι μεσα για να δεις το "the raid: redemtion"
          ειχα χρονια να ευχαριστηθω ξυλο σε ταινια.
          θελω γνωμες για τον κοντο στην ταινια.
          sigpic

          Comment


          • Molis eida to Mission Impossibe 4.
            To eixa anavalei toso kairo epeidh eimoun distaktikos apo to poso xalia evriska ta prwhgoumena 2.

            Foverh tainia, thn efxaristithika 10 fores perissotero apo to Dark Knight Rises.
            Mou fenetai apistefto pou evgalan kalh tainia meta apo 2 megales apotyxies.
            Elpizw se synexeia.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Ρε εμενα μου φανηκε απλα ευχαριστη. Καλη ηταν αλλα ως εκει, βασικα γιατι ειχε πραγματα που τα χαμε δει 100 φορες σε παρομοιες ταινιες, εκτος απο τη σκηνη με stealth και το eye tracking που μου φανηκε τρομερα ευφυης.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Θα συμφωνήσω μαζί σου Ground.Σε αντίθεση με το αισχρό 2 και το μέτριο 3,το 4 μου φάνηκε πολύ καλό.
                Carpe diem

                Comment


                • Ma den einai apo tis tainies pou perimena na dw kati prwtotypo gia na thn efxaristithw.

                  Htan poly kalh epripeteia me kalo humor, wraies stigmes suspense kai kyriws oxi me kargiozilikia dramata pou eixan oi prwhgoumenes 2 kai me ekanan na thelw na aftoktonhsw apo varemara.

                  Eida to Dark Knight Rises kai sta kapakia Clash of the Titans kai Wrath of the Titans, meta apo toses apanwtes apogohtefseis ki exontas sto myalo mou ta poly kaka Mission Impossible 2 kai 3, htan megalh ekplhksh gia mena h tainia.
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Είδα ακόμα μια φορά το ink.
                    Κάθε φορά με εκπλήσσει το τι έφτιαξαν με 250.000$.
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • Πες και περί τίνος πρόκειται.
                      Τελικά εγώ δεν θα πάω να δω το Rises δυστυχώς,οπότε κατεβάζω να ξαναδώ το The Dark Knight.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Πέρα από το δικό μας κόσμο στην ταινία υπάρχει και μια παράλληλη διάσταση στην οποία υπάρχουν οι Storytellers και οι Incubi.
                        Οι πρώτοι δίνουν στον κόσμο τα καλά όνειρα και οι δεύτεροι τους εφιάλτες και όπως είναι φυσικό είναι αντίπαλοι.
                        Στην αρχή της ταινίας ο Ink κλέβει την ψυχή ενός κοριτσιού με σκοπό να τη δώσει στους Incubi και να γίνει μέλος τους αλλά οι Storytellers που είναι υπεύθυνοι για το κορίτσι προσπαθούν να την πάρουν πίσω.

                        Η συνέχεια επί της οθόνης.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • The Raid: Redemption λοιπόν και για μένα χθες και γούσταρα τρελά! Τόσο ξύλο, ασταμάτητο κιόλας, έχω καιρό να δω (και αν) συν τις ωραίες "χορογραφίες" και τα ατελείωτα fatalities! Τέλος, κάτι που δεν σχολιάζεται πολύ είναι το ωραίο soundtrack!

                            Επίσης δεν ήξερα ότι ο Kirk Hammet παίζει τόσο καλό ξύλο!


                            Comment


                            • To soundtrack είναι από μέλος των Linkin Park, καλό αλλά δε με ενθουσίασε. Αυτό που μου άρεσε τόσο, πέρα από την ατμόσφαιρα, είναι το πόσο ωμό ξύλο έχει μέσα. Επιτέλους, πολεμικές τέχνες χωρίς στυλιζαρισμένες κινήσεις, αγνές παρθένες μάπες γιατί εδώ πρέπει να επιβιώσουμε!

                              Ταινιάρα.

                              Επίσης ο κοντός τα έκανε όλα λαμπόγυαλο, μακράν η καλύτερη μούρη εκεί μέσα.
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Νομίζω ότι τα τελευταία χρόνια ο κορεάτικος κινηματογράφος αποδεικνύει συνεχώς πως δεν χρειάζεται gimmicks για να εντυπωσιάσει ειδικά στο θέμα βίας και δράσης! Χαίρομαι γιατί η υπερβολική χρήση slow-mo μου έχει καταστρέψει την εμπειρία στις περισσότερες κυκλοφορίες του Hollywood...

                                Όταν λες κοντός, εννοείς τον Kirk Hammet?


                                Comment

                                Working...
                                X