Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mario Kart 8 DX Quarantinefest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mario Kart 8 DX Quarantinefest

    Είμαστε όλοι σε κατ'οίκον περιορισμό και κάπως πρέπει να περάσουμε τον χρόνο. Ελπίζω η κατάσταση να μπορέσει να μας φέρει, κάπως, όλους πιο κοντά, έστω πίσω από κρύες, κρυστάλλινες επιφάνειες... Καιρός να θυμηθούμε τις παλιές ένδοξες εποχές: όποιος γουστάρει κοινοποιεί τον κωδικό του και μεσα σε αυτές τις μέρες θα κανονίσουμε μούλτι.

    5613-2923-1511 ο κωδικός μου

  • #2
    5524-2190-3340

    Comment


    • #3
      SW-1934-7526-1305.
      DeusGR τι ψευδώνυμό μου.

      Μέσα είμαι με τα χίλια, αν ψηθείτε μπαίνω και αύριο το απόγευμα. Ποιος ψήνεται για αύριο; Άντε να ξαναθυμηθούμε τα παλιά καλά χρόνια που λιώναμε στο Halo 3.
      Last edited by Deus; 15-03-2020, 01:47 AM.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • #4
        Βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας κοινοποιήσουμε πως από προχθές έχουμε παίξει αρκετά παιχνίδια, εγώ ο πρωτάρης, ο crpl_shephard; o Deus και ο I_have_no_equal με γκεστ σταρ τη marpouni. Η πρωτιά εναλλάσσεται, αλλά κανείς δεν είναι ασφαλής από τα εκσφενδονιζόμενα καβούκια! Επειδή όμως κάτι λείπει, καλείται o Ramparter; να συμμετάσχει αύριο, 18 Μαρτίου και 7μμ, σε ένα μεγαλειώδες γκραν πρι με διαγωνιζόμενους όλους τους προαναφερθέντες!

        Comment


        • #5
          Εγώ παίζω μόνο CTR που πιστεύω πως είναι μακράν καλύτερο παιχνίδι σε μηχανισμούς, όμως σας ζηλεύω είναι η αλήθεια και θα ήθελα να ζήσω αυτήν την εμπειρία. Καλό λιώσιμο.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • #6
            Όντως ήταν πάρα πολύ καλή φάση, περάσαμε πολύ καλά. Όποιος άλλος έχει Switch στο φορουμ και το Mario Kart είναι ευπρόσδεκτος εννοείται. Νομίζω πέραν από τον Ramparter οι Altair, Burai,Nooto, Enpsty έχουν την κονσόλα. Άντε ελάτε, θα πέσει πολύ γέλιο.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #7
              Altair Sinclair nooto Enpsty

              Phantom και γω για CTR θα πήγαινα κανονικά, αλλά εκτός του ότι το πορτ για Switch έχει θέματα (κακό handheld mode πχ και γω μόνο έτσι παίζω τώρα) το Mario Kart έχει πολύ κόσμο.
              Last edited by Raf; 18-03-2020, 11:47 AM.

              Comment


              • #8
                Ο πλανήτης ζει μια πρωτοφανή εδώ και δεκαετίες κρίση, αλλά ένα πράγμα είναι σίγουρο: πως κάθε απόγευμα στις 7 θα μαζευτούμε για Mario Kart.

                2020-03-24 23.41.11.pngΑναμνηστική φωτογραφία: Ο ihne με την κορώνα, ο προποτζής με το καπέλο, ο Deus με το καστανό μαλλί πίσω, η marpouni που χαιρετά κι εγώ που κάνω μαλακίες με τον γκεστ-σταρ Ραμπίδη.

                Comment


                • #9
                  Μ'έκανε summon ο crpl από το steam π έτυχε να μπω μετά από κάτι χρόνια κ μ είπε γ το συγκεκριμένο topic.. Δυστυχώς όμως δν έχω ακόμη switch.. No money!! Ελπίζω να πάρω σύντομα γ να μπω κ γω!! Να θυμηθούμε τα παλιά!!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #10
                    Ελα μωρη παιχτουρα να διδαξεις λιγο, να ξερεις το skill σου στο ΜΚ ειναι στο οριο να γινει meme..

                    Comment


                    • #11
                      Παίκτη ο λαός απαιτεί να πάρεις Switch και Mario Kart, εδώ και χρόνια το skill σου έχει μυθικές διαστάσεις, αν θυμάσαι οι σχετικές συζητήσεις είχαν ξεκινήσει στον Χορτιάτη.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • #12
                        Χαχαχ meme κ μυθικές διαστάσεις ε?? Κάτι κάνουμε ακόμη κ σε αυτό το casual mk..Φήμες λένε ότι το username μ προήλθε από αυτή τν ανυπέρβλητη ικανότητά μ να καρταρω!!
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • #13
                          Eίχα Mario Kart στο U αλλά δεν το πήρα και στο Switch- αυτό που λέγαμε για επανεκδόσεις κτλ κτλ
                          Αν θέλετε Mario Tennis, όμως μέσα είμαι. Ή Tetris.

                          EDIT:
                          Eπίσης εγώ είμαι εκτός καραντίνας xD ( τις ώρες που δουλεύω ή εφημερεύω δλδ γιατί τις υπόλοιπες έχω το μπειμπι σιτι)
                          Last edited by Sinclair; 27-03-2020, 09:45 PM.
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #14
                            Δυστυχώς το mk8 δεν το έχω στο switch. Θα θελα πάντως να παίξω με τον paixtis για να του αποδείξω πόσο άσχετος είναι στα MK

                            Comment

                            Working...
                            X