Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έψαξα λίγο παραπάνω το θέμα και είδα πως μερικά μοντέλα Jasper έχουν μέσα 175 watt επειδή είναι γύφτοι στην M$.Στα παιδιά που είχαν 175 δεν έκανε διαφορά,τουλάχιστον στο διάστημα που το είχαν.

    Εγώ το έβαλα,έπαιζα κανα 2ώρο και πραγματικά η θερμοκρασία του δεν είχε αυξηθεί σχεδόν καθόλου!!!.Ο θόρυβος δεν είναι αισθητός,αν και πρέπει να τον συγκρίνω με παλαιότερα μοντέλα.

    Σήμερα ήρθε και το καλώδιο και γαμώτο είχε μετατροπαία RCA to Jack οπότε τσάμπα 4 ευρώ ξόδεψα.Όλα οκ με ήχο και εικόνα,έχει και κουμπάκι η οθόνη μου για να ρυθμίζω την source της.

    Ευχαριστώ για την υποστήριξή σας παιδιά!

    My Gamertag:Cyber Oratorium


    Comment


    • Ωραίος ο Laharl! Είδες τελικά για να παίρνεις original MS προϊόντα;; Μας προσέχουν και μας βάζουν και τους adaptors

      Πολύ ωραία χαίρομαι που είναι όλα Ο.Κ.!!!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Nice, επιτελους εβγαλες ακρη. Πως σου φαινεται το τελικο αποτελεσμα, εισαι ικανοποιημενος;
        Μεγεια και καλο καψιμο, see ya out there, shoot ya out there .

        Comment


        • Μέχρι τώρα είμαι αρκετά ικανοποιημένος από το αισθητικό αποτέλεσμα,λίγο ο ήχος μου τα χαλάει(τα ηχεία μου είναι gtpk).Η εικόνα είναι πολύ καλή,αν και ακόμα δεν έχω βάλει το παιχνίδι με τις γραφικάρες(portal έπαιζα).

          Είναι πολύ τέλειο και βολικό να έχω και pc ανοιχτό και xbox και απλά να πατάω έαν κουμπάκι για να κάνω την αλλαγή

          EDIT:Για έναν περίεργο λόγω δεν έχω τον 1 μήνα δωρεάν Gold...Έψαξα αλλά δεν βρήκα πως να τον ενεργοποιήσω.


          Comment


          • Νομιζω γινεται αυτοματα αυτο, δε χρειαζεται να κανεις κατι εσυ. Απο τα account settings σου μπορεις να δεις το status σου παντως (gold/silver etc).
            To nick σου btw ειναι εμπνευσμενο απο το VO:OT του XBLA ή το παω πολυ περα το θεμα;

            Comment


            • Ναι και εγώ έτσι ήξερα αλλά @@.Το είδα,silver member είμαι.Αν πατήσω upgrade to Gold με βάζει να πληρώσω

              Το nick είναι δικία μου έμπνευση της στιγμής.Oratorium είναι το ορατόριο(σύνθεση μουσικής με λίγα λόγια) και το Cyber=κυβερνοχώρος,ηλεκτρονικός κτλ.Συνθέτω στον κυβερνοχώρο

              Ντάξει μου ακουγόταν ωραίο,βαριόμουν και να το σκεφτώ παραπέρα και έτσι το έβαλα.;)


              Comment


              • Ψαξτο λιγο αυτο που λες, δεν πολυστεκει ρε γαμωτο τι να πω, παντως μην το αφησεις ετσι.
                Οσο για το nick μια χαρα ειναι και το concept και το αποτελεσμα.
                To Virtual On: Oratorio Tangram παντως στην Ιαπωνια λεγεται Cyber Troopers: Oratorio Tangram.
                Μηπως ειναι γραφτο να το αγορασεις;

                Comment


                • Νομιζω οτι ορθα εισαι silver απλα εχεις ενα μηνα δωρεαν online. Τσεκαρε το.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Εγώ είμαι Xbox Live 1 month gold memebership free trial! Βέβαια δεν ξέρω πόσα καράτια gold αλλά δε νομίζω να παίζει ρόλο!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Το έψαξα παιδιά και έχει γίνει μ@λακία...

                      Έπρεπε να κάνω account από το ίδιο το XBOX και όχι από το xbox.com όπως έκανα εγώ...

                      Well whatever,μικρό το κακό,θα πάρω 12 μηνη Gold σύντομα.Θέλω και Microsoft points,αχ άτιμα λεφτά γιατί δεν είστε απεριόριστα?

                      ΥΓ:Xeno θα κατεβάσω το demo και θα δω αν μου αρέσει


                      Comment


                      • Ρε σεις, κυκλοφορουν μηπως καρτες της MS με points ή οτιδηποτε τετοιο; Laharl επιτελους ειδες το φως και πηρες την κονσολα, αντε και με το καλο το RROD σε κανα μηνα...lol
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • Βεβαίως! Κάρτες με points, με live membership (μήνες ή χρόνο), με games, τα πάντα όλα!
                          Site που μου πρότεινε ο Xeno και είναι αρκετά καλό!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Κατι μου λεει πως λογω νουμποσυνης ψαχνει για retail shops κτλ, εντος των ελληνικων συνορων.
                            Υπαρχουν λυσεις αλλα δεν αξιζει το καπελωμα βεβαια..

                            Comment


                            • Α ρε DJ, τον Laharl λες που πήρε κονσόλα, εσύ που την έχεις εδώ και χρόνια ακόμα δεν έμαθες τα βασικά. Δεν πειράζει, native n00biness is a virtue.

                              Laharl πόσο λάθος να φτιάξεις gamertag μέσω του xbox.com. Απορώ πώς σου ήρθε να κάνεις κάτι τέτοιο. Θα σου έλεγα να φτιάξεις καινούριο μέσω της κονσόλας, αλλά θα χάσεις το όνομα που βρήκες ή θα χρειαστεί να το αλλάξεις. Κρίμα :/ .

                              Comment


                              • Αμα σας πιασω στα χερια μου.... Noob τον παλιο ρε; Σας τεσταρα απλα να δω τι ξερετε!!!!!!Αντε να'ουμ....

                                Περα απο την πλακα, πραγματικα γιατι κανεις δεν φερνει τετοιες καρτες στην ελλαδα;
                                Δε συμφερει οικονομικα;
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X