Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Να φανταστω οτι εισαι υπερ του mario ε?
    τι να πω αλλο για μενα παιζω περιστασιακα δεν ειμαι κολλημενος παιζω λιγο απο wii και αρκετο playstation ιδιαιτερως pro....
    http://www.youtube.com/watch?v=5ahsr...eature=related

    Comment


    • Δευτερος Dj και κοπελα την ιδια στιγμη στο φορουμ; Οι επιθεσεις ερχονται απο παντου!!!!

      Καλως ορισατε φιλτατοι, ελπιζουμε το ταπεινο μας ανεξαρτητο φορουμ να καλυψει τις gaming αναγκες σας σε κουβεντα και χαβαλε. Προσωπικα πιστευω οτι δεν θα μπορουσατε να κανετε καλυτερη επιλογη, με οτι συνεπαγεται αυτο!!!

      Καλη διαμονη και αναμενετε εξελιξεις σε πολλα μετωπα!
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • Originally posted by DjSolid View Post
        Δευτερος Dj και κοπελα την ιδια στιγμη στο φορουμ; Οι επιθεσεις ερχονται απο παντου!!!!
        Ως τώρα είμαστε 3 Dj's...
        Εγώ αληθινός Dj είμαι, αλλά είμαι μέσα μόνο incognito...

        Επίσης που είδες να υπάρχει κοπέλα ? Η μοναδική που μπήκε είναι αυτή με το avatar από το παιχνίδι "Lineage2"(i think...)...
        sigpic

        Comment


        • Ε αυτήν λέει ρε DJ Tanos.Και ο sonic απ'ότι ξέρω είναι αληθινός DJ
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Originally posted by paixtis
            Ε αυτήν λέει ρε DJ Tanos.Και ο sonic απ'ότι ξέρω είναι αληθινός DJ
            lol... Με παραξένευσε που έλεγε Και Dj και κοπέλα... Νόμιζα εννοούσε τον Dj Sonic και γιαυτό μπερδεύτηκα...
            sigpic

            Comment


            • mipws eisai mentalist?????
              http://www.youtube.com/watch?v=5ahsr...eature=related

              Comment


              • Καλωσηρθες!!!
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Οχι greekliiiiiish.
                  Καλα το πηγαινες, αλλα μετα απο 2 ωρες γυρισες παλι εκει .

                  Comment


                  • Καλα πως κανετε ετσι ρε; Κοπελα ειναι, δεν ειναι η δευτερα παρουσια...
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • οκ ξεχαστηκα........sorry εχω συνηθησει τα greeklish οπως αλλωστε και ολος ο κοσμος....θα σας πυκρανω guys και γω κοριτσι ειμαι.....ευχαριστω azrael
                      http://www.youtube.com/watch?v=5ahsr...eature=related

                      Comment


                      • Πισω ελεγες πως εισαι πορωμενος με τον σονικ και πως παιζεις περιστασιακα και δεν εισαι κολλημενος,που να ξερουμε πως εισαι κοπελα.Βεβαια απο Καβαλα και κοπελα συν τα λαθη αυτα μαλλον κανας Ramp θα πρεπει να δωσει εξηγησεις.:xp:


                        ΥΓ.Γιατι αλλαξατε το :p εμοτικον;Ειναι gay το καινουριο.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • Gamato einai to kainourio, to palio emoiaze san na prosvalei.
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Υπηρχαν και υπαρχουν και τα δυο emoticon, απλα τους αλλαξαμε τα shortcuts, : bleh: και : P
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • :-P
                              sigpic

                              Comment


                              • Welcome όλοι παίδες και καλή διαμονή!

                                Comment

                                Working...
                                X