Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vanyard για σένα, με αφορμή αυτά που πόσταρες πριν. Εγκρίνω επίσης τον πίνακα του Καραβάτζιο που κοσμεί το βίντεο.




    Επίσης προσοχή - όσοι παρακολουθήσουν το ακόλουθο κανάλι στο youtube και το υλικό που έχει ποστάρει ο ΘΕΟΣ Ο ΙΔΙΟΣ εκεί μέσα κινδυνεύουν να μείνουν έγκυοι με τετράδυμα...Η επικίλα σε όλο της το μεγαλείο!

    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment








    • Comment


      • Joe Bonamassa... Ένας από τους καλύτερους blues men των 00s, κατά την άποψή μου.
        Η παρακάτω διασκευή σε ένα ούτως ή άλλως υπέροχο κομμάτι, με μεταφέρει σε ένα saloon κάπου στο Φαρ Ουέστ με καπνό, πόκερ και μπερμπον. Τίτε για σένα λέμε!
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Domine - Another Time,Another Place,Another Space


          Κομματάρα,αλλά αυτός που το πόσταρε είναι γιωτάς κι έχει λάθος εξώφυλλο album στο βίντεο.
          Το κομμάτι είναι από το Ancient Spirit Rising όχι από το Emperor of the Black Runes.
          Carpe diem

          Comment



          • σεβασμός...
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Φοβερή electropop με στοιχεία disco αλλά και techno, θυμίζουν κάπως Pet Shop Boys αλλά σε πιο μοντέρνο ύφος. Όλο το debut album αξίζει με 1000.



              Comment


              • Originally posted by sain't View Post
                Φοβερή electropop με στοιχεία disco αλλά και techno, θυμίζουν κάπως Pet Shop Boys αλλά σε πιο μοντέρνο ύφος. Όλο το debut album αξίζει με 1000.
                Καλοί, αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας. Αυτός ο εκμοντερνισμός αυτών των ήχων που κι εσύ περιγράφεις είναι καλά δοσμένος, αλλά νομίζω ότι χρειαζόταν κάπως περισσότερη έμπνευση στα κομμάτια τους - τουλάχιστον από τα τέσσερα που άκουσα.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Χαχαχαχαχααχα Μπουράι είσαι μέσα στο πνεύμα των ημερών! Καταπληκτικό τραγούδι, και επιφυλάσσομαι να βάλω το Blue Valentine στης 14 Φλεβάρη!

                  Και ανταπαντώ με το Νο 3 καλύτερο κιθαρίστα όλων των εποχών, μετά το Τζίμι Χέντριξ και το Τζίμι Πέιτζ. Όχι, δεν τον λένε κι αυτό Τζίμι



                  Πάρτε και την αργή εκτέλεση, που σκοτώνει ακόμα περισσότερο.

                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • Tα συναισθήματα που σου προκαλεί αυτή η μπάντα είναι μοναδικά.Κυρίες,κύριοι,σας απρουσιάζω τους Fates Warning.
                    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                    Carpe diem

                    Comment




                    • Αγγίζουμε άλλα επίπεδα τώρα. Αλλά σίγουρα είναι και μένα στους αγαπημένους μου. Τσεκάρετε Irish Tour τα σπάει ανελέητα ο δίσκος!!! Και σωποδήποτε ένα ποτήρι Guinness στο χέρι.:phil:
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment




                      • Μου το αφιερώνω.

                        Comment


                        • Originally posted by Aion View Post


                          Μου το αφιερώνω.
                          Άψογος.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment










                          • sigpic

                            Comment





                            • :xp: :resp:
                              I'm back bitches... Version 2.0

                              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                              Comment




                              • Powerful, από τον Jonathan Coulton.

                                Comment

                                Working...
                                X