Announcement

Collapse
No announcement yet.

Καλωσήρθατε!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βασικα εχω ενα ψιλοπροβλημα. Εχω σπιτι και αθηνα και θεσσαλονικη κ ανηκω επισης και στην κατηγορια των τριτεκνων.Γεννηθηκα αθηνα αν και μετα απο λιγο πηγα κ εζησα μεχρι τωρα ροδο,ομως ειμαι πολυ εξοικειωμενη με την πολη αυτη.Θεσσαλονικη δν εχω παει ποτε,ομως εχω ακουσει τα καλυτερα.

    So...Crash test: Αθηνα Vs Σαλονικα..

    Μην σκοτωθειτε πολυ ομως ε.καποιος να ζησει να μου πει την γνωμη του παρακαλω.
    ...the world would be covered in darkness,it would basically block out the sun.That is the might of the Uchiha penis.

    Comment


    • Προσωπικά στη θέση σου θα έβαζα Αθήνα. Η αλήθεια είναι πως αν μου δινόταν ξανά η επιλογή 4 χρόνια πριν να ξανακάνω μηχανογραφικό θα έβαζα κι εγώ Αθήνα πρώτη επιλογή (την έπιανα τότε). Όχι πως εδώ δεν περνάω καλά (Ηράκλειο),αλλά Αθήνα είναι άλλη φάση
      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

      Comment


      • Ι'm late,αλλά καλωσορίσατε και καλά αποτελέσματα lucifair, Αsphyxion και ''KING'' lu_bu



        Καλωσήλθατε όλοι οι καινούριοι και καλή επιτυχία στις βαθμολογίες σας Lucifair να υποθέσω ότι στοχεύεις για Ιατρική Αθήνας? Btw Burai fighter,Boy without a fairy και Schattenjgager τι έτος είστε? Εγώ φέτος τελειώνω το 4ο,αλλά με τα μαθήματα που έχω περάσει είναι σα να βρίσκομαι ακόμα στο 2ο Με το μόνο που δεν ασχολιόμουν μέχρι φέτος τα 2 προηγούμενα χρόνια ήταν η ιατρική! [/b]
        6ο έτος είμαι εγώ
        Μην ανησυχείς φίλε Neltharion κι εγώ πέρασα αυτή την...<<περίοδο αδράνειας>> ;)

        Προσωπικά στη θέση σου θα έβαζα Αθήνα. Η αλήθεια είναι πως αν μου δινόταν ξανά η επιλογή 4 χρόνια πριν να ξανακάνω μηχανογραφικό θα έβαζα κι εγώ Αθήνα πρώτη επιλογή (την έπιανα τότε). Όχι πως εδώ δεν περνάω καλά (Ηράκλειο),αλλά Αθήνα είναι άλλη φάση [/b]
        απ΄ ότι έχω ακούσει η Ιατρική Ηρακλείου είναι η καλύτερη συνολικά εν ελλάδι, τουλάχιστον αν ενδιαφέρεσαι για έρευνα
        NDS themes

        Comment


        • Βασικα εχω ενα ψιλοπροβλημα. Εχω σπιτι και αθηνα και θεσσαλονικη κ ανηκω επισης και στην κατηγορια των τριτεκνων.Γεννηθηκα αθηνα αν και μετα απο λιγο πηγα κ εζησα μεχρι τωρα ροδο,ομως ειμαι πολυ εξοικειωμενη με την πολη αυτη.Θεσσαλονικη δν εχω παει ποτε,ομως εχω ακουσει τα καλυτερα.

          So...Crash test: Αθηνα Vs Σαλονικα..

          Μην σκοτωθειτε πολυ ομως ε.καποιος να ζησει να μου πει την γνωμη του παρακαλω.
          [/b]

          Aπό Ρόδο ε; Έλα ρε πατρίδα&#33;&#33;&#33;

          Comment


          • καλώς ήρθες Lucifair και καλά αποτελέσματα.έλα Αθήνα που είμαστε πολλοί,αν και τώρα είμαι Ηράκλειο.άσχετο.ρε Neltharion ψήσου να βρεθούμε.
            Carpe diem

            Comment


            • Kalwshr8es lucifair&#33;Kalh epituxia stis eksetaseis sou&#33;
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Χμμμ...απο οτι βλεπω τη Lucifair δε τη χαιρετησα...welcome την κι αυτην λοιπον ;) .
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • καλώς ήρθες Lucifair και καλά αποτελέσματα.έλα Αθήνα που είμαστε πολλοί,αν και τώρα είμαι Ηράκλειο.άσχετο.ρε Neltharion ψήσου να βρεθούμε.
                  [/b]
                  Πόσο καιρό θα είσαι Ηράκλειο?Γιατί τώρα με την εξεταστική μου που πλησιάσει(και με το Conan)το πρόγραμμα μου θα είναι πολύ βεβαρυμένο Απ&#39;ότι ξέρω και ο Scatman από Ηράκλειο δεν είναι? Να το κανονίσουμε όταν με το καλό τελειώσω&#33;
                  Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                  Comment


                  • μέχρι τις 25 Ιουνίου εδώ θα είμαι.άμα κανονίσετε στείλτε πμ.θα πάρω και τον Miyamoto.πάρτεκαι τον Pritt.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • welcome σε ολους τους καινουργιους και καινουργιες.

                      Comment


                      • Βασικα εχω ενα ψιλοπροβλημα. Εχω σπιτι και αθηνα και θεσσαλονικη κ ανηκω επισης και στην κατηγορια των τριτεκνων.Γεννηθηκα αθηνα αν και μετα απο λιγο πηγα κ εζησα μεχρι τωρα ροδο,ομως ειμαι πολυ εξοικειωμενη με την πολη αυτη.Θεσσαλονικη δν εχω παει ποτε,ομως εχω ακουσει τα καλυτερα.

                        So...Crash test: Αθηνα Vs Σαλονικα..

                        Μην σκοτωθειτε πολυ ομως ε.καποιος να ζησει να μου πει την γνωμη του παρακαλω.
                        [/b]


                        Σαλονικα,γιατι ειναι πιο κοντα.

                        Ειναι και τρομερη πολη.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • Σαλονικα,γιατι ειναι πιο κοντα.

                          Ειναι και τρομερη πολη.
                          [/b]
                          Αν μπορεις να ανεχτεις την υποκουλτουρα και τον εθνικισμο θα σου αρεσει...εχει μοναδικη ατμοσφαιρα κακα τα ψεματα.
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • Εγω ειμαι απο Αθηνα και γουσταρω.. B)

                            Αλλα πιστευω Θεσσαλονικη θα περασεις καλυτερα, ειναι πιο "χαλλλλαρο" το κλιμα...

                            Comment


                            • Γεια σας ειμαι καινουριος και μηπως ξερετε πως μπορω να αλαξω το ονομα???

                              Comment


                              • http://www.gamers-odyssey.com/forum/...?showtopic=346


                                καλως ήρθες.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X