Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers Odyssey Steam Community

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πολύ σωστός ο Ueg εδώ.Εύγε!
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • Παίχτης έλα αυριο απο το σπιτι μου, κερνάω καφε και σεμινάριο steam usage . Μετα λέγε οτι θέλεις.
      Σκάκι κερνάς;
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Χορτιάτη αυτά, στις Συκιές καφές μόνο .

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Παίχτης έλα αυριο απο το σπιτι μου, κερνάω καφε και σεμινάριο steam usage . Μετα λέγε οτι θέλεις.
          θέλω φωτογραφιες απο το σεμινάριο
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Ου ναι:

            1 - Double click steam icon
            2 - Wait 5-10 secs to load (depending on internet connection)
            3 - Click "Library" tab
            4 - Select game
            5 - Select install (or play, if already installed)
            6 - Play game

            Pre-requisites: internet connection .

            Comment


            • Εγώ ακόμη δεν έχω καταλάβει τα "προβλήματα" που ενώ "υπάρχουν" δε τα αναφέρει κανείς basher.
              Haters, αυτή τη στιγμή έχω 4 steam games και δεν έχω δώσει €
              Το μόνο πρόβλημα που έχω (είχα) είναι πως το προηγούμενο pc δε μπορούσε να σηκώσει να έχει συνέχεια το client να τρέχει
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Ξεχασες τα add game to steam για να κανεις redeem το serial αν το αγορασες απο αλλου η το πηρες δωρεαν(οπως το metro 2033) και το add a non-steam game.. Αλλα αυτα ειναι advanced stuff..

                Comment


                • Originally posted by i Have no Equal View Post
                  Ξεχασες τα add game to steam για να κανεις redeem το serial αν το αγορασες απο αλλου η το πηρες δωρεαν(οπως το metro 2033) και το add a non-steam game.. Αλλα αυτα ειναι advanced stuff..
                  Ώπα ρε, κάτσε, ένα ένα, μάθε πρώτα να λύνεις την Schroedinger για 3 διαστάσεις, και μετά το add non steam game...
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Ενταξει εκανα λιγο showoff τα 1337 skillz μου με το "Add a non-steam game" μη βαρατε..

                    Comment


                    • Μην παλινδρομείτε.
                      Όλα αυτά τα ξέρω.Αλλά όταν το παιχνίδι μου λέει ότι θέλει σύνδεση για να παίξει και μια παίζει μια δεν παίζει,είτε είμαι στο ίντερνετ είτε όχι και γενικά τρομπάρει αναλόγως του τι κάνει το Στημ,ε,από τη στιγμή που δεν μπορώ να παίξω όπως θέλω,όποτε θέλω,το Στημ είναι αποτυχία.Επιπλέον burden.Αλλά οκ,τα έχω πει και σε άλλα φόρα,δεν περίμενα ότι θα χρειαστεί να το πω κι εδώ.όταν μιλάς με fanboys,είναι σα να μιλάς σε τοίχο.οπότε εγώ δεν ξαναμιλάω,αλλά δε θα ανεχτώ ξανά ειρωνίες.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Ένα νέο της βιομηχανίας, που όμως φαντάζει offtopic με τόσα άσχετα posts. Γιατί δεν τα μετακινούμε στο thread του steam ?


                        THQ’s stock rises nearly 40% thanks to Humble Bundle

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Παλι επεσε δεν λεει τιποτα ενα short spike, δυστυχως δεν αρκει ενα Humble Bundle(ουτε πολλα..) για να ανακαμψει οριστικα η THQ.. Το Bundle αξιζει με τα 1000 παντως και βαζουν και αλλα games οπως βλεπω, δεν υπαρχει δικαιολογια να μην το αποκτησει κανεις.. ;)

                          Comment


                          • Όλα αυτά τα ξέρω.Αλλά όταν το παιχνίδι μου λέει ότι θέλει σύνδεση για να παίξει και μια παίζει μια δεν παίζει,είτε είμαι στο ίντερνετ είτε όχι και γενικά τρομπάρει αναλόγως του τι κάνει το Στημ,ε,από τη στιγμή που δεν μπορώ να παίξω όπως θέλω,όποτε θέλω,το Στημ είναι αποτυχία
                            ΟΧΙ. Αυτό σημαίνει πως το pc σου / συνδεσή σου είναι αποτυχία, όταν είσαι στο 0,01% που έχουν τέτοια προβλήματα ενώ το 99,9% παίζει κανονικά

                            (λολ, μίλησε και ο Αλταίρ για φανμποισμό που συνέχεια ποστάρει τύπου "αααααρ, ACIII GOTDecaaade, ZELDA sucks, Tim Burton's batman is for babieeeeees" απροκάλυπτα και μόνο για πρόκληση)
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Το έβαλα και γω επιτέλους αυτό το steam. Έβαλα το portal. Εεε παιδιά είναι έπος

                              Λοιπόν αν εξαιρέσεις ότι έκανα κάνα μισάωρο για create account, install, updates κτλ, είναι κομπλέ. Το πιο κρίσιμο χαρακτηριστικό είναι ότι μπορείς να παίξεις offline τα εγκατεστημένα games. Και ένα μικρό μείον (αν δεν κάνω λάθος επειδή το είδα λίγο) είναι ότι τα games εγκαθίστανται μόνο εκεί που είναι το steam, δεν μπορείς να διαλέξεις άλλο folder.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Μπορείς να διαλέξεις αλλο φάκελο, αλλα πρεπει ο κατασκευαστής του παιχνιδιου να εχει ορίσει αυτη τη δυνατότητα (νομίζω). Εγω παρα πολλα παιχνίδια τα εχω εγκαταστήσει στο σκληρό, ενώ τα απαιτητικό σε loading τα εχω στον ssd. Μπορείς να κανεις move και ολόκληρη τη steam σε αλλο φάκελο με μια απλή διαδικασία.

                                Comment

                                Working...
                                X