Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ε ναι.τόσο καιρό λέγαμε ότι ίσως έχει κι άλλες περιοχές εκτός από Μ. Ανατολή αλλά δεν είχαμε δει τίποτα.ούτε υπήρχε κάποια επίσημη επιβεβαίωση.τώρα απλά επιβεβαιώθηκαν αυτό που υποψιαζόμασταν και που εγώ προσωπικά ευχόμουνα δεν ξέρω εσείς.
    πάντως ελπίζω από αφεντικά να μην έχει μόνο τα κλασσικά και The Beauty and the Beast units.
    Carpe diem

    Comment


    • Παντως ακουγονται πολλα για τη διαρκεια του παιχνιδιου εγω στο vgchartz ειδα λεγονται 9 ωρες cut scenes και 21 ωρες gameplay


      Aντρέας Παγουλάτος

      Comment


      • ffs
        Carpe diem

        Comment


        • Konami Gamers' Day 08: Producers Interview --------->
          http://www.gametrailers.com/player/34169.html
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Τελικά τι είναι μεγαλύτερο spoiler? Oi φωτογραφίες από το παιχνίδι ή το review του OPSM uk και οι αντίστοιχες συνεντεύξεις??????

            Comment


            • έλα ντε.γι'αυτό εγώ δεν τα διαβάζω αυτά.
              Carpe diem

              Comment


              • Εντάξει ότι βλέπουμε, ακούμε, διαβάζουμε για ένα game είναι εν δυνάμει spoiler.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Εντάξει ότι βλέπουμε, ακούμε, διαβάζουμε για ένα game είναι εν δυνάμει spoiler.
                  [/b]
                  Αδυνατώ να καταλάβω την λογική σου.....

                  Comment


                  • Απλως λεει πως τα παντα ειναι spoiler, ακομα και η πιο μικρη πληροφορια.

                    Αλλωστε σου κανει spoil την εκπληξη. Βεβαια το review σε εμενα λειτουργησε ως hype, παρα ως spoiler. Γενικα πριν προβω στην αγορα καποιου παιχνιδιου διαβαζω ο,τι review βρω (οσο το δυνατον πιο spoiler free) και εξεταζω ολους τους μηχχανισμους του gameplay ενος παιχνιδιου. Τοσο για να αποφασισω αν θα ειναι καλη η αγορα, οσο και για να εχω το αισθημα "δεν κρατιεμαι, θα σε παιξω 24 ωρες συνεχομενες παλιοπαιχνιδο"
                    My blog:Doppel's Den

                    Comment


                    • Ανακοινώθηκαν και οι λεπτομέρειες για το LE MGS4 PS3 bundle: (μην συγχέεται με το <<απλό>> SE bundle που αναφέρθηκε εδώ)

                      Metal Gear Solid 4 Not Last Metal Gear Title
                      http://www.gamedaily.com/articles/news/met...ar-title/?biz=1
                      you don&#39;t say...
                      NDS themes

                      Comment


                      • Παιδιά πως μπορείτε να βλέπετε ήδη βίντεο και τόσο gameplay footage απο το παιχνίδι; Χαλάει όλη την έκπληξη.

                        Comment


                        • Παιδιά πως μπορείτε να βλέπετε ήδη βίντεο και τόσο gameplay footage απο το παιχνίδι; Χαλάει όλη την έκπληξη.
                          [/b]
                          +1

                          Εκτός άπο κάποιες Screenshots, κι εγώ προσπαθώ να αποφύγω οτιδήποτε δείχνει gameplay


                          Comment


                          • το limited bundle του PS3 ΔΕΝ θα ερθει Ευρωπη. Υπεροχα ετσι?

                            Σε εμας θα φερουν bundle με το απλο PS3. το gunmetal θα δωθει μονο στην αγορα της Αμερικης...

                            Comment


                            • το limited bundle του PS3 ΔΕΝ θα ερθει Ευρωπη. Υπεροχα ετσι?

                              Σε εμας θα φερουν bundle με το απλο PS3. το gunmetal θα δωθει μονο στην αγορα της Αμερικης...
                              [/b]
                              Απλό και χωρίς dual shock 3.

                              Do NOT want


                              Comment


                              • Απλό και χωρίς Dual Shock...
                                Κυριολεκτικά limited&#33;

                                Sony – κάνουμε πράξη τις δεσμεύσεις μας και το εννοούμε.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X