Announcement

Collapse
No announcement yet.

O Καλυτερος Κακος!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Καλυτερος Κακος!!!

    Κακοι σε videogames, ταινιες σειρες και οπουδηποτε, ποιον θεωρειτε το καλυτερο Κακο που ειδατε ποτε? που ειπατε ... Ναι ειναι πολυ κακος αυτος ο Κακος!!! :icon_twisted:

    Εγω θα κανω μια αρχη ποσταρωντας δυο απο τους αγαπημενους μου κακους απο animation Crocodile και Scar...

    Επισης θελω να πω οτι επειδη μπορει να μη ξερουμε ολοι αυτον που θα ποσταρετε βαλτε και κανα βιντεακι και καμια εικονα να παρουμε μια ιδεα.

    ONE PIECE : Crocodile !!!





    Lion King : Scar




  • #2
    Καλύτερος κακός σε ταινία

    Darth Vader




    Καλύτερος κακός σε βιντεοπαιχνίδι

    Sephiroth




    Καλύτερος κακός σε σειρά

    Lupus

    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • #3
      Xaxa lupus
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #4
        It's not Lupus...


        Επανέρχομαι με φωτό κτλ... xD
        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • #5
          It's not Lupus...


          Επανέρχομαι με φωτό κτλ... xD
          [/b]
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6


            GRIGORI RASPOUTIN
            http://www.youtube.com/watch?v=HUWnJruYz7E...feature=related

            Altair μην το δεις.Δεν κάνει...

            Comment


            • #7
              οι καλυτεροτεροι ειναι μαλλον αυτοι που εβαλε ο Doppelganger, αλλα εγω θα βαλω δυο απο τους αγαπημενους μου που μου ερχονται τωρα στο μυαλο. κι αμα θυμιθω κι αλλους που γουσταρω θα τους ποσταρω στη πορεια...


              Nero The Sable του Dirge of Cerberus απλα και μονο για τον σχεδιασμο.

              και Karl Ruprect Kroenen απο την ταινια Hellboy απλα για το συνολο.

              Comment


              • #8
                Tainia:

                Agent Smith


                Comic:

                The Joker


                Paixnidia:
                Dialexte....

                Sephiroth


                Vergil


                Kefka

                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • #9
                  Tom Cruise as Vincent in Collateral



                  Είμαι fan του Tom Cruise βάσικα αλλά μου άρεσε πολύ σε αυτήν την ταινία η δεινότητα με την οποία πυροβολούσε, και ο μηδενικός δισταγμός του ρόλου. Επίσης στα θετικά: όταν πυροβολούσε, το σώμα του είχε ολόιδια στάση με το σώμα του Solid Snake, όταν κι εκείνος πυροβολούσε. Αλήθεια.

                  Tyrant as himself in the Resident Evil series



                  Απλά τον βλέπεις για πρώτη φορά και λες "Holy shit, I'm gonna be raped."
                  My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                  Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                  Comment


                  • #10
                    Mumm Ra



                    MonStar


                    Δρακουμέλ


                    Thulsa Doom


                    The Joker


                    Magneto
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • #11
                      Ταινία
                      H παράνοια και μόνο...


                      Κατεβάστε και την J.Nicholson μιας και δν κατάφερα να την postάρω για προφανείς λόγους. Είναι καααααπως μεγάλη ανάλυση για φορουμ


                      Και από Games...

                      Η Καλύτερη φωνή που έχω ακούσει....κρίμα που δν έχω να το ανεβάσω να το ακούσετε....



                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment


                      • #12
                        MonStar

                        [/b]
                        Σεληναστέρα του Λίμπο!Δώσε μου τη δύναμη,τη ρώμη και το μίσος να γίνω ο ΜΟΝΣΤΑΡ!!! Raaaar...

                        OMG CULT!!!

                        Κατά τ'άλλα θα συμφωνήσω με Doppelganger,αν και όποτε βρω χρόνο θα προσθέσω μερικούς ακόμα.
                        Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                        Comment


                        • #13
                          Ικανοποιητικοί οι (ο θεός να τους κάνει) κακοί των VGs που δείξαν τα παιδιά ποιό πάνω αλλά μπροστά σε αυτόν ωχριούν!!


                          Ο άνθρωπος που ξεκίνησε σαν πρίγκηπας του φώτος και κατέληξε βασιλιάς του σκότους!


                          Ας κάνουμε μια σύντομη ιστόρικη αναδρομή

                          Προδίδει τους πάντες και τα πάντα φίλους, συμπολεμιστές, τον λαό του και οτιδήποτε άλλο κινείτε απλά και μόνο για να πάρει την εκδίκησή του!
                          Παρακάμπτοντας τις τυπικότητες και τις γραφειοκρατικές διαδικασίες διαδέχεται τον πατέρα του στον θρόνο κάνοντας οτι ένας σωστός Κακός (με Κ κεφαλαίο) οφείλει να κάνει, του περνάει ένα σπαθί απο τον λαιμό! Και όπως δηλώνει ο ίδιος αργότερα "Still i feel no pity, no remorse!" Aυτά είναι.
                          Τέλος σε αντίθεση με τους αποτυχημένους που πόσταραν τα παιδιά αποπάνω αλλα και αυτους που θα ποστάρουν οι υπόλοιποι ο συγκεκριμένος κακός ΚΕΡΔΙΖΕΙ στο τέλος! Ε ναι λοιπόν, ένας κακός που δεν έχει σεβαστεί τίποτα, που έχει αψηφίσει θεούς και δαίμονες, που οι σφαγές του ξεπερνούν σε νούμερα τον Πληθυσμό της Νέας Υορκης! στο τέλος ατενίζει το βασίλειο του απο τον παγωμένο θρόνο του ΝΙΚΗΤΗΣ! και για αυτόν τον λόγο είναι απλά ο Καλύτερος Κακός! ;)
                          I attack sharks
                          when i smell them bleed
                          I dont go swimming
                          water just wants to be around me.

                          Comment


                          • #14

                            Χωρις συστασεις.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Kaliteros villain apo ergo :

                              Keyser Soze (The Usual Suspects)



                              Kaliteros villain apo videogame :

                              Kefka (Final Fantasy VI) .. Tha gelouse pano apo to nekro soma tou Sephiroth, ANY TIME !!




                              Comment

                              Working...
                              X