Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ακριβως.βεβαια εγινε (παλι) ψιλοχαμος με τη θετικη κατευθυνση κ συγκεκριμενα με τα μαθηματικα (καλα δν καταλαβαινουν οτι αυτος ο δασιος θελει κρεμασμα?κολλητιλικι ftw),αλλα σε γενικες γραμμες πιστευω ειμαι μεσα. αν ομως το να μπεις ειναι μια φορα δυσκολο,το να βγεις κ επιτυχημενα μαλιστα ειναι 100!
    ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

    Comment


    • kalws se brikame lucifair kai kala apotelesmata (opos kai se emena...)

      Comment


      • ωπ,ευχαριστω φιλε, σου ευχομαι να περασεις εκει που θελεις.που ειναι αυτο αν επιτρεπεται?
        ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

        Comment


        • TEI pliroforikis athina exo dilosi proti protimisi alla kai thesalloniki den me xalaei..

          Comment


          • οκ λιγο offtopic αλλα βρηκα ατομο να συζητησω τα περι θετικης. Την Βιολογια φετος τι την ειπανε καπως δυσκολη; Μια χαρα ευκολη ηταν. Νταξει δεν λεω δεν μπηκε το 8ο και τα κομμαρια που εβαλαν ηταν λιγο περιεργα, αλλα παλι οι ερωτησεις μου φανηκαν σαφεις. Αν οι mods μαλωσουν μπορουμε να ανοιξουμε αλλο θεμα ή να σχολιασουμε τις εξετασεις με pm.

            edit: καλα αποτελεσματα lu_bu ;)
            My blog:Doppel's Den

            Comment


            • καλα αποτελεσματα lu_bu [/b]
              thanks re man!!

              Comment


              • Λοιπον,αν παιχτει προβλημα συνεχιζουμε με πμ.(btw κ γω ψαχνω να δω τι γινεται κ στην υπολοιπη ελλαδα). Η ενωση βιοτεχνολογων εβγαλε ανακοινωση απ οσο ξερω οτι στο τεταρτο θεμα ο μαθητης μπορουσε να λυσει το ζητημα της μεταλλαξης οχι με αντικατασταση βασης,αλλα με προσθηκη βασεων (wtf, το ξερω) και οτι αυτο ηταν επιστημονικα ασαφες κ ελλειπες.εμενα σε γενικες γραμμες μου φανηκε πολυ ικανοποιητικο διαγωνισμα οπου στην ουσια ηταν ολα τα sos με ενα μονο λιγο περιεργο π ηθελε βαθυτερη κατανοηση (μιλαω για την αιτιολογηση της συνεχους κ ασυνεχους συνθεσης αλυσιδων DNA). Παραδοξως οι περισσοτεροι δν εγραψαν κ τοσο ικανοποιητικα απ οσο εχω δει κ ειναι κριμα,εχει κ το 1.3 αυτο.

                Φιλε Doppel a) για ποια σχολη πας κ συ? B) τα μαθηματικα πως σου φανηκαν? (κ σε ολους οσους τα εδωσαν φετος εννοειται)
                ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

                Comment


                • Όχι και τέταρτος γιατρός (γιατρίνα από ότι κατάλαβα )!

                  Καλώς ήρθες και εσύ (ο lu lu από ότι κατάλαβα είναι ο t_eleos, ίσως να κάνω λάθος ).

                  Όπως και να έχει, lu lu πέρνα Θεσσαλονίκη. Σκατά είναι το ΑΤΕΙΘ μας (πληροφορική και εγώ, ελπίζω σε άλλες σπουδές σε ενάμιση χρόνο που τελειώνω), αλλά θα περάσεις καλά μαζί μου.

                  Comment


                  • Νομιζω η Βιολογια εχει το 1.7 αλλα δεν παιρνω κι ορκο.

                    Αν ολα πανε καλα σε καποια απο τις ιατρικες. Τωρα αν σπασει ο lucifair το ποδαρι του ή καμια φαρμακευτικη ή θα ξαναδωσω.

                    Μαθηματικα εγραψα γυρω στο 15-16 και μου φανηκαν λιγο περιεργα εκεινη την ωρα. Μετα βεβαια αν τα δεις με την ησυχια σου δεν ειναι και τπτ το ιδιατερο, αλλα θεωρηθηκαν τα δυσκολοτερα απο ολες τις χρονιες με το καινουργιο συστημα. Βεβαια τα maths δεν τα παω πολυ, οποτε ειμαι καταευχαριστημενος που μαλλον εγραψα εκει γυρω με αυτα ατ θεματα που επεσαν.

                    Παντως ειναι κριμα να θες ιατρικη πχ και να μπορει να σε πεταξουν εξω τα μαθηματικα, που ετσι κι αλλιως μια στατιστικη κανεις στο πρωτο εξαμηνο
                    My blog:Doppel's Den

                    Comment


                    • Καλώς ήρθες και εσύ (ο lu lu από ότι κατάλαβα είναι ο t_eleos, ίσως να κάνω λάθος ).[/b]
                      eisai polu sostos!!


                      Όπως και να έχει, lu lu πέρνα Θεσσαλονίκη. Σκατά είναι το ΑΤΕΙΘ μας (πληροφορική και εγώ, ελπίζω σε άλλες σπουδές σε ενάμιση χρόνο που τελειώνω), αλλά θα περάσεις καλά μαζί μου.[/b]
                      prota o theos file evans na peraso kai eimai sigouros oti tha kanoume kali parea

                      Comment


                      • No no, για ιατρικες ειναι βιολογια 1.3 κ χημεια 0.7

                        Τωρα αν σου πω οτι ειχα ραγισει τον αστραγαλο φετος τι θα μου πεις?

                        Παντως εχεις απολυτο δικιο σ αυτο που λες.αν την πατησω,θα ειναι αποκλειστικα κ μονο απ αυτο το μαθημα,που υπολογιζω 74 με 78. βεβαια κ 100 να εγραφα,εξακολουθω να πιστευω οτι τα θεματα αυτα σε καμια περιπτωση δεν εξετασαν τις γνωσεις του μαθητη πανω στο αντικειμενο,αντιθετα ομως αποτελεσαν αψογο τροπο διαφημισης του βιβλιου του κυριου Δασιου,το οποιο ασχολειται σχεδον αποκλειστικα με τετοια ορια.κοιτα να δεις συμπτωσεις...
                        ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

                        Comment


                        • Dah, αν μπείτε και εσείς στη σχολή αυτή θα έχουμε 6 φοιτητές Ιατρικής. Κάντε καμιά έρευνα ρε παιδιά για την επίδραση των vgames στην υγεία μας, τι να πω . greek-meds indeed my friend burai XD

                          Άντε, μια που έγινε τόσο θέμα, ανοίξτε και ένα ανάλογο topic να συζητήσετε για τις εξετάσεις και τα αποτελέσματα, να μάθουμε και εμείς τι θα γίνει με εσάς .

                          Comment


                          • Dah, αν μπείτε και εσείς στη σχολή αυτή θα έχουμε 6 φοιτητές Ιατρικής.
                            [/b]
                            ποιοι ειναι οι αλλοι 4?
                            ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

                            Comment


                            • Buraifighter
                              Boy without a fairy
                              Schattenjgager(η κάπως έτσι,πάντα μπερδεύομαι με αυτό το όνομα )
                              και νομίζω ο Neltharion

                              WTF????Μήπως τελικά τα videogames ωθούν στο διάβασμα???? .Να κάνουμε καμία έρευνα

                              Τέσπα,καλώς ήρθατε παιδιά!!!!Καλά αποτελέσματα σε όσους δίνουν και ανοίξτε ρε topic να συζητήσουμε εκεί καλύτερα,με μεγαλύτερη άνεση και δίχως την γκρίνια των mod


                              Comment


                              • Καλωσήλθατε όλοι οι καινούριοι και καλή επιτυχία στις βαθμολογίες σας Lucifair να υποθέσω ότι στοχεύεις για Ιατρική Αθήνας? Btw Burai fighter,Boy without a fairy και Schattenjgager τι έτος είστε? Εγώ φέτος τελειώνω το 4ο,αλλά με τα μαθήματα που έχω περάσει είναι σα να βρίσκομαι ακόμα στο 2ο Με το μόνο που δεν ασχολιόμουν μέχρι φέτος τα 2 προηγούμενα χρόνια ήταν η ιατρική!
                                Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                                Comment

                                Working...
                                X