Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sony Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pritt View Post
    Για διαβασε το "How To Play Ps2 Copied Games Without A Modchip"του Koul.Μπορει να σου κανει.


    Πολλά λεφτά και τρελή διαδικασία... Το PS3 μπορεί να παίξει τελικά τα NTSC παιχνίδια ?
    sigpic

    Comment


    • ta paixnidia tou ps2 oxi de ta paizei etsi ki alliws ektos an exeis to modelo twn 60gb pou exei bc.kai pali omws tha epaize mono ta PAL ektos kai an eixes to NTSC PS3.

      sta dika tou games to ps3 einai region free.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Παίζει παιχνίδια ΠΣ3 από όλες τις περιοχές.
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Originally posted by Azrael View Post
          ta paixnidia tou ps2 oxi de ta paizei etsi ki alliws ektos an exeis to modelo twn 60gb pou exei bc.kai pali omws tha epaize mono ta PAL ektos kai an eixes to NTSC PS3.

          sta dika tou games to ps3 einai region free.
          Εγώ έχω το PS3 Slim των 120GB. Αυτό εδώ δεν έχει το bc ? Αν όχι, μάλλον θα αναγκαστώ να περιμένω να βγάλουν του PS2 το modchip από την Sony ώστε να μπορέσει να παίξει και τα NTSC. Αλλιώς αν δεν μπορέσει, τότε το πάω τούμπανο να κάνω την κώλο-διαδικασία...

          Που είναι ο koul όταν τον χρειάζεσαι...?:whip:
          sigpic

          Comment


          • Αν θυμαμαι καλα,η sony θα κυκλοφορουσε firmware που θα επετρεπε στα υπολοιπα μοντελα PS3 να εχουν bc.Θα κοιταξω και θα σου πω.

            Comment


            • Originally posted by Pritt View Post
              Αν θυμαμαι καλα,η sony θα κυκλοφορουσε firmware που θα επετρεπε στα υπολοιπα μοντελα PS3 να εχουν bc.Θα κοιταξω και θα σου πω.
              Κι εγώ αυτό θυμάμαι και έχω ενημερωθεί. Η Sony είπε η ίδια θα έβγαζε moddchip επίσημο για PS1 και PS2 παιχνίδια. Δεν ξέρω αν μπορούν να παίξουν και τις Αμερικάνικες και Ιαπωνικές εκδόσεις. Το ελπίζω έτσι να βγάλω από 'κει το PS2 και να μπει μόνο το PS3 για να τα παίξω όλα κι όλα.

              Αυτές οι εταιρείες είναι για σκότωμα τρελό...
              sigpic

              Comment


              • Egw den exw akousei tipote tettoio.
                Alla mporeis na agoraseis ps2 panefkola re seis einai pamfthino twra....
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  Egw den exw akousei tipote tettoio.
                  Alla mporeis na agoraseis ps2 panefkola re seis einai pamfthino twra....
                  PS2 έχω. Δεν χρειάζομαι κι άλλο PS2... Θέλω να παίξω το κώλο-import...
                  sigpic

                  Comment


                  • Import tou PS2 den mporeis na paikseis OUTE me PS3 pantws.
                    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                    Kindred, this blade and I.
                    "

                    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                    Greek Gaming Videos
                    Greek Final Fantasy Forum

                    Comment


                    • Δεν μπορω να μπω στο playstation store,μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα μου.Τελευταια φορα μπηκα 31/12/2009.Μηπως αλλαξε κατι;

                      Διευκρινιση για γροθους:Ελληνας ειμαι..

                      Comment


                      • Originally posted by Pritt View Post
                        Δεν μπορω να μπω στο playstation store,μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα μου.Τελευταια φορα μπηκα 31/12/2009.Μηπως αλλαξε κατι;

                        Διευκρινιση για γροθους:Ελληνας ειμαι..
                        Σε ποίον λογαριασμό είσαι ? Ελληνικό ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Noμίζω πως αυτή η περίοδος είναι η καταλληλότερη για μένα να προβω επιτέλους σε αγορά PS3, κυρίως ελέω FFXIII (είμαι κολλημένος και δεν θέλω να παίξω σε 360). Έχω ήδη αποφασίσει να αγοράσω MGS4 μαζί με την κονσόλα και εν συνεχεία, όταν κυκλοφορήσουν, Ηeavy Rain και φυσικά FFXIII και θέλω γνώμες για άλλους 2 ακόμα τίτλους. Προσωπικά είμαι ανάμεσα σε Uncharted 2, LBP και Demon's Soul...... Zητώ ταπεινά τη γνώμη του κοινού όμως που έχει ασχοληθεί περισσότερο με Ps3 και τα παιχνίδια του.
                          sigpic

                          Comment


                          • Δεν έχεις άλλη επιλογή από το να πάρεις και τα τρία παιχνίδια που αναφέρεις. Πραγματικά δεν μπορείς να αποκλείσεις κάποιο. Απλά πρέπει να τα παίξεις όλα. Αν πάλι σε ενδιαφέρει να αγοράσεις 2 από τα 3 τώρα και το 3ο αργότερα, τότε πάρε Uncharted 2 και LittleBigPlanet, το Demon's Souls είναι μεγάλο και ζόρικο παιχνίδι, άσε που για RPG θα έχειςτ ο FF XIII. Βέβαια, το Demon's Souls είναι λίγο δυσεύρετο, οπότε... Πάρτα όλα να είσαι μέσα .

                            Α LBP δίχως multi δε λέει. Αν δεν έχεις σκοπό να παίξεις online μπορείς να το αποφύγεις.

                            Comment


                            • Οπως το λεει ο Evans,LBP και Uncharted 2 δοκιμασε τα,δυσκολο να απογοητευτεις.Και τα δυο ειναι παιχνιδαρες απο μονα τους αλλα ειδικα με το multiplayer απογειωνονται.

                              Comment


                              • Originally posted by Pritt@r@s View Post
                                Δεν μπορω να μπω στο playstation store,μου λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμο στην χωρα μου.Τελευταια φορα μπηκα 31/12/2009.Μηπως αλλαξε κατι;

                                Διευκρινιση για γροθους:Ελληνας ειμαι..
                                To έκαναν maintance. Kαι σε μένα το ίδιο εμφάνιζε. Μετά έμπαινα κανονικά.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X