Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Jam: On Fire Edition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Jam: On Fire Edition

    Τα λογια ειναι περιττα. Ψηνεται κανεις να κανονιστει 4πλο local meeting αμεσα;
    Αλλα 3 ατομα αυτο το ΣΚ να ψηθουν και τελος. Eπικο παιχνιδι και ακομα δεν το εχω παιξει 4πλο, αλλα ακομα και 2πλο σπερνει.
    Για να βλεπω συμμετοχες, Somari, Sub Zero νομιζω το χετε ηδη.. Κανονιστε την πορεια σας.

  • #2
    Δεν το έχω αν και κάποια στιγμή λέω να το τσιμπήσω και ελπίζω να πέσει και η τιμή. Για local πάντως ψήνομαι με 1000

    Comment


    • #3
      Μέσα απλά πρέπει να κανονίσω τα ιδιαίτερά μου πρώτα
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #4
        Κατι λεγαμε με Somari για το ερχομενο ΣΚ απο απογευμα μεχρι βραδυ. Sub Zero πώς το κοβεις; Δειτε αν προτιματε Σ ή Κ και μετα πρεπει να βρουμε και που θα βρεθουμε (εγω πρωτον δε μπορω και περαν αυτου δεν εχω και 360). Ακομα ζητειται 4ος βεβαια, εχουμε και αυτο το θεματακι . Ryu/Loggo/Ramparter/anyone;

        Comment


        • #5
          Υπάρχει ένα ενδεχόμενο να φύγω εκτός Αθηνών από Τετάρτη μέχρι Δευτέρα οπότε μέχρι την Τετάρτη θα ενημερώσω ανάλογα.

          Comment


          • #6
            Bump μπας και μπορέσουμε να συντονιστούμε, αν υπάρχει ενδιαφέρον για αυτό το πσκ

            Comment


            • #7
              Υπάρχει ενδιαφέρον για στο σπίτι μου.
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Πάμε αύριο σπίτι του Somari;
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment

                Working...
                X