Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Aπότι κατάλαβα,μάλλον τα προιοντα της microsoft έχουν compatibility issues με τα προιόντα της microsoft.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • #77
      Wow καλή φάση . Τουλάχιστον τα κατάφερες, τώρα απόλαυσε τις media δυνατότητες του μηχανήματος .

      Comment


      • #78
        To κουλό που παρατήρησα:
        1)Ενώ πολλά βίντεο τα εμφανίζει κανονικά,με το thumbnail,δεν τα παίζει
        2)Eνώ στην κατηγορία βίντεο μου εμφανίζει φακέλους που περιέχουν βίντεο (χωρίς να είναι υποφάκελοι άλλου φακέλου,πχ αναγνώρισε πως στο "οι εικόνες μου" έχω περασμένα και μερικά βίντεο σε άλλη μορφή όμως) αλλά διαφορετικά,πχ quicktime,όταν ανοίξω τον φάκελο,τον εμφανίζει κενό.Teaser για παραπάνω αρχεία που θα προστεθούν στο compatibility?

        Τουλάχιστον μπορώ να βλέπω 720p videos και ταινίες πλέον...
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #79
          Άσχετο, αλλά όπως έγραψα και στο dvd/ταινίες που είδατε, ένας καλός converter που βρήκα είναι ο videora xbox360 video converter. Ρίξε μία ματιά αν θελήσεις, εμένα με βοήθησε σε κάποια προβλάματα. Δε δέχετε, βλέπεις, όλα τα avi.

          Comment


          • #80
            Για το spring update έχει ακουστεί τίποτα; Δεν θυμάμαι να διάβασα τίποτα σε κάποιο Site.


            Comment


            • #81
              oxi den exei akoustei tpt.
              osoi pantos anoiksete ta xbox sas tha sas pei na kanete ena update.den kserei kaneis ti kanei ayto to update kai den exei kamia sxesi me to spring update.episis kapoia mera den thimamai kala nomizw tin deytera to xbox.com kai ta paragoga tou live etc tha einai down gia arketes wres!

              Comment


              • #82
                Λοιπόν αδέρφια τόσο καιρό την έβγαζα με την 32αρα sony bravia ενός φίλου μου και επειδή θα του την επέστρεφα κάποια στιγμή δεν αγόρασα καλώδιο HDMI για το 360! Τα έφερε όμως η ζώη έτσι και απέκτησα μια LG 32αρα ΦΙΝΑ!!! Οπότε η αγορά ενος καλώδιου Hdmi απαιτείται καθώς έχω βαρεθεί κάθε λίγο και λιγάκι να βγάζω το component του wii και να βάζω του ΧΒΟΧ ή το αντίθετο!
                Η ερώτηση μου λοιπόν είναι (Επιτέλους μπήκα στο θέμα!!! Αλλα οφείλα να αναφέρω την αγορά της νέας μου τηλεόρασης!!! ) Αξίζει να αγοράσω το αυθεντικό HDMI καλώδιο της ΜS, το οποίο παρεπιπτόντως κοστίζει 50 ευρω (ΠΙΑΣΟΚΩΛΙΑ!!) ή να πάρω ένα απλό καλωδιο με κανα εικοσάρικο? Θα δω διαφόρα σε ποιότητα κλπ? Απαντήστε μην σας πάρει και σας σηκώσει!!!!!!!&#33 ;
                Ευχαριστώ
                I attack sharks
                when i smell them bleed
                I dont go swimming
                water just wants to be around me.

                Comment


                • #83
                  Την ίδια ερώτηση έκανα και εγώ σε πολλά άτομα και όλοι μου είπαν "πάρε το φτηνό, δεν υπάρχει διαφορά".

                  BTW εγώ γιατί δεν μπορώ να μαζέψω λεφτά για τηλεόραση . 3 μήνες να κόψω το gaming shopping θέλει, αλλά more games>>a better tv .

                  Comment


                  • #84
                    Εχώ το 360 απο τα χριστούγεννα και τα μόνα παιχνίδια που έχω είναι:
                    Halo3 (Bundle)
                    Gears (30 euro μεταχειρισμένο)
                    Viva pinata (4,50 euro στα carrefour!)
                    Οπότε αυτό που λες για gaming shopping ισχύει και με το παραπάνω!
                    Δες το θετικά όμως. Εγώ μπορεί να χαίρομαι για την νέα μου τηλεόραση αλλά εσύ μπορείς να ποστάρεις στο collectors topic!! ;)

                    Α! Thanxs για την απάντηση mate
                    I attack sharks
                    when i smell them bleed
                    I dont go swimming
                    water just wants to be around me.

                    Comment


                    • #85
                      Παιδιά,έχω παρατηρήσει στο Gears ότι μερικές φορές αργεί να μου εμφανίσει τα textures.Δηλαδή προλαβαίνω και βλέπω για 1δευτερόλεπτο περίπου τα αντικείμενα "γυμνά" πριν φορτώσει πλήρως το texture.Έχει συμβεί και σε άλλον ή να συνεχίσω να βλέπω εφιάλτες με κόκκινα δαχτυλίδια;
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #86
                        Αυτό γίνεται σε κάποια παιχνίδια του 360. Που να παίξεις και Mass Effect. Περισσότερες φορές βλέπεις untextured αντικείμενα παρά textured . Στο Gears μου έγινε μία φορά τις 3 φορές που το έχω τερματίσει.

                        Comment


                        • #87
                          A,ok.απλά επειδή ένας γνωστός μου είχε αυτό το σύμπτωμα και μετά καπούτ,σκέφτηκα να ρωτήσω.Αλλά αφού είναι συνήθες φαινόμενο,οκ.Thanks.
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #88
                            Το έχω τερματίσει αρκετές φορές το gears σε όλα τα επίπεδα δυσκολίας (ΠΟΣΕΡΑΣ!!) και δεν μου έχει συμβει ουτε μια φορά αυτό που ανέφερες somari! Σου προτείνω ανεπιφύλακτα να αρχίσεις να ανησυχείς!!
                            I attack sharks
                            when i smell them bleed
                            I dont go swimming
                            water just wants to be around me.

                            Comment


                            • #89
                              ρε σεις ούτε εγώ μπορώ να μαζέψω λεφτά για τηλεόραση.αλλά με δόσεις,όλα γίνονται
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #90
                                Trunkz, εγω αυτο το προβλημα το ειχα με το πρωτο XBOX και το HALO2!!!! Αλλα στο 360 και το Gears δεν παρατηρησα τιποτα τετοιο. Πρεπει το δικο μου ΧΒΟΧ να ειναι απο τα καλα που κυκλοφορησαν!!!! lololololol
                                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                                Comment

                                Working...
                                X