Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Galaxy 2 - ɹǝʌǝɹoɟ ǝɥʇ ɟo ǝɯɐƃ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Νεο trailer, δειχνει μερικα νεα πραγματακια οπως το cloud Mario power up αλλα και κατι που φαινεται να ναι σαν το Super Guide του new mario bros wii
    Επισης επιστρεφουν και οι κατηφορικες πιστες του Mario 64!
    [YOUTUBEHD]7_2uilWh7JE[/YOUTUBEHD]

    Πωπω αυτη η πιστα φαινεται τελεια, pure platforming.


    Μερικες ακομη:
     







    Do a barrel roll!

    Comment


    • #32
      Πω ρε απλά τέλειο...Άμεση αγορά με το που θα βγει.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • #33
        Θεϊλα. Απλή θεϊλα.

        Comment


        • #34
          Ορισμοί των όρων must στο Διαδίκτυο σε Αγγλικά:
          • a necessary or essential thing; "seat belts are an absolute must"
          • grape juice before or during fermentation (wtf??)
          • mustiness: the quality of smelling or tasting old or stale or mouldy
          • must(a): highly recommended; "a book that is must reading"
          • Super Mario Galaxy 2!!


          Mα πόσο, πόσο γαματο φαίνεται!!
          I attack sharks
          when i smell them bleed
          I dont go swimming
          water just wants to be around me.

          Comment


          • #35
            Εντάξει τι να λέμε τώρα , το παιχνίδι είναι beyond awesomeness . Day 0.1 for me αν μου κάτσει από Αμερική...

            Comment


            • #36
              Και πώς θα το παίξεις από Αμερική ρε αρχηγέ;

              Καλά εννοείται ότι είναι day one αγορά, ελπίζουμε και για καμιά μέρα νωρίτερα για το γμτ.

              Comment


              • #37
                Έχω περάσει ένα πρόγραμμα στο Homebrew Channel , το οποίο ονομάζετε AnyRegionChanger
                και μέσω αυτού μπορώ και παίζω Αμερικάνικα και Ιαπωνικά παιχνίδια στο Ευρωπαϊκό Wii μου.

                Comment


                • #38
                  Α ok νόμιζα ότι δεν το είχες hack-άρει. Γενικά εγώ πάντως θα σου έλεγα να προτιμάς τα PAL, εκτός και αν δεν έχεις άλλη επιλογή. Για κάποιο λόγο προτιμώ να έχω τη σιγουριά ότι αυτό που έχω αυθεντικό δε χρειάζεται κάτι για να παίξει, για παν ενδεχόμενο.

                  Comment


                  • #39
                    Εγω μαλλον θα κατεβασω iso απο Αμερικη και μολις βγει pal θα πεσει αγορα.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #40
                      Πω πω πω, πραγματικά απίστευτο.
                      There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                      Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                      Comment


                      • #41
                        Περιπου το ιδιο trailer αλλα απ'οτι φαινεται θα εχουμε ξανα transmission αυριο και κατι ειδα στο gaf οτι συνολικα θα εχουμε 16 video (ανα δυο μερες το καθενα) μεχρι τη κυκλοφορια του παιχνιδιου. Ποιος ξερει ισως δουμε και τον Sonic σε κανενα απο αυτα

                        1 uoıssıɯsuɐɹʇ

                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #42
                          Ακόμα θέλω Green Hill Galaxy ρε γαμώτο, μακάρι να σκάσει ο Megatron στο τέλος.
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • #43
                            Το platforming στα καλύτερά του.

                            Comment


                            • #44
                              Απελπισμένος gamer ψάχνει να δανειστεί Wii με Mario Galaxy. Ως αντάλλαγμα δίνεται η αδερφή του, τσίχλες μπαμπαλού και μια κούτα πούρα αβάνας χειροποίητα.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Μπαίνω στρατό το Μάη οπότε το Wii θα κάθεται, αν θες σου δίνω το δικό μου μαζί με Mario Galaxy και Metroid που ξέρω ότι θες να παίξεις.

                                Τα πούρα μη ξεχάσεις μόνο.
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X