Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    την βοηθεια σας γιατι ως noobas κατοχος 360 εχω αποριες.
    εχω ενα wireless thrustmaster κ αναρωτιεμαι αν μπορω να το συνδεσω ως 2ο χειριστηριο...?
    οταν θα φτιαξω το live εχω διαβασει κ μου χουν πει να δηλωσω χωρα Ιρλανδια.ισχυει?
    το mail που εχω που ειναι κ το msn μου ταυτοχρονως μπορω να το χρησιμοποιησω ή πρεπει να κανω καινουριο με χωρα Ιρλανδια?
    επισης ειδα οτι εχω ενα μηνα τσαμπα.ειναι gold ή silver?
    sorry για τις τοσες ερωτησεις αλλα μην κανω κατι λαθος κ τρεχω.
    ευχαριστω προκαταβολικα

    Comment


    • #92
      την βοηθεια σας γιατι ως noobas κατοχος 360 εχω αποριες.
      εχω ενα wireless thrustmaster κ αναρωτιεμαι αν μπορω να το συνδεσω ως 2ο χειριστηριο...?
      οταν θα φτιαξω το live εχω διαβασει κ μου χουν πει να δηλωσω χωρα Ιρλανδια.ισχυει?
      το mail που εχω που ειναι κ το msn μου ταυτοχρονως μπορω να το χρησιμοποιησω ή πρεπει να κανω καινουριο με χωρα Ιρλανδια?
      επισης ειδα οτι εχω ενα μηνα τσαμπα.ειναι gold ή silver?
      sorry για τις τοσες ερωτησεις αλλα μην κανω κατι λαθος κ τρεχω.
      ευχαριστω προκαταβολικα
      [/b]
      Δεν αλλάζει κάτι όποια χώρα και να βάλεις. Όσο για το mail, μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτό που έχεις εκτός κι αν δεν σε αφήσει λόγω Έλλαδας και μη ύπαρξης server. Όσο για τον ένα μήνα, είναι ένας μήνας Gold συνδρομής. Για το χειριστήριο δεν ξέρω αλλά νομίζω πως η MS δεν επιτρέπει 3rd party προϊόντα να δουλεύουν στο 360.


      Comment


      • #93
        ρωταω για την χωρα γιατι επειτα απο μια συντομη περιηγηση στο myxbox.gr ειδα οτι η Ελλαδα σαν χωρα δεν υποστηριζεται στο live.
        οσο για το χειριστηριο απλα ξενερωμα

        Comment


        • #94
          yparxei diafora an baleis diaforetiki xwra.an baleis usa mporei na exeis kapoia demos pou den ta exei to europaiko marketplace.an baleis irlandia den sou zitaei taxidromiko kodiko kai syndeese amesos.eixe tyxei omws mia fora kati pou eixe to ipoloipo live na min to exei amesos i irlandia.i kalyteri lisi pisteyw einai uk alla prepei na baleis alithines dieythinseis kai taxidromiko kodiko(agglikes fysika)

          Comment


          • #95
            Εάν βάλω Xbox360 Elite σε full HD τηλεόραση θα μπορώ να βλέπω dvd μέσω του HDMI όπως και σε ένα dvd player με τη συγκεκριμένη θύρα ;

            Comment


            • #96
              Ναι, και μαλιστα καλυτερα.
              Ned Stark

              A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
              It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
              A man wields his sword in order to depart life with a smile.
              In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
              Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
              Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
              Ειναι ο Getta Robo.

              Comment


              • #97
                Ωραία

                Μήπως έχει κάποιος να μου προτείνει ηχεία για το xbox360 ;

                Comment


                • #98
                  Έχετε να μου πρωτείνεται καλά ηχεία για το xbox360 ;

                  Comment


                  • #99
                    Έχετε να μου πρωτείνεται καλά ηχεία για το xbox360 ;
                    [/b]
                    Τι να τα κάνεις τα ηχεία για το X360; Η τηλεόραση / το PC σου δεν έχει ηχεία;


                    Comment


                    • Όχι δεν έχω

                      Comment


                      • Ψά3ε για ηχεία που να έχουν υποδοχή για οπτική ίνα καθώς έτσι θα μπορείς να εκμεταλευτείς το 5.1 του 360. Δυστυχώς είναι λίγο ακριβά (απ'όσο θυμάμαι πάνω απο 200?). Όσο για 2.1 δε γνωρίζω να σου πω

                        Comment


                        • Κάτσε, είπες ότι δεν έχει ηχεία η τηλεόραση σου ή δεν κατάλαβα καλά;

                          Comment


                          • Όχι απλά δεν έχω εξωτερικά

                            Comment


                            • guys πως θα βαλω το gamertag μου στην υπογραφη μου?

                              Comment


                              • http://www.mygamercard.net/
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X