Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

      Comment


      • Όσα τραγούδια έχω ακούσει απο Loggo τα σπάνε, ριζπεκτ!

        Πάρτε αποζημίωση καλοκαιρινή!
        Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


        Γαμώτη!

        Comment


        • ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑ ελεγα να το ποσταρω και εγω αυτο. Το παιζε στο beach bar που ημασταν σημερα. Βεβαια αυτο δεν ηταν τιποτα, ο Dj εδωσε γενικα ρεστα με πολλες ακομη επιτυχιες οπως το Avgolemono και το Feta kai Psomi αλλα το κερασακι στη τουρτα ηταν το S A G A P O του Ρακιντζη!!!!!!

          Σημειωστε οτι: λιγα μολις κομματια πριν τις παραπανω μεγαλες επιτυχιες ειχε παιξει το Ολα αυτα που φοβαμαι της Πρωτοψαλτη ενω λιγο μετα συνεχισε με το Μοναξια μου ολα των Πυξ λαξ.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Στροφή στην ποιότητα λέμε. Φέτα και Ψωμί έβαζε και ο δικός μας, τεράστιο hitaki.

            Comment


            • To SAGAPO είναι έπος.
              Carpe diem

              Comment






              • Comment


                • Portrait - Discography
                  Καλά δεν έχουν και μεγάλη δισκογραφία,2 δίσκους μόνο,το ομώνυμο,το οποίο αν και είναι αρκετά καλό κάτι με χαλάει και το Crimen Laesae Majestatis Divinae το οποίο μου φαίνεται αριστούργημα.Όσοι γουστάρετε παλιούς καλούς Mercyful Fate τσεκάρετέ τους.

                  Και για να μην ξεχνιόμαστε.Καλοί οι μαθητές,αλλά οι δάσκαλοι είναι κορυφή.
                  Γι'αυτό ακούω και τα Mercyful Fate - The Beginning/Melissa/Don't Break the Oath/9.

                  Τσεκάρετέ τα,όσοι γουστάρετε δυνατές,τεχνικές και συνάμα μελδωικές κιθάρες με μια σκοτεινή ατμόσφαιρα.

                  " I was born on the cemetery
                  Under the sign of the moon
                  Raised from my grave by the dead
                  I was made a mercenary
                  In the legions of hell
                  Now I'm king of pain, I'm insane"
                  Carpe diem

                  Comment


                  • amazing...i mean amazing remix του in and out of love της sharon den abel, vocal trance lovers προσδεθειτε!!



                    στην ουσια προκειται για ενα vs δυο πολυ δυνατων κομματιων

                    Comment


                    • Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                      Βάζω tag {YOUTUBE} {/YOUTUBE} και μου βγάζει τη λέξη "Broken".

                      Comment


                      • Βάλε μόνο τον κωδικό του Tube μετά το /watch?v=, δηλαδή στην προκειμένη iim6s8Ea_bE

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • θέλει τέτοια "[" αγκύλη χωρίς Σιφτ.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Ευχαριστώ..!

                            Ορίστε λοιπόν.




                            Comment


                            • Έλα Τίτε πάμε:



                              Μεγάλο κόλλημα.
                              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                              Comment


                              • ;)

                                Comment

                                Working...
                                X