Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • υπάρχει δυνατότητα για προσθήκη Steam και Origin id; (όπως psn id κτλ)
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • Υπάρχει καμία πρόοδος για το like/dislike button? Έστω χωρίς το dislike γιατί καταλαβαίνω τις παρεξηγήσεις που θα μπορούσαν να δημιουργηθούν. Μια λύση θα ήταν ένα Recommend ΜΠΟΥΤΟΝ που όχι μόνο θα επιβράβευε τα εποικοδομητικά posts (και εμμέσως θα καταδίκαζε τα μη εποικοδομητικά με 0 Recommendations πείθοντας ίσως τους γράφοντες να μη γράφουν για μανάδες και τουρκόπουλα) αλλά θα ανεδείκνυε και τα πιο ενδιαφέροντα. Πχ πολλά κατεβατά χάνονται στο πλήθος και διαβάζονται από ελάχιστους. Αν αυτοί οι ελάχιστοι το έκαναν recommend θα βοηθούσαν να αναδειχτούν τα αξιόλογα από τη σκαρταδούρα. Θα μπορούσε επίσης το recommend να ήταν και επώνυμο (όπως με κάποια polls), πχ Recommended by Somari, καθώς κάποιων τα γούστα συμφωνούν περισσότερο με κάποιων άλλων

      Comment


      • Like
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Ναι κάτι παρόμοιο υπάρχει σε διάφορα fora
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Σιγουρα θα υπαρχει κατι τετοιο αμα συμφωνηθει δεν θα ειναι δυσκολο να μπει

            Comment


            • Κι εγώ συμφωνώ.Αν και δεν περιμένω να εισπράξω κανένα.
              Carpe diem

              Comment


              • Δεν νομιζω οτι τα 5 like ή dislike θα μπορουσαν να κρινουν αν καποιο ποστ ειναι εποικοδομητικο ή οχι.Δεν μιλαμε για τεραστιο αριθμο ενεργων μελων.

                Comment


                • Περισσοτερο θα εκανε promotion στη σελιδα αν αυτα τα like εμφανιζονταν στο ticker του fb.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Προς θεού όχι. Τρομάζω στην ιδέα οι γνωστοί μου να μάθουν με τι έχω μπλέξει εδώ.

                    Comment


                    • Originally posted by Raf View Post
                      Προς θεού όχι. Τρομάζω στην ιδέα οι γνωστοί μου να μάθουν με τι έχω μπλέξει εδώ.


                      Είμαστε σπείρα από σπουργίτια.

                      Και δυο τρεις παπαγάλους.
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Δεκάξι σκυλιά τρεις παπαγάλοι και'γω!

                        Είναι υποψήφιος.. για να γίνει μέλος του διαόλου.

                        Comment


                        • Εγώ είμαι η κουκουβάγια. Οπότε μη με μπλέξετε με τα δικά σας.
                          sigpic

                          Comment


                          • Και εγω ειμαι απλα νταης

                            Comment


                            • Μηπως κυκλοφορει κανενα anti Nintendo fanboys filter στο ιντερνετ που μπορει να ενσωματωθεί στο φορουμ;

                              Comment


                              • Χαχα
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X