Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • <div class='quotetop'>(Evans &#064; Jul 8 2008, 03&#58;24 PM) [snapback]31798[/snapback]</div>
    Aν θες να ξενερώσεις την ζωή σου και να χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο μπες δεύτερη σελίδα και δες μία εικόνα που έχει παραθέσει ο bigboss. Κατά πάσα πιθανότητα θα θελήσεις να ανέβεις Θεσσαλονίκη και να με σκοτώσεις αν το κάνεις .

    Πέραν της πλάκας, μην μπεις στο thread εκείνο, θα φας μπόλικα spoilers. Η εικόνα και μόνο στην οποία αναφέρομαι είναι αρκετή για να σε κάνει να ξενερώσεις άπειρα (ίσως και να υπερ-πωρωθείς, αλλά μην το διακινδυνεύσεις).

    Για απορίες και τα συναφή περίμενε το τέλος του παιχνιδιού. Εξηγούνται τα πάντα με πάρα πολλές λεπτομέρειες. Και εγώ ήθελα να κάνω το ίδιο πράγμα αλλά η υπομονή απέδωσε.

    Καλή συνέχεια στο έπος .

    Α και θα σου πω ότι μου έλεγαν και ότι έλεγα και εγώ όταν το έπαιζα: Περίμενε να φτάσεις στο 4ο act .
    [/b]

    αυτό κι αν είναι spoiler.τι γίνεται εκεί ρε παιδιά;μη μας πωρώνετε κιε μάς τους φτωχούς πλην τίμιους που δεν έχουμε ps3+mgs4 ακόμα
    Carpe diem

    Comment


    • Aν θες σου λέω σε πμ αλλά θα καταστρέψω τον επόμενο μισθό σου, να το ξέρεις . Το χειρότερο βέβαια είναι να μου μπαστακωθείς εδώ μέχρι να τερματίσεις το παιχνίδι.

      Comment


      • όχι δε θέλω,ευχαριστώ.απλά τώρα αναρωτιέμαι τι γίνεται εκεί που σας έκανε τόσο εντύπωση.
        ελπίζω μέχρι να το παίξω να το έχω ξεχάσει αυτό περί ακτ 4.
        στείλε μου το μία ρε συ.σιγά μην ανεβαίνω εκεί πάνω.
        Carpe diem

        Comment


        • Ως γνωστό πειραχτήρι θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Evans. Στο 4ο act θα σας πέσει το σαγόνι στο πάτωμα


          Comment


          • Και στο awsomeness της υπόθεσης προσθέτει άπειρα και η μουσική που παίζει. Πόσο τέλειο .

            Comment


            • OK εισαι απολυτα κατανοητος
              αν και για να πω την αληθεια οταν ειπες για την σελιδα 2 πηγα και μπηκα στην πρωτη σελιδα χωρις να διαβαζω
              τα ποστ απλα για να δω ποσοι το εχουν τερματισει
              και παραλιγο να δω μια εικονα στο νεκροταφειο νομιζω με τον snake και καποιον αλλον αλλα εκλεισα τα ματια και πατησα reset στο pc ευτυχως δεν προσεξα ποιος ηταν ο αλλος

              τωρα ειμαι περιεργος να δω τι σποιλερ παραλιγο να δω :blink:



              Comment


              • και παραλιγο να δω μια εικονα στο νεκροταφειο νομιζω με τον snake και καποιον αλλον αλλα εκλεισα τα ματια και πατησα reset στο pc ευτυχως δεν προσεξα ποιος ηταν ο αλλος[/b]
                Ουπς, στην πρώτη σελίδα ήταν η εικόνα, my bad .

                Αν έβλεπες ποιος ήταν ο άλλος... xD

                /τρέχειιιι

                Comment


                • καλά θυμόμουνα πως ήταν στην πρώτη σειρά.ευτυχώς δεν πρόλαβα ούτε εγώ να δω τίποτα.
                  same story as sOLiD SNAKE.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Ως γνωστό πειραχτήρι θα συμφωνήσω κι εγώ με τον Evans. Στο 4ο act θα σας πέσει το σαγόνι στο πάτωμα
                    [/b]
                    Χεχε, συμφωνώ κι εγώ. Βέβαια το replay value των δύο πρώτων acts (πραγματικά άπειρα πράγματα να ανακαλύψεις) δεν το έχει η 4η, αλλά η πρώτη φορά που παίζεις το παιχνίδι είναι μοναδικό το συναίσθημα.
                    Όποτε και αν (που μάλλον θα) βγει MGS4: Subsistekmetalleusi ελπίζω να μας δώσουν κι άλλες πολλές περιοχές σε εκείνο το act. B)

                    Α, και ΜΗΝ μπαίνετε στο spoiler thread γιατί την περισσότερη ώρα μιλάμε για το τέλος.

                    Comment


                    • εδώ να μην γράφετε τίποτα όσοι το έχετε παίξει.ακούς εκεί.στα άλλα έχει πιο πολλά να ανακαλύψεις.μέχρι κι αυτό όταν μιλάμε για τίτλο τέτοιου διαμετρήματος είναι σπόιλερ.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • εδώ να μην γράφετε τίποτα όσοι το έχετε παίξει.ακούς εκεί.στα άλλα έχει πιο πολλά να ανακαλύψεις.μέχρι κι αυτό όταν μιλάμε για τίτλο τέτοιου διαμετρήματος είναι σπόιλερ.
                        [/b]
                        Όχι, για gameplay μιλάω πάντοτε, εννοώ πόσα πολλά πράγματα μπορείς να κάνεις κτλ. Αλλά ΟΚ σταματάω εδώ.
                        Για καλό και για κακό αποφύγετε κάθε είδους συζήτηση και κυρίως βίντεο στο YouTube ακόμα και παλιότερων MGS, γιατί τα spoilers καραδοκούν. ^__^

                        Comment


                        • εγώ βασικά δεν έχω δει ούτε καν gameplay videos για να μην έχω ιδέα τι παίζει.βέβαια δυστυχώς όλο και κάτι έχει πάρει τ&#39;αυτί μου ή το μάτι μου ανάλογα.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Η τελευταια μαχη τα σπαει με την μουσικη.Σε hd θα τα σπαει οποιος εχει και εχει παιξει την τελευταια μαχη ειναι κολοφαρδος.

                            Comment


                            • Διαβαστε και το παρακατω review.Ειναι απο τον Ηλια Πεππα(Alucard)και ειναι πραγματικα πολυ καλο.Αναλυει πολυ τα παντα και ιδιαιτερα το gameplay.


                              Snaaaaaake
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • Παιζει κανεις απο εσας online???

                                Comment

                                Working...
                                X