Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 - Τώρα και σε Deluxe έκδοση!! (Switch/Wii U)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έτσι ο πόνος πρέπει να δίνεται!!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Έχει πάρει κανείς το δωρεάν παιχνίδι μέσω της Νόρτεκ; Έχω κοντά στον μήνα που συμπλήρωσα την φόρμα και ακόμα δεν έχω απάντηση. Βέβαια λέει ότι θα μου έρθει μέσω μέχρι της 31 Αυγούστου αλλά σαν πολύ να αργεί.

      Comment


      • Τον Αύγουστο θα έρθει.Μην περιμένεις νωρίτερα!Θα μπει κανείς?
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • Comment


          • Αχ Mario Kart Wii αξέχαστο!Got pwned!!!
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Ορίστε και ένα πολύ καλο βιντεάκι που μόλις είδα.

              Comment


              • Παιζει λοιπον κανεις εδω ΜΚ8 online; Για πειτε μηπως κανονιστει τιποτα.

                Comment


                • Me plays.Οι άλλοι νομίζω το άφησαν για την ώρα.105 ώρες συνολικά and counting!
                  Btw τερμάτισα χθες το Mario Kart GP2 σε emulator στα 150cc!Μέγιστη καφρίλα και για πολύ γερά νεύρα προς το τέλος!Mamechi rules!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Κι εγώ παίζω, αν ψηθείτε μέσα.

                    Comment


                    • Προτεινω αυριο βραδυ, αν ψηθει και κανας αλλος ακομα καλυτερα.
                      Btw πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες, δεν ξερω ποσο θα κρατησει η ορεξη βεβαια, αλλα για καποιο λογο το χαρηκα αρκετα ως τωρα. Το παιχνιδι ειναι απλο, ομορφο και ευχαριστο και το interface αν και υπερβολικα απλουστευμενο τουλαχιστον λειτουργει καλα και το online ως τωρα μου φαινεται μια χαρα. Ακομα δεν εχω εξοικειωθει με τις πιστες καλα καλα, αλλα θα ψηνομουν ευκολα να κανονισουμε κατι.

                      Μεχρι τωρα το Wii U δεν το χα ανοιξει σχεδον καθολου αλλα με το που πηρα το ΜΚ8 χθες ηταν λες και πηγα αρκετα χρονια πισω γιατι παλιοτερα ελεγα πως αποκλειεται να ξαναχαρω ΜΚ αλλα για λιγο ενιωσα λες και επαιζα ΜΚ πρωτη φορα. Με το SMK και το MK64 ειχα φαει απειρες ωρες με φιλους, DD επαιξα αρκετα αλλα καμια σχεση με τα αλλα και με το DS ειχε πεσει μεγαλο καψιμο μιας και ηταν το 1ο καλο φορητο ΜΚ και με αξιοπρεπες online (ισως να ναι και το καλυτερο ΜΚ που εχω παιξει βασικα). Tου Wii το κανα αγγαρεια, συν τοις αλλοις δε μου αρεσαν και οι πιστες πολυ και το 7 το επαιξα 3-4 ωρες και οπως το χα παρει το εσπρωξα αλλου... Καπου εκει ελεγα οκ τελος για εμενα η σειρα, αλλα βοηθαει αρκετα το οτι παιζω home console version με (επιτελους) εναν πολυ συμπαθητικο οπτικο τομεα. Ωραιες πιστες επισης, ωραιες και οι μεταφορες αρκετων retro tracks και το OST (παραδοξως; ) ειναι πολυ καλο.

                      Comment


                      • Μετά τις 12 το βράδυ μπορώ όποτε θέλετε.

                        Comment


                        • Νωρίς μπορώ εγώ.Από 3 μέχρι 10 το βράδυ το πολύ!
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Αν δεν κλεινουμε ουτε 4αδα ζητω που καηκαμε.. οποιος αλλος παιζει να ψηθει ας το πει.
                            Αντε να παιρνουμε μπρος (με το επος ):

                            Comment


                            • Άντε να μπαίνουν και οι Aion και ihne να πάμε κανένα καλό tour!
                              Nintendo I.D.: paixtis
                              3ds friend code: 2664-2347-7128

                              Comment


                              • Κανένας για σήμερα?Πείτε ώρες.
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X