Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Δεν εχει σχεση το ποσα GB θα ειναι η χωρητικοτητα με το ποια θα ειναι η διαρκεια του παιχνιδιου
    στην περιπτωση του MGS4 το προβλημα πρεπει να ειναι ο ηχος.

    Αν το MGS4 ειναι πανω απο 18-20 ωρες θα εκπλαγω παρα πολυ

    Comment


    • #92
      <div class='quotetop'>(sOLiD SNAKE &#064; Mar 3 2008, 09&#58;08 PM) [snapback]13082[/snapback]</div>
      Αν το MGS4 ειναι πανω απο 18-20 ωρες θα εκπλαγω παρα πολυ
      [/b]
      Kαι εγω για τοσο το κοβω.(το πολυ)

      Comment


      • #93
        Δεν είναι το θέμα ένα game να έχει 30 ή 50 ώρες gameplay, αν έχει τόση μεγάλη διάρκεια αλλά καταντά κουραστικό, κάνοντας ως gamer μέσα στο game όλο τα ίδια και τα ίδια τότε τι να την κάνεις την διάρκεια. Ακούω συνεχώς διάρκεια και διάρκεια, ναι άλλο το θέμα είναι τι κάνεις σε όλο αυτό το χρονικό διάστημα, ένα game των 10-15 ωρών μπορεί να σου αρέσει πολύ περισσότερο απ&#39;ότι ένα άλλο των 20-25 ωρών, και μάλιστα να το ξαναπαίξεις πολλές φορές.

        Τώρα όσον αφορά το MGS4 περιμένω να έχει gameplay 18-22 ωρών.
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • #94
          18-22 ώρες gameplay το Metal Gear Solid 4;
          Δε παίζει. 20 ώρες cut-scenes και 2 ώρες gameplay το συζητάμε.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #95
            Ε πες μωρέ 7 ώρες cutscenes και 3 ώρες gameplay κανά 10ωρο σύνολο.Άντε το πολύ 15 στο σύνολο.18 με 20 είναι πολύ.
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • #96
              μου αρεσε που ειχαμε την συζητηση στο msn οτι μαλλον δεν θα φτασει ενα blu ray για το mgs4 και η πλακα ειναι που λεγαμε οτι το υλικο που δεν χωραει να μπει θα ειναι καπου στα 100 mb και οτι θα βγαλουν το παιχνιδι με δευτερο blu ray για να χωρεσει μονο και μονο τα 100 mb λολ. επικες στιγμες

              Comment


              • #97
                Mια ερωτηση:Οι ωρες που δειχνει το παιχνιδι(στο save) οτι εχεις παιξει,ειναι καθαρες ωρες gameplay?
                Aν ναι τα προηγουμενα MGS ειχαν 10-18 ωρες gameplay.

                Comment


                • #98
                  to mgs 3 eixe peripou 20 ores katharo gameplay to 2 eixe poli ligoteres (an thimamai kala peripou 15)

                  pezei vevea panta rolo kai pos to pezeis to pexnidi........an to psaxneis diladi i an viazesai na to termatiseis

                  ta save metroun apla to posi ora epekses apo tin stigmi tou load tou proigoumenou save mexri to epomeno aneksartitos cut sceens&#33;

                  emena kati mou leei pos to mgs4 tha ksepernaei se diarkeia ola ta proigoumena

                  Comment


                  • #99
                    Τι λετε μωρε 18-20 ωρες καθαρο gameplay το MGS 3...

                    Λοιπον η ασχετοι απο games ειστε και χανατε η κολαγατε στο ιδιο σημειο για 10 ωρες η δεν εχετε παιξει ποτε mgs..

                    Την πρωτη φορα στο mgs3 εκανα 8-10 ωρες πηγαινοντας με την ησυχια μου και βλεποντας ολα τα cut scenes, ειχα κολλησει και στον the sorrow κανα 2ωρο.. μετα θες το πολυ 2,3 ωρες για να το τελειωσεις.. To mgs2 το τελειωσα in one sitting τη μερα που το πηρα 15 ωρες καθαρο gameplay.???

                    Μηπως ειναι rpg το 4 τελικα..??

                    Comment


                    • Τι λετε μωρε 18-20 ωρες καθαρο gameplay το MGS 3... [/b]
                      E καλά εσύ είσαι τόσο παιχτρόνι που το τερμάτησες σε 10 ώρες.. <_<

                      Τώρα το MGS2 πχ εγώ την πρώτη φορά που το έπαιξα το τερμάτησα σε περίπου 18-19 ώρες.
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • E καλά εσύ είσαι τόσο παιχτρόνι που το τερμάτησες σε 10 ώρες.. <_<

                        Τώρα το MGS2 πχ εγώ την πρώτη φορά που το έπαιξα το τερμάτησα σε περίπου 18-19 ώρες.
                        [/b]
                        Δεν ειμαι παιχτρονι στο normal επαιζα και τοση ειναι η διαρκεια τι να κανουμε τωρα?? και εγω και οι φιλοι μου σε τοση ωρα το τελειωσαμε..

                        Το να πατε να μας πεισετε οτι τα MGS εχουν και μεγαλη διαρκεια ειναι τουλαχιστον αστειο..

                        Yπαρχουν και speed runs που δειχνουν την πραγματικη διαρκεια του gameplay και αντε ας πουμε οτι εισαι ασχετος καντο Χ4 και παλι δεν ειναι ουτε καν close στις 18-20 ωρες...

                        Πειτε οτι αλλο θελετε για τα mgs αλλα οχι και οτι εχουν και μεγαλη διαρκεια ολοι ξερουν οτι ειναι μικρα παιχνιδια... ;)

                        Comment


                        • :blink: :blink: 10 ores to mgs 3?????

                          kala esi prepei na eisai megalitero komanto apo ton snake
                          re si ton tentoses ton anthropo&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
                          oute kapsonia sta OYK na tou ekanes
                          ston termatismo pou tou ekanes to dialiei to metal gear (sagohot an thimamai kala to aneferan sto 3) i ta ftinei stin mesi tis diadromis??
                          re aliti mpas kai ftes esi gia ta proora giratia tou snake... <_<

                          Comment


                          • <div class='quotetop'>(UEG &#064; Mar 4 2008, 03&#58;22 PM) [snapback]13198[/snapback]</div>
                            Το να πατε να μας πεισετε οτι τα MGS εχουν και μεγαλη διαρκεια ειναι τουλαχιστον αστειο.. [/b]
                            To MGS3 το τελειωσα στις 18 ωρες και ηταν το μεγαλυτερο απο τα 3.

                            Και τα 3 δεν μπορεις να τα πεις μικρα παιχνιδια με τιποτα,Αλλα ουτε και τεραστια.Εμενα μου φανηκε απολυτα ικανοποποιητικη η διαρκεια τους.Οποιος τα θεωρει μικρα τα MGS ας το πει.
                            Τωρα ποσες ωρες ηταν το καθαρο gameplay δεν ξερω.

                            Φυσικα δεν ειναι 3 ωρες gameplay που ειπε ο paixtis(γιατι ο link αστειευοταν,ενω ο παιχτης το εννοει ) ουτε και 20 ωρες gameplay.








                            Comment


                            • Καλα 50 ωρες gameplay εχουν τα mgs βαζουν τα γυαλια και στα περισσοτερα rpg...

                              Comment


                              • το 1 μου πήρε 8-10 ώρες.
                                το 2 μου πήρε 17-18 ώρες.
                                το 3 μου πήρε 15-18 ώρες.

                                όλα τα παίζω σιγά σιγά, για να τα ευχαριστηθώ.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X