Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι dvd/ταινία είδατε σήμερα?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Somari View Post
    Είδα το Sands of Time. Ωραία παραγωγή και υλοποίηση, τίγκα όμως στο κλισέ και τα πάντα αναμενόμενα. Την προτείνω, όχι όμως για σινεμά.

    Μεγάλο + ο Άλφρεντ Μολίνα και οι ατάκες του.
    Νομιζα οτι το ελεγαν "Forgotten Sands" οχι "Sands of Time"
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Λάθος νόμιζες.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Forgotten sands ειναι το νεο video game του POP
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Δε νομιζα λαθος, απο τη στιγμη που ειπα "νομιζω" κι οχι "ειμαι σιγουρος" δε γινεται να κανω λαθος, καταλαβατε νουμπαδες, κομπλεξικοι, λες και θα παθετε κατι αν δε τη πειτε στον Αντμιν, ειναι καιρος να μαθετε να αναγνωριζετε ποτε δε κανει λαθος ο αλλος.

          Do a barrel roll!

          Comment


          • Έκανες λάθος επειδή πολύ απλά δεν υπάρχει "είμαι σίγουρος" αλλά μόνο "νομίζω" σε αυτό το κόσμο. Κανείς δε δικαιούται να πει πως "είναι σίγουρος" για κάτι, άρα το "νομίζω" ισοδυναμεί με το "γνωρίζω", επειδή πολύ απλά δεν υπάρχει αντικειμενικότητα.

            ( )

            Comment


            • Ti lete wre, egw eimai sigouros olh thn wra....
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Εξαιρούνται οι ninjas...
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Χθες είδα το Solomon Kane. Yπέρτατη ταινία ειδικά για λάτρεις των rpg. Υπήρχαν στιγμές που κυριολεκτικά νόμιζα πως βλέπω κάποιο rpg να εξελίσσεται στην οθόνη, τρελή αίσθηση!

                  Έκανε μια μικρή κοιλιά κάπου στη μέση όταν ο Kane μιλούσε πολύ με τους βασικούς npc's προς όφελος της ανάπτυξης κάποιου δεσίματος με αυτούς αλλά από 'κει και ύστερα και μέχρι το τέλος αποζημιώνει.

                  Τρελό respect στα ψηλά, ισομετρικά πλάνα
                  sigpic

                  Comment


                  • Μόλις τώρα αρχίζω (μετά από κάποιους μήνες) το Groundhog Day ή αλλιώς τη "Μέρα της Μαρμότας", μία από τις καλύτερες ταινίες που έχω δει ποτέ μου. 101% απολαυστική. Κάν' τε μία χάρη στον εαυτό σας και δείτε την.

                    Comment


                    • Ti enweis twra arxizeis?
                      Mia tainia den einai? Afth pou epanalamvanetai h mera synexeia?
                      Ontws gamw tis tainies, thumbs up kai apo emena!
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Μαλλον εννοει οτι εβαλε να τη ξαναδει.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Defiance

                          Μου άρεσε αρκετά. Ο Liev Scereiber με κερδίσει σε κάθε του ταινία.

                          Comment


                          • Είδα για δεύτερη φορα το Drag Με Το Hell. Πλέον η ταινίες τρόμου (όπως και η κωμωδίες) είναι συνήθως μαλακίες, η συγκεκριμένη όμως είναι εξαίρεση.

                            Comment


                            • Τι λες καλέ, χαζοθρίλερ ήταν.

                              Comment


                              • Το Drag Me to Hell γενικά θεωρείται καλό για το είδος του, αλλά κι εγώ το θεωρώ απ' τις χειρότερες ταινίες που έχω δει.
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X