Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hello gentlemen and ladies!

    Ονομάζομαι Ασημίνα, είμαι από την Πάτρα όπου σπουδάζω και δουλεύω, το forum μου το έκανε link ο Jedah και σκέφτηκα να κάνω και εγώ apply, απλά δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι θα το ελέγχω καθημερινά μιας και υπάρχουν ένα σορό topics και δεν ξέρω αν θα μπορώ να κάνω keep track! Λατρεύω τα games και ασχολούμαι χρόνια! Αυτή τη στιγμή τα παιχνίδια με τα οποία ασχολούμαι είναι το TF2, L4D και το Eve. Λατρεύω το TF2, έχω ρίξει πολλές ώρες και τρελά γέλια! Στο Eve είμαι ακόμα σε αρχικό στάδιο και αυτή τη στιγμή ασχολούμαι καθαρά με mining (για όσους γνωρίζουν).

    Αυτά από εμένα! Έχετε δημιουργήσει ένα πολύ ωραίο community και ελπίζω το application μου να σας κάλυψε!

    Comment


    • Καταρχην καλωσηρθες.Eιναι γαματο φορουμ και οι admins ελαστικοι.Μπορεις δλδ να βρισεις χωρις να φοβασαι το ban,κανουν μονο σε ακραιες περιπτωσεις.


      Καλο θα ηταν παντως να το κανει και ενα confirm ο Jedah γιατι τωρα τελευταια εχουμε κατι trolls που μπαινουν με διπλα accounts και κανουν τις γυναικες,μονο και μονο για να μας σπασουν τα νευρα.Και πιανει κιολας γιατι οι περισσοτεροι εδω μεσα εχουν να δουν γυναικα απο τοτε που βγηκε το N64.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • αφου βρηκες κοπελα απτην αγγελια γιατι κανεις πρωτος υποδοχη? θες να μας τη φας κι αυτη αχορταγε? Φιλοτιμο δεν υπαρχει δλδ? Νταξει ελεος. Θα ενημερωθουν οι admins για την ακραια αρπαχτικη συμπεριφορα σου.
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • Σε παρακαλω ρε φιλε δηλαδη,μισο.Εσυ εχεις κοπελα και μαλιστα την καλυτερη,την εχεις μοστραρει στο αβαταρ.Εχει ολη την ωρα ανοιχτο το στομα χωρις να μιλαει καθολου(μεγαλο potential αυτο).Κελεπουρι και ψαχνεσαι και για αλλα;

          Τι θες τωρα.Duel?????
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • κυριος!! σου προσφερα οχι απλα μια κοπελα, μια κουκλα με ολη τη σημασια της λεξεως κι εσυ αρνηθηκες. Την μοστραρω τωρα για να γινεις περιγελος, να δουν ολοι τι εχασες.

            θα το πω απλα, κατω το κασκολ απτην νεα... stay away
            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

            Authenticity sir, authenticity. "

            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



            Comment


            • Χαχα, είστε κάφροι!

              Καλώς ήρθες, L3ita.
              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

              Comment


              • Originally posted by Scatman View Post
                θα το πω απλα, κατω το κασκολ απτην νεα... stay away


                Μα δεν ειχα τετοιες προθεσεις,εσυ με πηρες απ'τα μουτρα γιατι καταλαθος σου χαλασα τα σχεδια.Το πρωτο reply σε φορουμ ειναι η πιο σωστη κινηση να ριξεις γυναικα σημερα,εφοσον το ηξερες γιατι δε προλαβες ε;Ειναι οπως στα bar,αμα μπανιασεις καποια πας και κερνας σφηνακια,διοτι αμα στην προλαβουν και αρχισει το λακιρντι θα μεινεις με το wiimote στο χερι.

                Τα λαθη πληρωνονται pal.(μη βγει κανας xeno τωρα και πει "τα λαθη πληρωνονται NTSC fixed").
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Originally posted by L3ita View Post
                  Hello gentlemen and ladies!

                  Ονομάζομαι Ασημίνα, είμαι από την Πάτρα όπου σπουδάζω και δουλεύω, το forum μου το έκανε link ο Jedah και σκέφτηκα να κάνω και εγώ apply, απλά δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι θα το ελέγχω καθημερινά μιας και υπάρχουν ένα σορό topics και δεν ξέρω αν θα μπορώ να κάνω keep track! Λατρεύω τα games και ασχολούμαι χρόνια! Αυτή τη στιγμή τα παιχνίδια με τα οποία ασχολούμαι είναι το TF2, L4D και το Eve. Λατρεύω το TF2, έχω ρίξει πολλές ώρες και τρελά γέλια! Στο Eve είμαι ακόμα σε αρχικό στάδιο και αυτή τη στιγμή ασχολούμαι καθαρά με mining (για όσους γνωρίζουν).

                  Αυτά από εμένα! Έχετε δημιουργήσει ένα πολύ ωραίο community και ελπίζω το application μου να σας κάλυψε!
                  Καλως την.
                  Well said για το TF2, εσενα που σαι και κοπελα ισως σε ακουσουν. Εγω εγκατελειψα τη προσπαθεια, ειχα δοκιμασει τα παντα, τι links απο προσφορες του orange box, τι το ιδιο το game οταν το δινε η Valve 5€, τιποτα. Επεσες σε forum κονσολαδων.

                  ΥΓ: Τη κοπελα τη ξερουμε ο Crpl, o Jedah κι εγω μεσω το steam οπου παιζουμε L4D, TF2. Δεν ειναι double account, ουτε troll, ουτε ξαδερφη του Azrael.
                  ΥΓ2: Leita μη τους παρεξηγεις, πλησιαζει χειμωνας και κρυωνουν
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Originally posted by Azrael View Post
                    Το πρωτο reply σε φορουμ ειναι η πιο σωστη κινηση να ριξεις γυναικα σημερα,εφοσον το ηξερες γιατι δε προλαβες ε;
                    φοραω Final Fantasy αρωμα φιλε, δεν εχεις καμια ελπιδα
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • Καλως ήρθες L3ita. Σου έυχομαι καλή διαμονή και πιστεύω ότι εδω μέσα θα βρείς αρκετούς κανιούριους συμπαίκτες για Online gaming. Η L3ita παιδιά είναι Team Fortress 2, Left 4 Dead και Eve Online player και σας διαβεβαιώ ότι τα καταφέρνει άψογα και δεν παίζει μόνο DS. Ελπίζω με αυτήν την επιβεβαίωση να ξεκαθαρίσουμε ότι δεν πρόκειται για φάρσα τύπου gamegirl.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • Καλώς ήρθατε δεσποινίς!

                        Δεν είμαστε κακοί κατά βάθος, απλά ίσως χρειαστείτε μερικά Αρντάν από καιρό σε καιρό. Θα βρεις αρκετούς συμπαίχτες εδώ, και ελπίζω να βρεις και κάποιο ενδιαφέρον και στα υπόλοιπα θέματα.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Sas to eipa oti Ellhnida gamer den tha onomaze ton eafto ths Gamegirl
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Καλώς την μικρή...
                            sigpic

                            Comment


                            • Hehe thanks για το καλωσόρισμα παιδιά!

                              Κρίμα πάντως για όσους που ούτε καν έχουν δοκιμάσει το TF2, δεν ξέρετε τι χάνετε. Το ότι δεν έχει τα ρεαλιστικά γραφικά και έχει καρτουνίστικα στη θέση τους, εμένα δεν με πείραξε καθόλου, ίσα ίσα είναι πολύ πιο αστείο το game έτσι και ο κάθε χαρακτήρας έχει tην δική του twisted προσωπικότητα. Είναι καθαρά team based game και γι’αυτό άλωστε λέγετε και έτσι, είναι skill based παιχνίδι, αλλά προσαρμόζετε εύκολα κανείς άμα του δώσει λίγο χρόνο.

                              Αυτά από εμένα! Ααα και να πω και κάτι άλλο, όποιος έχει σκοπό να πετάξει τα λεφτά του στο Aion ας μην το κάνει όμως… Για μένα είναι ένα τεράστιο Fail, κλώνος του WoW + GuildWars. Unless φυσικά σας αρέσουν αυτά εύκολα carebear mmos.

                              Comment


                              • E kala twra oxi oti to WoW einai dyskolo MMO

                                Proswpika tha petaksw ta lefta mou sto FF14.
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X