Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πω πω!! Τι ευχάριστη ατμόσφαιρα είναι αυτή!
    Ευχαριστώ πολύ για το θερμό καλωσόρισμα παιδιά! Ryu_gr, είμαι πιο πολύ από Soul Calibur μεριά αλλά αν καταφέρετε να με μιύσετε και σε ring μπαίνω! xixi
    Groud_zero εναρμονιζόμαστε με την επικαιρότητα xD (Πρέπει να μάθω photoshop btw)
    sigpic

    Comment


    • Final Fantasy KAI Soulcalibur!!!!
      Kala tha perasoume, kala tha perasoume!!!
      Apo pou eisai ?
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Καβάλα!
        sigpic

        Comment


        • Kapoia stigmh tha vrethoume se kamia thessalonikh gia ligo ksyliki ypothetw
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Καλωσηλθες κι απο μενα φιλε και καλο posting. Oντως φαινεται να εχεις ενδιαφερον γουστο και μου εκανε εντυπωση και εμενα το avatar και η sig (θεματικα και "καλλιτεχνικα").
            Stick around και πες μας και 5 πραγματα παραπανω για τα γουστα σου ή ο,τι αλλο θες.

            Comment


            • Originally posted by Xeno View Post
              Καλωσηλθες κι απο μενα φιλε και καλο posting. Oντως φαινεται να εχεις ενδιαφερον γουστο και μου εκανε εντυπωση και εμενα το avatar και η sig (θεματικα και "καλλιτεχνικα").
              Stick around και πες μας και 5 πραγματα παραπανω για τα γουστα σου ή ο,τι αλλο θες.
              Ορίστε, στα 'λεγα, δε στα 'λεγα; Σε λίγο θα αναφέρει pads και πάει λέγοντας!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Χαχαχαχα, εγραψες.
                Για φαντασου ομως, τι συμπτωση κι αυτη. Τελικα παω γυρευοντας παντα (να και το παντ ε; ).

                Comment


                • @Groud Zero: Σίγουρα φίλε μου!!
                  @Xeno: Ευχαριστώ πολύ! Dont worry stickied θα γίνω εδώ, για την ώρα όμως θέλω σουβλάκι
                  sigpic

                  Comment


                  • Καλώς τον.Πως να σε φωνάζουμε γιατί το νικ σου είναι μεγάλο και βαριέμαι να το γράφω όλο
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Καταλαβαίνω
                      Λοιπόν..."dOOpLiSSaKoS", πέρνουμε το αρχικό, το μεσαίο και το τελευτέο γράμμα και βουαλα --> DPS!!
                      Μικρό, εύκολο, γρήγορο!!
                      sigpic

                      Comment


                      • Damage per second ε;Νάτος ο RPGας ξεχωρίζει από μακριά.;)

                        Kαλώς λοιπόν φίλτατε DPS.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Χαχαχα κατευθείαν με ένοιωσες!! Αυτό ακριβώς είχα κατά νου!
                          Είναι αυτό που λένε έκτη αίσθηση ή όπως το λέμε και στην παρέα μου chakra sence
                          Καλώς σε βρήκα και εγώ αγαπητέ Altair!
                          sigpic

                          Comment


                          • Γεια σας αγορια!!!Ειμαι η Στελλα και ειμαι απο Κοζανη.Μου αρεσουν τα games και ειδικα το Wii σαν κοριτσακι που ειμαι .

                            Θα τα περασουμε καλα!!Φιλια.

                            Comment


                            • Γεια και χαρά Στέλλα. Να δούμε πόσο θα αντέξεις με εμάς εδώ, οι προηγούμενες κοπέλες δεν άντεξαν και πολύ. Υπήρξε μία που μας έκανε τη ζωή κόλαση, κάπου χάθηκε όμως. Μπήκες και σε εποχή περίεργη, θα σου φάμε τα αυτιά με τις τέχνες .

                              Καλά posts.

                              Comment


                              • Σε ευχαριστω πολυ Evans να εισαι καλα!Εισαι ο μονος που μου μιλαει σωστα.Οι αλλοι στο chat δε ξερω τι παθανε.'Η μου κανουν πλακα ή ειναι τοσο αγαμητοι(σορρυ..)που καθε βραδυ καθονται στο chat και μιλανε για γκομενες.

                                Comment

                                Working...
                                X