Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokemon

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokemon

    Παιδια πιστευω στους περισσοτερους αρεσαν τα Pokemon ετσι?Εφαγα ενα κολλημα τελευταια κ απο εκει που δεν εβλεπα pokemon τωρα θελω να δω,θελω να δω ολλα τα επεισοδια,απο τοτε που ξεκινησε αλλα δε ξερω που να τα βρω.Μηπως καποιος απο εσας εχει καποιο site Που να μπορω να τα κατεβασω και αν ειναι δυνατον να εχουν greek subtitles ή μια μεταγλωτηση. Ευχαριστω προκαταβολικα αλλα Help Με Please γιατι ψαχνω και δε βρισκω..
    Its Better To Be Hated For What You Are Than To Be Loved For What You Are Not..!
    http://oxidesmansion.wordpress.com/
    http://www.myspace.com/oxiderulezzz

  • #2
    Δοκίμασε torrent.
    Μπορείς να βρεις τα πάντα στα Αγγλικά.
    https://www.emulator-zone.com
    I am an iteration closer to my desired solution!
    The World Ends With You

    I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
    Castlevania Lords of Shadow

    I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
    Hyperdimension Neptunia

    Comment


    • #3
      εμενα τα παιχνιδια Ποκεμον μου λειψαν λιγακι, αλλα απο τη Gold εκδοση και μετα εχασα επαφη και δε ξερω αν τα υπολοιπα στις φορητες ειναι φτηνη αντιγραφη των Red & Blue ή κατι καινουργιο. κι επιτελους, ενα ριμαδι Ποκεμον RPG σε κανονικη κονσολα θα κυκλοφορησει ποτε ?

      Comment


      • #4
        Τρισδιαστατο rpg Pokemon σε κονσολα ηταν παντα ενα ονειρο μου.

        Την σειρα την βρισκω πλεον γελοια. Ειναι ακρως επαναλαμβανομενη. Βεβαια μπορει να κανω και λαθος δεν ξερω. Αλλα αν εχεις τετοιο κολλημα φιλε μου οντως δοκιμασε torrents.

        Παντως θυμισου και τις δυο πρωτες season Digimon ;)
        My blog:Doppel's Den

        Comment


        • #5
          Η πρωτη σαιζον μ'αρεσε αρκετα, στο star το εβλεπα, γελαγα πολυ με Picachu και ομαδα Πυραυλος (οτι πιο phail). Αργοτερα χαλασε ή εγω μεγαλωσα και βαρεθηκα.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            το δευτερο Ramparter, οπως συμβαινει σε ολους μας.

            Τρισδιαστατο rpg Pokemon σε κονσολα ηταν παντα ενα ονειρο μου. [/b]
            ναι ρε γμτ, ακομα να κυκλοφορησουν ενα κανονικο Pokemon RPG που να τα εχει ολα μεσα και να ειναι σε στυλ Final Fantasy καπως, οπως υπηρχαν εκει τα summons/guardian forces κλπ. ολο μαλακιες τυπου Pokemon Stadium και σκετες μαχες. αλλα που μυαλο η Nintendo, αφησε το franchise να ξεχαστει αδικα...

            οσο για τα Digimon αν και μου φαινοντουσαν συμπαθητικα (ειδικα οι τελευταιες μορφες), παντα εβρισκα τα Pokemon πιο ολοκληρωμενα!

            Comment


            • #7
              Κάτι pokemon rpg πάντως βγήκαν στο gamecube αλλά δεν τα χαρακτήριζε και η μέγιστη ποιότητα.Bγήκε το Pokemon Coloseum και το Pokemon XD:Gale of Darkness.Τα έλιωσα και τα δυο αλλά πολύ κουραστικά και επαναλαμβανόμενα ιδιαίτερα το δεύτερο.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • #8
                Akouste kai afto to oraio.
                Ena apo ta episodes tou Pokemon apagoreftike na kykloforisei ektos Iaponias mias kai sto episode ginetai enas diagonismos omorfias me bikini gia kopeles kai mias kai pairnei meros i m=Misty kai i mana tou Ash,klasika pairnei meros kai i omada pyravlos.
                Edo arxizei to oraio,sto episodio deixnei ton James na exei kanoniko gynaikeio stithos kai gia afton ton logo apagoreftike i kykloforia tou ektos Japan mias kai pernaei omofylofilika mynimata.lol
                Gia tin istoria nikitria vgainei i mana tou Ash.
                Born From Darkness...Raised By Light....
                My Wrath Shall Be Cast Upon My Enemies Like Rain Pouring From Heaven
                Official O.G.C Member

                Comment


                • #9
                  μιλφόνι τρελό ε;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    τραβεστονι τρελο ε ?

                    Comment


                    • #11
                      δεν την έχω δει πως είναι αλλά για να βγαίνει νικήτρια καλή θα'ναι.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #12
                        εγω για τον James γελαω που ντυθηκε γυναικα, δηλαδη τραβεστι.

                        Comment

                        Working...
                        X