Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hi! Παίζω κι εγώ videogames, οτιδήποτε χωρίς συγκεκριμένες προτιμήσεις. Καλώς σας βρήκα!

    Comment


    • Καλός όρισες Heell .


      Welcome aboard my friend ....

      Πολύ ωραίο το δώρο Aion , και εύχομαι να λιώσεις την κονσόλα όπως της αρμόζει ;)

      Άντε πήδα και εσύ (jump in)
      [/b]
      Heh, thanks. Θα την εκμεταλλευτώ όσο μπορώ. Τόσο καιρό αποχη από τα VideoGames, θα την κανονίσω. ;)

      <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

      Comment


      • Hi&#33; Παίζω κι εγώ videogames, οτιδήποτε χωρίς συγκεκριμένες προτιμήσεις. Καλώς σας βρήκα&#33;
        [/b]
        Καλωσόρισες στην παρέα μας φίλε Heell.


        Comment


        • Hi&#33; Παίζω κι εγώ videogames, οτιδήποτε χωρίς συγκεκριμένες προτιμήσεις. Καλώς σας βρήκα&#33;
          [/b]
          omg&#33; Brand new member&#33;

          Καλως σε Heell&#33;
          My blog:Doppel&#39;s Den

          Comment


          • Kανω κι εγω ενα ποστ ετσι για το καλο, μιας και μολις γυρισα απο διακοπες διαρκειας.
            Το ξερω πως σας ελειψα αλλα μην ανησυχειτε, αν δε χασεις κατι δεν εκτιμας και την αξια του αλλωστε .

            Comment


            • Άντε ρε Heell καιρός ήταν&#33; Τι το σκεφτόσουν τόσο καιρό;
              Καλά τοστ hana-san&#33; :icon_twisted:


              Comment


              • Kανω κι εγω ενα ποστ ετσι για το καλο, μιας και μολις γυρισα απο διακοπες διαρκειας.
                Το ξερω πως σας ελειψα αλλα μην ανησυχειτε, αν δε χασεις κατι δεν εκτιμας και την αξια του αλλωστε .
                [/b]
                Welcome back Xeno, humblest member of the forum &#33;
                My blog:Doppel&#39;s Den

                Comment


                • Καλώς ήρθατε, παιδιά.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • Welcome τους&#33; ;)
                    <div align="center">

                    "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                    Comment


                    • Γεια σας κι από &#39;μένα.


                      Παρακολουθώ τις εξελίξεις του Gamepro και Gamers Odyssey τακτικά εδώ και περίπου δύο χρόνια. Παρ&#39; όλ&#39; αυτά το Gamers Odyssey με ενέπνευσε περισσότερο ώστε να κάνω register.

                      Εξ&#39; άλλου με τόσα άτομα που είναι εδώ μέσα από το Greek Final Fantasy Forum (και όχι μόνο), μόνο ξένος δεν αισθάνομαι



                      Τα λέμε μέσα.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Welcome κι απο εδω (αν και εγω ακομα Ξενος αισθανομαι).

                        Comment


                        • Γεια σας κι από &#39;μένα.
                          Παρακολουθώ τις εξελίξεις του Gamepro και Gamers Odyssey τακτικά εδώ και περίπου δύο χρόνια. Παρ&#39; όλ&#39; αυτά το Gamers Odyssey με ενέπνευσε περισσότερο ώστε να κάνω register.

                          Εξ&#39; άλλου με τόσα άτομα που είναι εδώ μέσα από το Greek Final Fantasy Forum (και όχι μόνο), μόνο ξένος δεν αισθάνομαι
                          Τα λέμε μέσα.
                          [/b]
                          Καλωσηρθες&#33;

                          αν και το Gamers Odyssey ειναι η συνεχεια του φορουμ του Gamepro και δε νομιζω πως εκλεισε ουτε καν τον πρωτο χρονο.

                          Comment


                          • Ναι, εννοώ πως πριν δύο χρόνια περίπου άρχισα να πετάω κλεφτές ματιές στο Gamepro, ενώ το Gamers Odyssey το παρακολουθώ από την αρχή της δημιουργίας του


                            Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • Welcome back XenoVagrant.

                              Χεχεχε Phantom Duck, είσαι και στο forum του Anime.gr ε? Καλός όρισες, καλά posts.


                              <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

                              Comment


                              • Μου αρέσει που μαζεύτηκαν αρκετά άτομα από το FFF που δεν υπήρχαν στο gamepro...Μόνον ένα πράγμα δείχνει αυτό GO>>>>>Gamepro

                                Καλώς όρισες Phantom Duck&#33;&#33;&#33;Hope you stay a lot ;) ;)


                                Comment

                                Working...
                                X