Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εμένα εξ αρχής μου φάνηκε απίστευτα βαρετό. Δεν ήξερα καν πως μπορείς να δεις βιντεάκια...
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Εγω δε μπηκα καν
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Εγώ μπήκα και το διέγραψα σε 5 λεπτά.

        Comment


        • Ναι , το Home είναι όντως μέγιστο fail , προσωπικά δεν κατάλαβα καν τι χρησιμεύει

          Comment


          • Ε γενικά είναι fail αλλά τι να κάνουμε...
            sigpic

            Comment


            • Για πείτε μου όσοι ξέρετε.Κατέβασα τον psxe.Τώρα πως τον βάζω στο πσπ και που,ώστε να παίξω παιχνίδια πσ1;
              Carpe diem

              Comment


              • Altair το PSP δεν χρειάζεται πρόγραμμα εξομοιωτή για να παίξει παιχνίδια που PS1, καθώς έχει παρόμοια αρχιτεκτονική αλλά πιο αναβαθμισμένη.

                Γενικά, κατεβάζεις το image ενός psx game, το οποίο είναι ελαφρώς διαμορφωμένο για να παίζει σε modded psp.

                Εδώ έχει κάποια παιχνίδια σε torrent:



                Κατεβάζεις το αρχείο και το βάζεις (αν δεν κάνω λάθος) στο φάκελο iso, που έχει τα games του psp.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Ωχ δεν το ήξερα αυτό.Καλή φάση.Θα το τσεκάρω άμεσα.Σ'ευχαριστώ ρε Γιώργαρε.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Ryu_gr View Post
                    Altair το PSP δεν χρειάζεται πρόγραμμα εξομοιωτή για να παίξει παιχνίδια που PS1, καθώς έχει παρόμοια αρχιτεκτονική αλλά πιο αναβαθμισμένη.

                    Γενικά, κατεβάζεις το image ενός psx game, το οποίο είναι ελαφρώς διαμορφωμένο για να παίζει σε modded psp.

                    Εδώ έχει κάποια παιχνίδια σε torrent:



                    Κατεβάζεις το αρχείο και το βάζεις (αν δεν κάνω λάθος) στο φάκελο iso, που έχει τα games του psp.

                    Οπα για να καταλαβω: εαν κατεβασεις και βαλεις σε μια Pro Duo αυτα τα παιχνιδια παιζουν χωρις να εχεις modαρισμενο PSP;
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • Δυστυχώς όχι. Αν και θεωρητικά γίνεται λόγω της ομοιότητας της αρχιτεκτονικής των 2 συστημάτων, το επίσημο λογισμικό δεν επιτρέπει κάτι τέτοιο, για αυτό χρειάζεται modded psp.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Να ρωτήσω κάτι. Στο PS3 υπάρχει τρόπος να είσαι signed in αλλά να μην κάνεις τα υποχρεωτικά updates που σου βγάζει;

                        Έβαλα χθες το Motorstorm: Pacific Rift και μου πήρε 50 λεπτά να κάνει update. Είπα αρχικά να κάνω την internet connection disabled για να το γλιτώσω αλλά με αυτό τον τρόπο με κάνει signed out και χάνω τα trophies.

                        Comment


                        • δεν γινετε...!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Demonas View Post
                            δεν γινετε...!!!
                            Ωχ...
                            Ελπίζω να μην ξανατύχω σε update ανάλογο με το Motorstorm.

                            Comment


                            • Έβαλα χθες το Motorstorm: Pacific Rift και μου πήρε 50 λεπτά να κάνει update. Είπα αρχικά να κάνω την internet connection disabled για να το γλιτώσω αλλά με αυτό τον τρόπο με κάνει signed out και χάνω τα trophies.
                              Δε νομίζω πως άμα είσαι signed out χάνεις τα τρόπαια.
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Δε χάνεις τα trophies, τα παίρνεις κανονικά και όταν γίνεις signed in, γίνονται sync με τους servers. Τα updates μπορείς να τα κατεβάζεις και από το PC και να τα γράφεις στο PS3 μέσω USB. Μερικές φορές είναι πιο γρήγορα έτσι, δεδομένου ότι ώρες ώρες κυριολεκτικά σέρνεται το PSN.

                                Comment

                                Working...
                                X