Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • το πρώτο death metal demo
    πριν τους possesed!

    Comment


    • Nοιώστε

      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Originally posted by Linkmastersword View Post

        το πρώτο death metal demo πριν τους possesed!
        Fixed το video σου! Την επόμενη φορά μην κάνεις "linked" τη σειρά του κώδικα, όπως αυτόύ εδώ "AMqyptQ1HbU". Δεν πρέπει να γίνει με τίποτα link, γιατί αλλιώς σου βγήκε κώδικας του site μέσα στην απάντηση σου.
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • αφιερωμενο στην υπογραφη του ground zero!!


            Comment


            • Παίζει να είχα ξανακάνει το ίδιο post και παλαιότερα



              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Όλως και τυχαίως ένας φίλος μου κοινοποίησε στο FB τους Prodigy στην Ινδία. Enjoy...



                Εμείς σαν αυτούς θα καταντήσουμε με τέτοια οικονομική πολιτική που μας βάζουν οι χουντικοί! Ζάπλουτη κυβέρνηση και φτωχότερος στον κόσμο λαός!
                sigpic

                Comment


                • My Dying Bride - Evinta
                  "Evinta is a My Dying Bride album, released in 2011. It is a development of many of My Dying Bride's older musical themes and riffs, which were re-written for a variety of classical instruments, rather than the traditional metal music instruments; these riffs were combined with new vocals and music, thus creating a release characteristic of both a studio album and a compilation."

                  Μαυρίλα λέμε.Όπως λέει κι ο Aaron: Enjoy the darkness.
                  Carpe diem

                  Comment




                  • Σε όσους αρέσουν τα ζιγκολίκια.

                    Ακούστε ή διαβάστε τους στίχους, και ξανασκεφτείτε την επιλογή καριέρας σας...
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • τους my dying bride και γενικα doom metal σταματησα να τους παρακολουθω καπου στο 2009 με το for lies i sire , αν και ειχανε αρχισει να χαλανε λιγο,λεει τιποτα αυτο το compilation?

                      Comment


                      • Βλέπεις My Dying Bride,είναι καλό.Το For Lies I Sire είναι δισκάρα ΙΜΟ.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • μαγκες επειδη στα 13-14 μου ακουγα pop ποιοτητας (oχι δεν ειρωνευομαι) τυπου backstreet boys και savage garden κυριως μιας και ειχαμε καει στα εφηβικα parties στο γυμνασιο χορευοντας/φλερταροντας στους παρακατω ηχους.....most embarrassing songs λοιπον !!!!










                          actually απο savage garden θα μπορουσα να βαλω ολα τα album τους, no kidding ηξερα απ'εξω σχεδον ολα τα τραγουδια τους

                          αλλα θα βαλω to dance ασμα της melanie c

                          Comment




                          • Και γενικα πολυ trance. Ιδανικη μουσικη οταν δουλευεις πολλες ωρες στον υπολογιστη και θες να ακους κατι χωρις να σε αποσπαει.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Vaynard View Post
                              μαγκες επειδη στα 13-14 μου ακουγα pop ποιοτητας
                              Σιχαμένε μπάσταρδε.

                              Ενώ εγώ που δεν είμαι...



                              (ξέχασες τους Aqua και το Barbie girl).
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X