Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλώς Ήρθες Etern1ty1st
    Carpe diem

    Comment


    • Καλώς ήρθες Eternityst και καλώς ξαναήρθα και 'γω και θα προσπαθήσω να γράφω συχνότερα.

      Comment


      • Λοιπόν αρχιαληταράδες και τρελοπαρέα, ψάχνω εδώ και 45 λεπτά να βρω ένα post για να γράψω κάτι μιας και ήμουν 1 μήνα χωρίς ιντερνέτ και μου λείψατε!!!Επιτέλους επέστρεψα στον πολιτισμό όπως είπε και ο FiOth . ; Άντε πατήστε μου ένα καλό (ξανά)καλωσόρισμα γιατί αν ξαναπάθω το ίδιο πράγμα με αυτές τις εταιρίες θα πάω στο νησί του lost και θα τραβήξω οπτική ίνα για να παίζουμε live παρέα με τον φίλο μου τον Black Smoke!!!
        See you around Guys///
        <div align="center"></div>

        <div align="center">I&#39;m just too cool.....</div>

        Comment


        • welcome back man.
          Carpe diem

          Comment


          • Power ρε Βυζι&#33;&#33;&#33;
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Λοιπόν αρχιαληταράδες και τρελοπαρέα, ψάχνω εδώ και 45 λεπτά να βρω ένα post για να γράψω κάτι μιας και ήμουν 1 μήνα χωρίς ιντερνέτ και μου λείψατε&#33;&#33;&#33;Επιτέλους επέστρεψα στον πολιτισμό όπως είπε και ο FiOth . ; Άντε πατήστε μου ένα καλό (ξανά)καλωσόρισμα γιατί αν ξαναπάθω το ίδιο πράγμα με αυτές τις εταιρίες θα πάω στο νησί του lost και θα τραβήξω οπτική ίνα για να παίζουμε live παρέα με τον φίλο μου τον Black Smoke&#33;&#33;&#33;
              See you around Guys///
              [/b]

              Να μπεις κάποια στιγμή να παίξουμε Halo 3 campaign για την ψυχική οδύνη που υπέστη λόγω της απουσίας σου.Έγινα και spammer...

              Comment


              • Hello

                Αν και εδώ και κάποιο καιρό μέλος, δεν είχα ποστάρει ποτέ, οπότε καλώς σας βρήκα κι επισήμως

                Comment


                • Να μπεις κάποια στιγμή να παίξουμε Halo 3 campaign για την ψυχική οδύνη που υπέστη λόγω της απουσίας σου.Έγινα και spammer...
                  [/b]

                  Κι εγώ το περιμένω αυτό αλλά τώρα με τον λίγο χρόνο που μου μένει δεν προλαβαίνω να τελειώσω ούτε καν το Halo2. Μόλις το τελειώσω θα γίνει χαμός...
                  <div align="center"></div>

                  <div align="center">I&#39;m just too cool.....</div>

                  Comment


                  • Hello

                    Αν και εδώ και κάποιο καιρό μέλος, δεν είχα ποστάρει ποτέ, οπότε καλώς σας βρήκα κι επισήμως
                    [/b]

                    Welcome&#33;
                    My blog:Doppel&#39;s Den

                    Comment


                    • Καλως τους νεους και τους επανεμφανιζομενους&#33;Αντε ρε Vuzzi με αυτο το Halo 2, αγκαθια εχει;
                      <div align="center">

                      "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                      Comment


                      • welcome σε ολους τους νεους&#33;&#33;&#33;

                        Comment


                        • Welcome σε όλους και welcome back και σε &#39;μένα που επέστρεψα μετά από ταξίδι 2 εβδομάδων στην πανέμορφη, πραγματικά, Γαλλία.
                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • Welcome σε όλους και welcome back και σε &#39;μένα που επέστρεψα μετά από ταξίδι 2 εβδομάδων στην πανέμορφη, πραγματικά, Γαλλία. [/b]

                            καλως σε ξαναβρηκαμε φιλε μου.στο θεμα μας τωρα.πως σου φανηκαν οι γαλλιδες????

                            Comment


                            • Σε ολόληρη Γαλλία αμφιβάλλω αν είδα 2-3 γυναίκες που να με κάνουν να σκεφτώ "Αμάν&#33; Τι κόμματος είναι αυτός? " . Εντάξει κάποιες γαλλιδούλες ήταν καλές, αλλά δε συγκρίνονται με τίποτα με τις ελληνίδες. Όταν πάω και σε άλλες χώρες θα σου κάνω πιο αναλυτική σύγκριση (Στην Πράγα λέει κυκλοφορούν κάτι μωρά... ). :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
                              Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                              Comment


                              • Άντε μεγειές μας και καλό ταξίδι!!

                                ΕDIT:
                                Τι skin είναι αυτό? Πότε θα μπουν τα spoiler tags? Πότε θα... ΟΚ j/k μην αγχώνεστε
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X