Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • wow, και μεγαλη παραγωγη και πιστο στη σειρα... ετσι δειχνει το trailer δηλαδη.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • OMG hyped to the bone....
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
        Εχει βγει εδω και αρκετες μερες και ειπα να το ποσταρω

        Prince of Persia: The Sands of Time Movie Trailer
        Μόνο εμένα μου φαίνεται άθλιο υπέρ του δέοντος;
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • Kai se mena fenetai kalo.
          Tenia gia cinema toulaxiston.
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Καλά για σινεμά, pop corn και coca cola έχει δυνατότητες να είναι πολύ καλή, τώρα για το κατά πόσο θα είναι πιστή στη σειρά έχω τις αμφιβολίες μου λόγω διάφορων διάσπαρτων πλάνων...(αν και έχω παίξει μόνο το Sands Of Time και ένα στο PSP και είναι πιθανό να κάνω λάθος)
            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

            Comment


            • Έχει στοιχεία από ολη τη 3d τριλογία.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Pantws se mena moiazei na einai h kalyterh tainia apo video game (apo to trailer toulaxiston).
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Η πρώτη ταινία που περιμένω να βγω για να τη δω.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Ground_zero View Post
                    Eide kaneis sas to trailer tou "Gamer" ?
                    Κι άλλο "Gamer" ? Εγώ είδα αυτό που έχουν για boss την Μαντάμ Bathory την τρελή γριά δολοφόνος που ζει στην επαυλή της κλειδώνοντας τα θύματα της και μετά σκοτώνοντας τα.

                    Πάντως η όλη φάση μου θυμίζει κάπως αντιγραφή του Arnold Schwarzenegger ως ο "Τελευταίος Ήρωας".

                    Όσο για τον Πρίγκηπα της Περσίας, έχω 2 λόγους που είμαι επιφυλακτικός.
                    1. Δεν βλέπω τέρατα μέσα στην ταινία, όπως είχε και το παιχνίδι.
                    2. Τι θέλει εκεί η Disney ? Η Disney ΠΟΤΕ δεν είχε την αποκλειστικότητα για τέτοια σειρά παιχνιδιών, της οποίας μεγάλωσα εγώ. Ο Jordan Mechner Γάλλος είναι και έχει κάνει συνεργασία με την Ubisoft μέχρις το Prince of Persia 2: Warriors Within. Η Disney δεν έχει συνηθίσει σε τέτοιες ταινίες δράσης και περιπέτειας. Είναι συνηθισμένη στα παιδικά, στα φανταστικά και στα κωμικά, αλλά ΚΥΡΙΩΣ στα animations.
                    sigpic

                    Comment


                      1. Τι θέλει εκεί η Disney ? Η Disney ΠΟΤΕ δεν είχε την αποκλειστικότητα για τέτοια σειρά παιχνιδιών, της οποίας μεγάλωσα εγώ. Ο Jordan Mechner Γάλλος είναι και έχει κάνει συνεργασία με την Ubisoft μέχρις το Prince of Persia 2: Warriors Within. Η Disney δεν έχει συνηθίσει σε τέτοιες ταινίες δράσης και περιπέτειας. Είναι συνηθισμένη στα παιδικά, στα φανταστικά και στα κωμικά, αλλά ΚΥΡΙΩΣ στα animations.
                      Stra...wat?
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Πάντως η όλη φάση μου θυμίζει κάπως αντιγραφή του Arnold Schwarzenegger ως ο "Τελευταίος Ήρωας".
                        Kaia sxesh me ton teleftaio megalo hrwa, poio poly me to The running man moiazei.

                        Δεν βλέπω τέρατα μέσα στην ταινία, όπως είχε και το παιχνίδι.
                        Eftyxws

                        Τι θέλει εκεί η Disney ? Η Disney ΠΟΤΕ δεν είχε την αποκλειστικότητα για τέτοια σειρά παιχνιδιών, της οποίας μεγάλωσα εγώ. Ο Jordan Mechner Γάλλος είναι και έχει κάνει συνεργασία με την Ubisoft μέχρις το Prince of Persia 2: Warriors Within. Η Disney δεν έχει συνηθίσει σε τέτοιες ταινίες δράσης και περιπέτειας. Είναι συνηθισμένη στα παιδικά, στα φανταστικά και στα κωμικά, αλλά ΚΥΡΙΩΣ στα animations.
                        H Disney apotelei egyhsh gia thn tainia, des tous peirates ths karaivikhs an thes na deis action me Disney.
                        Ean thn eftiaxne opoiodhpote allo studio tha eixa kai egw amfivolies.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by Ground_zero View Post
                          H Disney apotelei egyhsh gia thn tainia, des tous peirates ths karaivikhs an thes na deis action me Disney.
                          Ean thn eftiaxne opoiodhpote allo studio tha eixa kai egw amfivolies.
                          Έχω δει την ταινία με τους Πειρατές της Καραιβικής ως και την 3η ταινία τους. Η φάση είναι ότι παραπάει πολύ να είναι 2 Studios σε μία ταινία. Ο Jerry Bruckheimer είναι το ίδιο ικανός όσο είναι και ο Steven Spielberg, οπότε δεν ήταν απαραίτητη η ανάμειξη της Disney.

                          Μπορώ να μάθω γιατί "ευτυχώς" ? Φοβάσαι τα τέρατα ? Εμένα θα μου άρεσε να τα είχαν μέσα και θα μπορούσε να ήταν ο Prince που θέλουμε όλοι οι φανατικοί του για να μπορεί να κάνει τα επικά ακροβατικά. Στο trailer τα έδειξε λίγο...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Tannosuke View Post
                            Έχω δει την ταινία με τους Πειρατές της Καραιβικής ως και την 3η ταινία τους. Η φάση είναι ότι παραπάει πολύ να είναι 2 Studios σε μία ταινία. Ο Jerry Bruckheimer είναι το ίδιο ικανός όσο είναι και ο Steven Spielberg, οπότε δεν ήταν απαραίτητη η ανάμειξη της Disney.

                            Μπορώ να μάθω γιατί "ευτυχώς" ? Φοβάσαι τα τέρατα ? Εμένα θα μου άρεσε να τα είχαν μέσα και θα μπορούσε να ήταν ο Prince που θέλουμε όλοι οι φανατικοί του για να μπορεί να κάνει τα επικά ακροβατικά. Στο trailer τα έδειξε λίγο...
                            Ρε το ένα ποστ σου έιναι πιο λάθος από το άλλο...σταμάτα...Που να ξεκινήσει και που να τελειώσει κανείς...
                            1ον και στους πειρατές ήταν πάλι Disney+Bruckheimer
                            2ον δεν είναι "2 studio"...αλλά και να ήταν δε καταλαβαίνω γιατί "παραπάει"
                            3ον όποιος γνώρισε τον Πρίγκηπα της Περσίας από την Ps2 era δεν είναι φανατικός του
                            4ον Δεν μίλησε κανείς για τα τέρατα
                            ...

                            Φοβάσαι τα τέρατα ?
                            New signature...
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • H Disney vazei ta lefta kai ta efe

                              Twra gia ta terata, oso ligotera ekswpragmatika vazoun toso poio wraio einai.
                              Ean exei terata mporei na mhn ta petyxoun, mporei na deixnoun poly psifiaka, mporei mporei mporei, giafto den ta thelw, an kai to poio pithano einai pws olo kai kapoio teras thaxei.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Originally posted by Somari View Post
                                Ρε το ένα ποστ σου έιναι πιο λάθος από το άλλο...σταμάτα...Που να ξεκινήσει και που να τελειώσει κανείς...
                                1ον και στους πειρατές ήταν πάλι Disney+Bruckheimer
                                2ον δεν είναι "2 studio"...αλλά και να ήταν δε καταλαβαίνω γιατί "παραπάει"
                                3ον όποιος γνώρισε τον Πρίγκηπα της Περσίας από την Ps2 era δεν είναι φανατικός του
                                4ον Δεν μίλησε κανείς για τα τέρατα
                                ...



                                New signature...
                                1) Δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο για την συνεργασία τους εκεί...
                                2) Ούδεν σχόλιον...
                                3) Εγώ τον γνώρισα όταν πρωτοβγήκε ο υπολογιστής στην Ελλάδα. Το πρώτο παιχνίδι του Jordan Mechner. Έχω παίξει όλα τα παιχνίδια του, οπότε μην λέμε μλκίες.
                                4) Εγώ μίλησα γιατί σε όλα τα παιχνίδια του Prince of Persia πάντα ανακατευόταν η μηχανή του χρόνου και οι δαίμονες μαζί. Στο Πρώτο PoP: Arcade Platform είχαν βάλει όχι μόνο άραβες φρουρούς, αλλά και τον Σκοτεινό Πρίγκηπα... Και άλλα πολλά...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X