Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LBP must have
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Άμα είναι να πάρεις Uncharted 2,παίξε και το 1 μία.
      Carpe diem

      Comment


      • Και τα 3 παιχνιδια που αναφερεις ειναι παρα πολυ καλα και κορυφαια στο ειδος τους. Ωστοσο τα lbp και DS περα απο την ποιοτητα τους ειναι πραγματικα ξεχωριστα και one of a kind. Να ξερεις οτι το lbp -οπως αναφερθηκε- την πραγματικη του δυναμη την δειχνει στο online (co-op σε user made επιπεδα), το uncharted 2 ειναι solid τιτλος που μπορει να τον απολαυσει ο καθενας ασχετα με προτιμησεις που μπορει να εχει και το ds ειναι το καλυτερο παιχνιδι της δεκαετιας .

        Δεδομενου οτι το lbp μπορεις να το βρεις σε πολυ χαμηλη τιμη θα προτεινα να αγορασεις και τα 3. Χρονικα, επειδη ερχεται το ff13 που θα απασχολησει συντομα πολλους απο μας, αν πρεπει να αφησεις καποιο εξω αφησε το ds για καποια πιο χαλαρη περιοδο απο αποψη κυκλοφοριων που θα εχεις και χρονο να του αφιερωσεις... απο την αλλη οπως ειπε ο evans, εχει αρχισει να γινεται καπως δυσευρετο (ας ελπισουμε να γινει καποιο reboot με ανακοινωση ευρωπαικης κυκλοφοριας).

        Δυσκολη αποφαση αν και εγω θα πηγαινα καθαρα για DS και LBP .

        Comment


        • και το ds ειναι το καλυτερο παιχνιδι της δεκαετιας .


          Σωστό σε βρίσκω πάντως .

          Comment


          • Thanx για τις υποδείξεις παίδες! Δυστυχώς στα Media Markt που πήγα δεν βρήκα ούτε για δείγμα το LBP και το Demon's Soul..... Πήρα bundle το Ps3 Slim με Uncharted 2 και το MGS4 σε platimun έκδοση.
            sigpic

            Comment


            • Πήρα bundle το Ps3 Slim με Uncharted 2 και το MGS4 σε platimun έκδοση.
              Υοu are a wise wise man..


              Μεγεια!
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • Thanx m8
                sigpic

                Comment


                • Δυνατό και αυτό το bundle!!! Άντε με γεια και κάνε με add στο PSN . BTW το LBP το έχει το πλαίσιο στα 20€ νομίζω, καλή τιμή.

                  Comment


                  • Τώρα το συνδέω και θα ψαχτώ τι παίζει για το PSN.
                    sigpic

                    Comment


                    • To σύνδεσα στο internet τώρα τι πρέπει να κάνω για να φτιάξω PSN ID;

                      edit: Νομίζω το βρήκα αλλά μου ζητά system update, είμαι στην έκδοση 2.85 και πρέπει να κατεβάσει την 3.15... άντε να δούμε!
                      edit2: το ΙD μου είναι deus_d0pe, έχω το MGS4 να κάθεται γιατί έχω κολλήσει με το Home.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by deus_d0pe View Post
                        edit2: το ΙD μου είναι deus_d0pe, έχω το MGS4 να κάθεται γιατί έχω κολλήσει με το Home.
                        Προβλέπω να ξεκολλάς γρήγορα.Αλλά καλύτερα να ανακαλύψεις τα minus του PSN όσο πιο γρήγορα γίνεται παρά να υποστείς το σοκ μετά.Πάντως αγαπητέ οφείλω να σε ενημερώσω ότι παίζεις επικίνδυνα με τα εγκεφαλικά σου κύταρρα.Και το Home είναι το απόλυτο microwave.

                        Comment


                        • Originally posted by Naked Snake View Post
                          Προβλέπω να ξεκολλάς γρήγορα.Αλλά καλύτερα να ανακαλύψεις τα minus του PSN όσο πιο γρήγορα γίνεται παρά να υποστείς το σοκ μετά.Πάντως αγαπητέ οφείλω να σε ενημερώσω ότι παίζεις επικίνδυνα με τα εγκεφαλικά σου κύταρρα.Και το Home είναι το απόλυτο microwave.
                          Δεν είχα ξαναδεί κάτι τέτοιο εξού και ο ενθουσιασμός. Έντυσα το βλαχοχαρακτήρα μου, έκανα βόλτες και είδα trailers, έκανα add κάτι τυχάρπαστους τύπους από Γαλλία και Ουαλία και αγόρασα το ξύλινο σπίτι το οποίο έχει σίγουρα πιάσει αράχνες γιατί δεν έχω ξαναπατήσει πόδι από τότε.

                          Τα minus (μήπως λες εκείνα τα minis; ) δεν ξέρω καν τι είναι. Θα τα κοιτάξω όποτε βαριέμαι.
                          sigpic

                          Comment


                          • ^ Λέγοντας 'minus',εννοώ τα 'πλήν' - ελληνιστί - του psn.Το Home είναι το μεγαλύτερο εξ'αυτών.

                            Comment


                            • Α οκ τα μπέρδεψα. Καλά ναι αμα με τραβούσαν τέτοια σκηνικά θα ήμουν χωμένος στον κόσμο των Sims δεν θα περίμενα το Home να καώ. Άσε που η εξωσωματική εμπειρία να βλέπεις το 3d avatar σου που βλέπει trailers είναι και λιγουλάκι χαζούλα. Το Youtube γιατί υπάρχει;
                              sigpic

                              Comment


                              • Εγώ πάντως ξέρω το πλην του και δεν σκοπεύω να το πω. Έχει πολλά συν, παρά πλην, που με ικανοποιούν πλήρως απ' ότι ήταν στο PS2...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X