Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βασικά δείτε ταινίες του Wes Anderson. Μιας και έχω δει και τις 8 τις ταινίες του, μπορώ να πω, ότι αξίζουν όλες και τις προτείνω ανεπιφύλακτα :phil:.

    Comment


    • Είδα και εγώ το The Grand Budapest Hotel πριν κάτι μήνες. Ωραία ταινία και ontos κάπως αλλόκοτη. Γουστάρω Willem Dafoe.

      Όπως και αν έχει, μόλις ήρθα από το The Hobbit. Δυστυχώς είναι το χειρότερο από τις 6 ταινίες με διαφορα θα έλεγα. Πολύ ρηχό, επιφανειακό... Άνοστο, σχεδόν αδιάφορο. Λίγες οι καλές στιγμές. Αν και όλη η ταινία σχεδόν δείχνει μάχες εντούτοις μοιάζει να έχει λιγότερη δράση από τις υπόλοιπες, και αυτό είναι κάπως παράξενο και ειρωνικό. Μας φάνηκε λίγη και δεν μας άγγιξε.

      Comment


      • Είδα ψες Το Τανγκό τον Χριστουγέννων. Θέλω να παντρευτώ την Βίκη Παπαδοπούλου.

        Comment


        • Ω, πίστεψέ με, δεν είσαι ο μόνος.

          Comment


          • DON'T TOUCH IT IS MINE!

            Comment


            • Να φτιάξουμε φαν κλαμπ για την Βίκυ Παπαδοπούλου;Είναι ο μόνος λόγος που έχω στον σκληρό μου όλα τα επεισόδια του Δυό Μέρες Μόνο.
              Carpe diem

              Comment


              • LOL λύκε! Λες? Έψαξα να δω αν έχει FaceBook αλλα τίποτα. Ούτε φωτογραφίες της πολλές βρίσκω. Εσείς είστε Ελλάδα, κάπου μπορεί να την πετύχετε.

                Καλά μιλάμε όχι τανγκό, για τέτοια γυναικα θα μάθαινα καλαματιανό latin.

                Comment


                • Δεν είμαι εγώ ο φλογερός fan της. Αλλά κατάγεται από το νησί μου, είναι μάλιστα και οικογενειακή φίλη (μιας και όλοι είμαστε ένα μάτσο στο νησί) και έρχεται κάθε καλοκαίρι, οπότε ξέρω και ανθρώπους που κυριολεκτικά την θέλουν.

                  Comment


                  • Ξέρεις ότι, σαν παλιοί γνωστοί, σε συμπαθώ και σε εκτιμώ περισσότερο από όλους εδώ μέσα. Αν έχω διαδικτυακό αδερφό αυτός είσαι εσύ. Το καλοκαίρι κανόνισα να έρθω στο νησί σου για να σε δω. Το μονο πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω πιο είναι.

                    Comment


                    • Eida to "The Equalizer"
                      O Liam Neeson kai to "Taken" exoun sovaro antagwnisth tha elega!
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • το Equalizer ειναι το poor man's taken λογω αυτου.



                        και ΚΥΡΙΩΣ αυτου



                        sigpic

                        Comment


                        • Oi atakes lene sto Taken, alla o Denzel katestrepse thn rwsikh Mafia mesa se ena Savvatokyriako epeidh xtyphsan mia agnwsth tou gomena re file...
                          O Liam xreiasthke 2 tainies gia na ksempleksei me mia xoufta alvanous kai eprepe na tou apagagoun oloklhrh thn oikogeneia gia na to kanei
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • ξεχασες να αναφερεις οτι στο tak3n (taken 3 αλλα πιο ποζερικο ) o liam τα βαζει με ολη την αμερικη γιατι θελουν αυτη τη φορα να του "αρπαξουν" την ζωη
                            sigpic

                            Comment


                            • An den katastrepsei thn Amerikh den mou leei kati, tha prepei na dw kai to Equilizer 3 gia na krinw poio antikeimenika
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • o liam neeson δεν υποδυεται τον υπεργαματο στις ταινιες του γιατι πολυ απλα ΕΙΝΑΙ υπεργαματος

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X